Mali ste krčok maternice po pôrode v niečom zabalený?

renatkas
1. mar 2010

Ahojte,

som 11 dni po porode a este stale mam bolesti zo spodu, krcok maternice mam zostupeny a dnes ako som si to pozerala tak mi odtial vyteka hnis a okolo neho mam nieco ako gazu,alebo naplast. Najskor som si myslela ze je to zachodovy papier, aj som si to chcela vytiahnut ale mam to okolo celeho krcka, takze som to radsej nechala tak. Neviete mi poradit tie co ste rodili normalne, ci je to nejaky bezny postup a krcok do niecoho lekar "zabalil" alebo mi tam nieco zabudli? Neviem ci mam ist na pohotovost, alebo je to normalne.
Strasne ma to vyplasilo.

Vdaka.

tynushqa
1. mar 2010

Renatka hned zavolaj gynekologicke. Neviem ci je normalne aby ti tam nechali nejaku gazu. Mne tam teda nic nenechali, neviem ako ostatnym. Nemas horucky?

nikollette
1. mar 2010

Podla mna to nie je normálne 😕
rýchlo by som navštívila lekára. Veď za to nič nedáš....

susisus
1. mar 2010

Renatka ak by ti tam nieco nechavali, tak by ta o tom upovedomili, ja by som sla na pohotovost a to hned...

zuzi118
1. mar 2010

Nic mi na krcku nenechali a to mi ho aj sili. Tiez by som volala gyn.

renatkas
autor
1. mar 2010

Volala som lekarovi a mam hned za nim prist, povedal ze to moze byt zbytok z placenty alebo aj nejaka gaza zabudnuta. Ani neviem ako vyleziem na tu kozu, ked ledva chodim.

nikollette
1. mar 2010

Renatkas máš IP....

eliska22
1. mar 2010

moze to by zabudnutý tampon, mne ho tam totizto tiez zabudli 😠 😠 , ale nastastie na treti den po porode este v nemocnici mi vysiel von sam, ale dobry sok som zazila ☹

renatkas
autor
2. mar 2010

ahojte, tak boli to nejaky blany z placenty, co tam ostali, uz su ale chvalabohu vonku. Vdaka.

momin
2. mar 2010

Oh teda to by se vubec nemelo stat! 😲 Hlavne ze si v poradku....

aleachim
2. mar 2010

renat, to je děsné, úplně se mi z toho udělalo zle. Hlavně, že už je to v pořádku.

renatkas
autor
3. mar 2010

v poriadku ako v poriadku, dnes mi zistili dvojnasobne zvysenu hladinu trombocitov ako je horna hranica a tiez leukocyty, tak neviem ci z tohto alebo z niecoho ineho.Takze ma cakaju dalsie vysetrenia 😖

strapco13
3. mar 2010

leukocyty mozu byt z toho..ako reakcia na zapal, co sposobuli tie blany z placenty..trombocyty mozu byt teraz zvysene ako reakcia na krvacanie pri porode a pocas sestonedelia..drzim palce, nech sa vsetko da do poriadku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre