Aniball a skrátený krčok maternice

an0nymm
6. máj 2022

Ahojte!
Dočítala som sa na stránke aniball, že ho môžu používať ženy aj so skráteným krčkom maternice po konzultácii s lekárom.
Moja otázka znie: Je tu maminka, ktorá mala skrátený krcok (pod 1cm) a lekár schválil cvičenie?
Spustilo Vám to predčasný pôrod?
Ďakujem za komentáre a verím, že zakomplexované maminky sa zdržia neprimeraných a urážlivých komentárov. ☺️

babovka2321
6. máj 2022

@an0nymm pokial dobre vidim, do porodu mas este 2 mesiace a cvicit mozes zacat az po ukoncenom 36 tyzdni. Dovtedy sa toho este moze zmenit, mozno uz ani nebudes 2v1 🙂 ale ja by som cvicila, ovsem ale az po tom 36tyzdni.
Mne aniball odporucali vsetci gynekologovia, s ktorymi som sa do porodu stretla na poradniach, dokonca aj ked som trochu krvacala, vraj to je v poriadku 🙂 urcite s nim budem cvicit zas.

e1i
6. máj 2022

@an0nymm ja som nestihla cvicit lebo v 29tt som mala krcok 13mm v ten den som aj porodila. A navyse aj keby ešte drzal tak dr mi dal "cerveny" rezim ze z postele ani vstať.

matullienka
6. máj 2022

Ja som mala skrátený na 15mm a mne dr vyslovene zakázal

orini
7. máj 2022

@an0nymm ja mam 1,5cm a cvicim v pohode

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre