Mali ste prvý sex po pôrode až po kontrole?

jessica1122
20. apr 2020

Ahojte 🙂 kedy ste mali prvy sex po porode ?
A boli ste najprv u gyn. Alebo este pred kontrolou ste ho mali?
Už som po 600nedeli len sa toho bojim že to bude bolieť #prvorodička

evkakozickova
20. apr 2020

@jessica1122 hneď po 600nedeli 😉a na moje prekvapenie to vôbec nebolelo a tiež som sa bála a bola prvorodička

zuzka1008
20. apr 2020

@jessica1122 vsetko zalezi od porodu.ci bol tazky.sitie a pod.. Ja po prvej dcere som este 8mes mala bolestivy sex . bola som velmi sita. Pri druhej dcere hned bez problemov po 600nedeli

mimer
20. apr 2020

az po vysetreni..cca 8 tyzdnov..tiez som cakala ze to bude zle,ale pohoda.. moj muz bol podareny " Maminka ja ta lubim,ale kedy uz pojdes k doktorke" hahaha 😂 moja podmienka bola az po vysetreni

jessica1122
autor
20. apr 2020

No ja som mala tazky porod a riadne pozašivana kedže som rodila ked som bola len na 6 otvorena

smejko25
20. apr 2020

@mimer 😂😂😂 no moja tiez ale na konci 6nedelia som uz bola na nevydrzanie tak som pomaly isla na muza odrazu uz on chcel pockat po kontrole 😂😂😂

smejko25
20. apr 2020

@jessica1122 podla mna ako sa ty budes nato citit 🙂
Ale isla by som nato po kontrole predsa doktor skontroluje ci je vsetko ok 🙂
ja mam skoro pol roka po porode a niekdy sa bojim ci sa to nahodou nenatrhne 😁😁

evkakozickova
20. apr 2020

@smejko25 haha fakt 🤣🤣to je nejaký trpezliví muž

smejko25
20. apr 2020

@evkakozickova no tak z lasky knemu bolo aspon rucne strucne 😂😂😂 ale co uz som mala robit ked v stredu kontrola a ja uz som nemohla dockat 😂😂😂

tanalyn
20. apr 2020

No ak si nemala úplne ľahký pôrod tak počkaj ešte na kontrolu a keď ti povedia, že je to ok tak môžete skúsiť ale ak by ťa to náhodou bolelo tak sa nezľakni hneď a neprestaňte to skúšať

evkakozickova
20. apr 2020

@smejko25 🤣🤣🤣🤣

domculik
20. apr 2020

@jessica1122 Ja by som na tvojom mieste urcite pockala do kontroly a potom zacinala velmi opatrne. Ono sa to casom urcite pekne spravi, ale zaciatky budu mozno trosku neprijemne 🙂

mimer
20. apr 2020

@jessica1122 preco si rodila len na 6? 🙄

jessica1122
autor
20. apr 2020

@mimer mala som uz tlaky na konečnik mala už bola moc nizko

lenuliatko84
20. apr 2020

Aj ja som sa bala,bola som opatrna ale vsetko bolo super.po prvom poriadnom orgazme sa zasa zabehnes😊

katren
20. apr 2020

@jessica1122 3 tyzdne po.....

daniela1911
20. apr 2020

@jessica1122 ahoj, sex som mala po 4 týždňoch po pôrode. S veľkou opatrnosťou, ale bolo to bezproblémové.. A potom ešte do skončenia šestonedelia, bol začiatok styku citlivý ale nie bolestivý. Ako odbilo 6 týždňov tak citlivosť zmizla. Na kontrole všetko OK, bola som prvorodička bez komplikovaného pôrodu, len pár štichov po nástrihu.
Netreba sa ponáhľať. Tiež som si myslela, že počkáaaam, ale nakoniec som sa cítila veľmi skoro fresh. A bolo to lepšie ako predtým 😊

myela
20. apr 2020

@jessica1122 my este pocas sestonedelia, mala som to fakt slabucke takze sa to dalo co sa krvacania tyka. Ale sili ma, tak mna to bolelo, skusali sme to pomaly, ked to bude boliet skuste trochu pockat ak ta sili, nech sa to dohoji. A mozno trochu lepsiu ci dlhsiu predohru nech sa uvolnis dobre a nemas strach ci to bude boliet. Mna to prestalo uplne boliet tusim az po cca 6mes.

sunny8
20. apr 2020

Prešli dva roky a nič 😂😂😂
Po prvom po 9 mesiacoch 🙂

diaalex
20. apr 2020

@jessica1122 hneď po 600nedelí ešte pred lekárom 😁 prvorodička a nebolelo ma to 🤗

lenuliatko84
20. apr 2020

@sunny8 fuha to ste ako vydrzali tak dlho?

titla
20. apr 2020

@jessica1122 Po 7 tyzdnoch a az po kontrole. Prvy raz to nebolo nic moc, trosku bolestive, ale aj tak som si ten sex uzila viac ako moj muz, co sa tak bal, aby mi neublizil😀. Cca po 2 mesiacoch som si sex zacala znova naplno uzivat, ako pred porodom.

Inak ja som sa tiez pri porode neotvarala hoci som uz pocitovala tlaky. Mna vsak nechali tlaky skoro hodinu predychavat (najhorsia cast porodu), az kym som sa neotvorila konecne. Samotne tlacenie bola potom ulava. Maly bol von na 2 zatlacenia, nastrihli ma ninimalne aj to skor preventivne, aby bol co najrychlejsie von, kedze mu klesali ozvy. Co nemocnica to iny pristup asi...

nelca84
21. apr 2020

@jessica1122 po troch týždňoch, nič ma nebolelo

hennyinnsbruck
21. apr 2020

Cisárak... Po 4 týždňoch, s kondómom (riziko infekcie) cítila som sa dobre, žiadne bolesti, nič, tak sme šli do toho.

jessica1122
autor
25. apr 2020

Tak my sme to skusili ale bolelo to tak sme aj hned prestali dufam ze sa to časom spravi

mimer
25. apr 2020

@jessica1122 určite áno..za chvilku ani nebudes vediet ze si rodila,pomalicky dalej zajdes 😉😉

jessica1122
autor
26. apr 2020

Dufam lebo od vtedy sme to ani neskušali bojim sa 😀

daniela1911
26. apr 2020

@jessica1122 použi librikant, aj keď ste predtým nepotrebovali.

jessica1122
autor
26. apr 2020

Vyskušame 🙂 len mam pocit že ma moc na uzko zašili

smejko25
26. apr 2020

@jessica1122 aj mne sa zda ze som uzsia po porode ako pred 😁 a neboj na mam polroka po porode a stale sa bojim ci si nenatrhnem sitie 🙈

mirkastevko
11. sep 2020

@hennyinnsbruck ahojj tiež som mala cisarsky ....môžem sa spýtať že prečo s kondómom aké riziko infekcie to mohlo byť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre