Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Menštruáciu mám vždy bez bolesti. Aký bude pôrod?

MenštruáciaPôrodný plán
3michaela23
27. máj 2020

Reagujte len zo skusenosti

sense
27. máj 2020

@3michaela23 mnikdy som nemala menstruacne bolesti ale ked prisiel porod uz som vedela ze je to tu....

0silvia0
27. máj 2020

@3michaela23 prvy pohodička, takmer tiež bez bolesti, druhý po vyvolávačke hrôza s bolesťami...

ovaaa
27. máj 2020

Bezbolestna menstruacia zaruci len to, ze pocas tychto dni budes mat klud a bez tabletiek ci cajov od bolesti. Nema vplyv na porod, ziadna nevie ako ho prezije ci bude dlhy, kratky, s komplikaciami alebo bez....rozhodne je bolestivy ale nie nezvladnutelny....velku rolu hra ptach bolesti a psychika...

renatka1985
27. máj 2020

rodila som po vyvolavacke zial a bola to katastrofa. Ale ked sa mi este snazili rozbehnut porod soft metodami - 2x som mala 4-hodinovy oxy zatazovy test - tak to bolo uplne ok aj pri silnych kontrakciach. podla mna je to vsak velmi individualne.

katarina9593
27. máj 2020

@3michaela23 ja som mala vždy silné bolesti pri menštruácii .. a pôrod ...??myslím že vôbec to nemá nič spoločné s tým... začína to ako bolesti pri menzesi ale moj pôrod bol tak rýchly že 20:15praskli vodu a 22:48bolandcerka na svete a bolesti boli silnejšie ale úplne prijateľné ...ako píšu baby záleží aj to aký máš prah bolesti ... A ako so psychicky naladena ... Ja som nerátala že v ten pôrodom z ego je len prehliadka a bum mala na svete 🤣🤷takže za mňa v pohode 🙃🙂

kiki68
27. máj 2020

Ja tiez nemavam, ale poslickovia zatial boli rovnaky pocit ako ked mam dostat ms. Ja mam syndrom drazdiveho creva a tak mne tie bolesti a tlaky idu odtial a tak to je cele tehu. Asi pri porode nezaruci nikto nic ako to bude vyzerat

darina2711
27. máj 2020

Pri menzese mierne bolesti a tak začínal aj pôrod,potom to bolo už len horsie aké kebyže rodim ešte raz asi by som dbala viac na prípravu dýchanie atď...to som zanedbala myslela som si že to dám ,zatlacim a šup bude to🥴 len som dýchala opačne než mi kázali🙈držím palce ak k tomu teba príde

deti95060810
27. máj 2020

v pohode. Ak si myslíš že úplne bez bolesti tak si na omyle. Jasné že budeš cítiť celkom silnú bolesť. a to ja som nemala vôbec žiadne oblbováky - z rôznych dôvodov.

bubblegum7
27. máj 2020

Bolesti pri menštruácii nie sú nijakou napovedou ako bude prebiehať pôrod či bez bolesti alebo s. 🙂

merkelica
27. máj 2020

odpoviem az mi pride krystalova gula zo servisu

jaroe
27. máj 2020

@3michaela23 myslím, že nesúvisí spolu. Menzes relatívne bez bolesti resp. cítila som, ale nič extra bolestivé, obmedzujúce. Všetky 4 pôrody celkom krátke, ale bolesti dosť intenzívne, jemne povedané.

evinka3007
28. máj 2020

No ja menstruacne bolesti mavam prve dva dni take ze som nepouzitelna v bolestiach, ale oproti konkrakciam ktore som mala (po prasknuti plodovej vody) su menstruacne bolesti prechadzka ruzovou zahradkou 😂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre