Menštruačné bolesti v 36. týždni

nanka3
12. júl 2014

Ahojte baby, zienky, mamicky ci buduce mamicky 🙂, koncim 36tt a take 3 dni mavam akoby mentruacne bolesti.... googlila som, ci to nie su poslickovia, ale vacsinou som pri poslickoch nasla, ze je to tvrdnutie bruska.... ale nic o menstruacnych bolestiach.... brusko mi netvrdne, len tie bolesti..... nastastie netrvaju cely den, len obcas, viete mi poradit o co ide? je to normalne? dakujem 😉

sybo5
12. júl 2014

môžu to byť aj poslíčkovia. Ja som ich tiež mavala celý den, a pocitovo ako menštruačné bolesti, tvrdnutie brucha som neregistrovala. Ale určite to rieš so svojím gynekologom.

safranca15
12. júl 2014

Mne tvrdlo brusko od 5mes a brala som sumive magnezium do 37tt a zaberalo mi to ale poslickou som mala iba sdm tam od 36tt

matula211
12. júl 2014

Ja som tak nejako pociťovala začínajúci pôrod...otváranie sa..

lullu86
12. júl 2014

@nanka3 mne presne takto zacali porodne bolesti a kedze som bola prvorodicka tiez som nevedela co robit, ale kedze sa to pomaly stupnovalo, tak som potom hned vedela, ze je to zaciatok.....maly sa narodil 36+3...trosku skoro, ale nastastie zdravucky, aj ked s porodnou vahou len 2650....🙂

majkuska
12. júl 2014

Ja som menstruacne bolesti zacala pocitovat 2 dni pred porodom a rodila som v 37 tt. Myslim ze bz mohlo uz nieco naznacovat ze sa otvaras alebo ze sa to uz blizi. A myslim ze si nelam hlavu radsej 3 tt skor ako 2 prenasat

eeffka
12. júl 2014

@nanka3 ja som mala za 4hod 1. dieta 🙂
Chod sa ukázať na príjem,je to dost skoro 36.tt

nanka3
autor
12. júl 2014

dakujem baby, za vsetky nazory a odpovede.... vo stvrtok idem k svojmu dr.....tak mu to spomeniem.... 😉

ematko29
12. júl 2014

aj mne sa takto začínal prvý pôroda také menštruacné bolesti som mala ked som bola už na 5cm otvorená a v ten den som porodila,uvidíš či sa to stupnuje ak nie tak to pôrod samozrejmä nieje,ale zas netreba to podcenovať aj ťa to bolí aje to nepríjemné ,nečakaj do štvrtka môže to byť aj infekcia ktorú treba preliečiť.

nanka3
autor
12. júl 2014

@ematko29 nijak sa to nestupnovalo, bolelo ma podbrusko ako pri MS asi 10 minut, potom to preslo a uz bolo OK, nieco podobne som mala aj dva dni predtym.... tiez bolest po kratkej chvilke preslo

ematko29
12. júl 2014

@nanka3 tak to môžu byť kludne poslíčkovia 🙂

lulu369
12. júl 2014

@nanka3 Ahoj, môžu to biť poslíčkovia. Ale radšej to spomeň pred doktorom a uvidíš čo ti povie 😉 Pri dcérke si to už nepamätám, ale pri synčekovi som sa ráno (okolo 5.00 hod.) zobudila na "menštruačné bolesti" a malý sa narodil o 0.05 hod., ale ja som bola v 40 tt 😉

nanka3
autor
12. júl 2014

@lulu369 dakujem, urcite sa ho na to opytam

bobaska666
13. júl 2014

Aj ja to mam od vcera vecera, sem tam pravidelne, potom zas nie. Zacinam 37 tt, nechuti mi uz ani jest, zle spavam, namiesto zapchy mam zrazu makku stolicu, ale nehnackujem, som druhorodicka, ale pri prvom som to nemala, teraz neviem co robit, prosim o radu...este aj moj doki ma dovolenku

nanka3
autor
14. júl 2014

@bobaska666 ahoj, ja som dnes bola u svojho Dr. povedala som mu, ze som mala predmenstruacne bolesti, ci je to ok, tak vravel, ze to sa maternica pripravuje, krcok tiez ok.... takze neriesim... vravel, ze ak by boli stale silnejsie a silnejsie a pravidelne sa opakovali,to uz moze byt pomaly sa rozbiehajuci porod, ale toto, ze nie... ze to len maternica trenuje 😉
inak, ked sa mozem spytat, kedy mas termin?

bobaska6
14. júl 2014

Ahoj nanka3, termín mám 10.8. tak snáď sú to len prípravy ako píšeš, ja tie bolesti mám väčšinou večer a sú pravidelné, len nezosilnievajú . Ty máš kedy termín

nanka3
autor
14. júl 2014

@bobaska6 ja mam termin 8.8., tak uvidime, kedy to nakoniec bude 😉, drz sa

tonjadabik2
15. júl 2014

ahoj aj ja to maaavam.. zacali tie menstruacne bolesti.. len sem tam..zatial..my mame termin 16.8..a sme v 36tt taze uvidime..

ajanaka
15. júl 2014

ach baby nestraste toto je ozaj super stranka na strasenie, zachvilu si v 37..to je uplne normalne uz rodit!! , ja fakt nerozumiem to vsetky ste porodili presne v 40 tyzdni???nestresuj sa oddychuj nic nerob namahave..doktorovi mozes ist ale nestresuj sa sak uz mas uplne donosene dieta za tri styri dni...

bobaska666
15. júl 2014

Tonjadabik, nanka drzim vam palce, kedze mame podobne terminy, potom piste ak budeme stihat pri drobcekoch🙂

charlie1980
1. apr 2015

Co jaaaa sa tu nedozviem ! Nasa Tonja predsa otehotnela ! Prekotilo ma. Achchchch, ta nostalgia ! Bolo zabavne ju citat po mojom Termine porodu 😀
@zita19

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre