Menštruačný cyklus po pôrode

expertka8
10. okt 2006

...zdravím vás maminky...
...viem,že menštruačný cyklus po pôrode sa upravuje do najbližšieho roka...aké máte VY skúsenosti???
...prežívate každý mesiac aj vy "hara-kiri" v tejto oblasti???..je normálne,ak sa sa cyklus pohybuje v rozmedzí +/- 2 týždne???

boise
14. sep 2012

Ahojte baby, skusim ozivit tuto diskusiu. Rodila som pred takmer piatimi mesiacmi. Prvu menstruaciu som dostala pred mesiacom, silnu. Potom o 14 dni hnede spinenie a teraz po 13dnoch opat. Mali ste niektora aj taketo nieco? Lebo vacsinou citam len o vynechanej menstruacii pocas dojcenia, co bol aj moj pripad po prvom porode. Teraz je to vsak inak. Do tej prvej menstruacie bolo vsetko ok a teraz toto 😕 Kym sa dostanem na gyndu chcem aspon nejake nazory, ci ste nieco take mali...dikes...

dalilali
20. sep 2012

@flufla tak presne tento problem mam maly ma 12 tyzdnov ja som zaccala.spinit a on pri kojeni vystraja vzpiera sa puci.raz che pit potom nechce umele mlieko nechce velmi pit a uz neviem co mam vymysliet :/ poradte

filipb
11. okt 2012

@boise Ahoj, presne tento istý problém mám aj ja. Malý sa narodil pred 4 mesiacmi SC. Aby som prestala po pôrode krvácať ma museli napichať ☹ Pred dvoma týždňami mi prišla 1. menštruácia čo trvala 11 dní, potom 2 dni nič a teraz zase. ☹ jooooooooooooj... Občas hnedá, občas jasná červená... Neviem čím to môže byť asi hormónom haraši 🙂 A možno zmenou ATK

werunqa
29. nov 2012

Mám MS nepravidelně 😠 ,ale měla jsem ji tak i před těhu..léčím se se ŠŽ, tak kvůli tomu 😖

dominika1204
18. jún 2014

Má niekto skúsenost s tým že menstruacia bola 2 krát presne po 28 dňoch a potom mesiac a pol nič? A tehotenstvom to nie je

denuss
18. jún 2014

@dominika1204 ahoj, ja som mala 2 mesiace po porode prvu a potom 6mesiacov nic 🙂 inak vsetko mam v poriadku...takze ak kojis je to normalne, aj gynekologa som sa na to pytala...

evka65
19. jún 2014

Ahojte mali ste niektora po porode taku silnu menstruaciu, ze ste nestihali menit vlozky?

mizu89
23. feb 2015

Ahojte zienky ja mam ten isty problem ako vy.som 4 mesiace po SC .najprv som krvacala asi 3 tyzdne po sc potom som dostala od porodu po 6tyzdnoch menstruaciu.potom chodila tak ze na 24 az na 27 den.poslednu som dostala dost skoro na 21 den a teraz mi zase meska 3 dni.po porode mame cca max. 2x do tyzdna pohlavny styk dakedy na ostro dakedy s ochranou.HA neuzivam a partner si dava pozor lebo druhe este nechceme.viem ze po porode je velke riziko otehotniet ale taky blby niesme 🙂 moze sa stat ze teraz mi vynecha alebo xy mesiacov nedostanem? Zatial plne kojim len na samom zaciatku som dakedy davala bebu lebo maly sa nechcel prisat.akurat ked idem do mesta na trochu dlhsie tak drobcovi chcu dat flasu ale ani tu nechce je nauceny len na cicu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre