Menzes hneď po šestonedelí. Máte podobnú skúsenosť?

funilieta
15. mar 2008

ahojte, no stala sa mi taka vec a som z toho vyplasena. pred par dnami mala moja mala 6 tyzdnov a predstavte si ze krvacam od vcera, normalne mam pocit ze je to menzes. A to ju KOJIM, preboha, vsade citam,ze menzes nieje pocas kojenia a ja krvacam, nechapem. Bola som u gyn na kontrolu pred par dnami a povedala ze sa jej tam nieco nevidi tak mi vzala vyter a mam prist po Velkej noci na ultrazvuk, tak neviem ci som ok. Nema niekto s predcasnou menstruaciou podobnu skusenost?Dakujem

berynka
15. mar 2008

funilieta: žádný strach 😉 . Mám dvě kámošky, které to taky hned po šestinedělí dostaly. Jedna pak kojila šest měsíců a ta druhá deset 🙂 . Věř, že to nebude nic vážného. Já první MS dostala od porodu po 4 měsících a taky to bylo v době, když jsem ještě kojila.

binki
15. mar 2008

dostala jsem to naden presne po sestinedeli 😔 bud vklidu, ted uz mysli na antikoncepci, protoze ja na to prvni mesic moc nemyslela a pak jsem to mela zpozdene a zazila jsem nekolik bezesnych noci 😎

shela
15. mar 2008

funilieta...po vacsine zeny nemaju mentruaciu pocas kojenia .. ale stale je tam nejake to % zien ktore maju mentruaciu aj pocas kojenia...ja som mala 2mesiace po porode...a potom som nedostala 1 mesiac a od vtedy uz je to ako normal

krystina74
15. mar 2008

ahojte... takze je to normalne ked som prvu menstr. dostala 3 mesiace po porode a teraz dalsi mesiac mi to meska 2 tyzdne??? ☹ nemam mat strachy??

andy.a
15. mar 2008

kočky,je kojím stále..aj syna som kojila do 6 mes...a MS som dostala oba razy 28 dní od pôrodu..a pravid.každých 28 dní.. 😉

krystina,pri kojení môžeš mať cyklus rozhádzaný..nič to nemusí znamenať.. 😉
ale ako baby píšu,treba sa istiť..teda vhodná ochrana 😝

funilieta
autor
15. mar 2008

joj dakujem

elinka27
15. mar 2008

ja som skoncila sestonedelie a hned som za par dni dostala menzes a odvtedy ho mam pravidelny, ale zasa ja nekojim

dominica
15. mar 2008

ahoj, tak ja som dostala menzes hneď po šestonedelí, potom som išla na prehliadku po pôrode a sestrička mi nechcela veriť. Doktor zas povedal, že to asi nebol menzes, ale po vyšetrení potvrdil, že bol, potom som ho nemala a dostala som ho keď mal malý 5 mesiacov a taktiež bol plne kojený. Takže nejaké % nás predsa len je a môže sa také niečo stať 😉

lienkal
15. mar 2008

ahoj, taky jsem u prvního dítěte dostala menses hned po šestinedělí a měla jsem ho hned pravidelně a rok jsem kojila a při kojení i otěhotněla 😅, po druhém porodu jsem menses dostala až za 3 měsíce

zlaticakhalil
15. mar 2008

ahoj ja som dostala menzes az ked som prestala uplne kojit pretoze moja sarinka bola aj dokrmovana od prveho mesiaca
teraz mam menzes ako kedy velmi ale velmi nepravidelny niekedy ani 2 mesaice nemam ale mne to vyhovuje 🙂
moja suseda kojila 2 roky a 2 roky nemala menzes to zalezi od tela

certica
15. mar 2008

je tu podobna tema...
ja som tiez dostala hned po 6 tyzdnoch pravidelny mezes a tiez som kojila. takze mylsim, ze som bola tiez aj napriek dojceniu plodna, cize mysliet aj na toto 😉

natal
15. mar 2008

ja som to mala presne tak ako ty funilieta. Hned po skonceni sestonedelia som zacala krvacat a to som kojila. Po tyzdni som prestala a normalna MS prisla o dva mesiace aj ked som kojila. Bola som u dr tiez mi vzal vyter, ale vsetko bolo negativne. Asi sa to stava.

maart
15. mar 2008

No tak ja jsem taky MS dostala PRESNE 1 den po sestinedeli.... 😒 ...a ted presne dalsi 4 tydny od prvni MS, takze se obavam, ze to budu proste dostavat normalne previdelne, kurna, plne kojim 7-8 za 24 hodin!!!! Proste si mrcha klidne prisla!

cherub
15. mar 2008

tak já jsem taky krvácela po šestinedělí a ukázalo se z toho kus plodového lůžka v děloze ☹ musela jsem na kyretáž a od té doby mám stále klid 😵

lusil2005
15. mar 2008

no ja som po siestich tyzdnoch dva dni uplne slabo krvacala, a odvtedy nic az doteraz. teda zatial este stale nic (klop klop klop)

deina
15. mar 2008

Sice nekojim, takze som mohla cakat, ze dostanem menzes hned. Aj som dostala, to nebolo prekvapenie, lenze... zase ho mam a to je len nejakych 18 dni od poslednej ms! 😕 To preco? Mavala som cyklus ako hodinky, to sa po porode takto rozhadze? Pred par dnami som bola u lekara, poriadne ma prezrel, vsetko je vporiadku. Ale toto ma fakt zarazilo.

kachnik
16. mar 2008

Holky, taky jsem po 6ti nedělí dva dny slabě krvácela a před 3 dny to opět dorazilo a to beru Cerazette, plně kojím 😠 . Volala jsem dr., ten řekl, že si mám dva nebo tři dny brát dva prášky a pak se vrátit na jeden. Ach jooo, mrcha jedna. Kdyby to nepřešlo, tak musím dr. opět zavolat.

artuse
16. mar 2008

ahojky,

já dostala menzes taky hned den po šestinedělí, taky jsem si myslela, že snad krvácím z jiného důvodu, ale dle Dr. to menzes byla, pak jsem ji dostala za dva měsíce a do teď je to trochu nepravidelně, stále kojím, takže se neboj, menzes hned po šestinedělí fakt může být...

ifka.k
16. mar 2008

Ahoj,
u všech tří dětí jsem první menzes dostala hned po skončení šestinedělí, očistky už téměř vymizely a najednou menší krvácení.protože se cca po měsíci krvácení opakovalo, bylo mi jasné, že menstruace se vrátila.První dvy cykly hrůůza- silné a hoodně bolestivé krvácení, ale te´d už zase v poho a upřímně řečeno, jsem ráda, že mám každý měsíc jistotu 😉

ifka.k
16. mar 2008

ju a zapomněla jsem dodat, že u všech dětí jsem při tom vždy plně kojila ve dne v noci...............

lenik99
16. mar 2008

neměj strach, menzes se může objevit i když kojíš. Mě skončilo šestinedělí a osmý týden po porodu jsem to hned dostala. Plně jsem kojila do sedmého měsíce a mrcha mě pravidelně navštěvuje 🙄 . Ale kámoška když začala po šestinedělí krvácet musela znovu na čištění.

titulienka
16. mar 2008

tak ja som prvy menzes dostala az ked som prestala kojit takze po roku..... 😀 ...a to po kazdej jednej....kedze mam 3 kocky...no v podstate po 2... pretoze 3 je este malinka ale tiez este nemam ....takze pocitam ze az ked prestanem kojit,,,, 🙂 🙂

erni
24. mar 2008

ja som dostala menzes presne ked mal maly 2 mesiace, tiez som bola v soku 😲 ,lebo som plne kojila ale potom som si povedala, ze aspon si budem moct sledovat cyklus,ale prd 😀 potom som zas dostala dalsi asi za 50dni takze je to nepravidelne a nic sa sledovat neda 🙂 kazda zena je individualna niekto to dostane skor niekto neskor

denousek
25. mar 2008

holky prosim poradtč kdyz mel malej 2 mesice dostala jsem MS mela jsem ji asi 9dnu-myvam normalne 5 dnu....
bylo to 24.2 ...ted porad cekam a cekam na dalsi a nic .....

mam obavu zda antikoncepce funguje jak ma..kde je tam ma MS:: ?? ☹

kim
25. mar 2008

Deny, že by další prosincové miminko 😀 ne..si dělám srandu..a ty teda jíš antikoncepci???jestli jo, tak je divné, že mrcha nepřišla!!!!!!

ssissi
25. mar 2008

Denoušek, sme na tom rovnako. Ja som tiež prvú mala a teraz nič - mala prísť pred dvoma týždňami. Už sme robili aj bejby test - negatívny výsledok ufff. Vraj je to normálne. Kojíš?

denousek
25. mar 2008

kim 😀

a jo antikoncepci jim....

ja sem do 1 mesice kojila plne pak sem prikrmovala a ted uz malej ma prso jen rano...ale uz moc ani to nechce no..

krystina74
2. apr 2008

denousek, neboj nic to neznamena. ja som dostala prvu mrchu 3 mesiace po porode potom som mesiac nemala samozrejme som robila aj baby test a nic nevyslo. A teraz na piaty mesiac mi prisla - mrcha jedna ale s dvakrat takymi bolestami ako predtym.... ☹ Takze je to normalne 🙂

denousek
2. apr 2008

no,,moje mrcha jeste nic ... 😒

krajcoanka
2. apr 2008

Aj ja som dostala veci po šestonedelí 😠 .Pri oboch 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre