Menzes po cisárskom pôrode

natalia307
11. sep 2017

Ahojte chcela by som sa spýtaț som 9 týždnov po pôrode cisárskym rezom a ešte som nedostala ms.Ako prišla vám?? Od začiatku nekojím zo zdravotných problémov.Budem rada ak mi napíšete vaše skúsenosti..

benny11
11. sep 2017

ahoj, síce ja kojím a menzes som dostala 4 mesiace po sekcii....

pininka
11. sep 2017

Tak to by si uz mala mat. Ja som po tretej sekcii, pri prvych dvoch som kojila kratko,,menzes prisiel hned od odstavenia, teraz plne kojim a menzes este nemam

natalia307
autor
11. sep 2017

No diky za odpovede..Ono pred tyzdnom som sa liecila na zapal mocovych ciest a doteraz beriem antibiotika myslite ze to moze suvisiet tym??

janinka007
11. sep 2017

po roku a pol 😀 ale tri roky som kojila

ada309
11. sep 2017

Po prvej sekcii hned po sestonedeli,kojila som 10 mes... teraz po druhej este nemam,kojim zatial 5 mes

manee
11. sep 2017

Po oboch cisarskych som dostala hned po sestonedeli. Obe deti boli plne dojcene na poziadanie. Doktor povedal, ze v dnesnej dobe sa stava dost casto, ze cylkus sa obnovy nariek dojceniu....

hankaop
11. sep 2017

Po prvej sekcii som dostala menzes po cca 15 mesiacoch, rovno sme splodili druheho potomka. Po druhej sekcii som menzes este nedostala,to je cca 20mesiacov. Dojceni na poziadanie,teraz tandem.

hanahavjarova
11. sep 2017

Po prvom po pol roku, po druhom po 4 mesiacoch

babatkoo
11. sep 2017

@natalia307 ja som dostala 12 mesiacov od porodu. Svagrina po 2 mesiacoch. Obidve sme kojili dlho

aduska121
12. sep 2017

Ahoj ja som koníka ale prisli mi pekne po šiestych týždňoch

janetta20
15. sep 2017

Mne sa mala narodila 1.juna a menzes nemám a ani nekojim.. Tiež hľadám odpovede tu,kým zájdem k doktorovi

natalia307
autor
24. sep 2017

@janetta20 Ahoj bola si u toho doktora?? Co ti povedali ? Cakam do piatku a ak nic idem tiez.Uvidime...

danusskaaa
24. sep 2017

Vobec to nevadi, telo sa dava dokopy. Ja po prvej sekcii po dvoch rokoch (pol roka som kojila) , po druhej som 7 mesiacov a stale nic (kojim) ale svagrina, ktora koji mala hned po sestonedeli. Hormony kazdej funguju inak, takze nie je na tom nic divne.!!! Nestresuj sa a uzivaj drobatko.

juriva
24. sep 2017

No stress...to pride...ziadne take " uz si to mala mat" neber vazne

pininka
24. sep 2017

Ja som tiez cakala ze to pride neskor, ale nakoniec uz som mala aj pri plnom kojeni, teda pat mesiacov po porode.

janetta20
24. sep 2017

@natalia307 ahoj,dostala som ho tento týždeň,trvalo to skoro 4 mesiace

vanesanova
24. sep 2017

Ahoj ja kojim a 7,5 mes.po sekcii som dostala.

zubrienka100
24. sep 2017

Ja som dostala menzes až po skončení kojenia, teda 14 mesiacov po pôrode-sekcii.

zaba_v_ponozke
24. dec 2018

@janetta20 ahoj, ako si potom dopadla? Ja som 5mesiacov po sekcii, kojila som 3mesiace a kramy nikde. Po sestonedeli na kontrole bolo vsetko ok. Raz mam bolesti a raz nie a nie a nie prist

janetta20
24. dec 2018

@zaba_v_ponozke prišli mi po štyroch mesiacoch, ale ako som to zisťovala na nete, tak niektorým babám prišiel menzes aj o pol roka, či neskôr.. Podľa mňa sa nemusíš stresovať.

zaba_v_ponozke
25. dec 2018

@janetta20 pred spanim mi dosli kramy :D dakujem za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre