Milujete sa s manželom v tej istej izbe, ako spí bábätko?

matusskaaaaa
8. jún 2013

Som niečo cez 2 mesiace po pôrode a už sa celkom cítim na manželské radovánky 😵 Pri drobcovi je možnosť akurát večer pred spaním, ak zrovna nepadneme s drahým do postele od únavy do večných lovíšť. Spíme v jednej izbe s malým, je vhodné sa milovať, keď spinká v tej istej izbe vo svojej postieľke? Pamätať si to nebude, len či si v podvedomí neponesie nejaké následky 😒 Zaujíma ma váš názor

luciferkax
8. jún 2013

Milujeme sa v tej istej izbe už štyri roky 🙂 samozrejme, ked deti spia... v malom bytíku sa ináč nedá 🙂 nesťažujem sa, detičky sa nikdy nezobudia 🙂 🙂

happy988
8. jún 2013

@matusskaaaaa tak na toto som zvedava aj ja. ale osobne si myslim ze to hadam vadit nebude my to tiez planujeme tak riesit. mame tu zasteny takze vidiet nas urcite nebude akurat iba pocut tak dufam ze z toho nebude nic 🙂

maria613
8. jún 2013

Jasne ze sa milujeme s manzelom v tej istej miestnosti aj teraz ked ma maly skoro devat mesiacov a niekedy aj ked je hore a hra sa. Co.som si na nom vsimla tak on zacne vyskat od radosti ked ma manzel bozkava, proste akoby sa tesil ze sa lubime...🙂 neboj je to prirodzene podla mna dieta to zacne viac vnimat az okolo dvoch rokov..

matusskaaaaa
autor
8. jún 2013

Mám asi ešte nejaký popôrodný blok alebo čo, asi je celkom zaujímavá skúsenosť pre rodičov, ak sa krpec v tom najlepšom rozplače a treba ho upratať

happy988
8. jún 2013

@maria613 fi to aby sme sa s mm poponahlali so stavbou domceka aby sme to do tych 2 rokov stihi lebo inak sa budeme musiet milovat na tajnasa v obyvacke a kupelni 😀

sissy27
8. jún 2013

@matusskaaaaa nevidím v tom problém, skôr bude bábo rušiť vás ako vy jeho 😉 pamätať si to nebude celkom určite, aj keby hneď vás videl, tak pochybujem, že bude vedieť o čo ide 😉 ale možno pre vlastný lepší pocit, aby si nebola stále v strehu, či ho nezobudíte, nerušíte a podobne, by som zvolila inú miestnosť v byte 😀 vyskúšajte a uvidíte, ako vám to bude vyhovovať, drobcovi tým isto neublížite

maria613
8. jún 2013

@happy988 jaj tak to zas neviem len som to myslela tak ze ked uz bude mat dva roky tak uz sa nebude milovat ak bude hore s nami v izbe 🙂 inak v noci preco nie 😉

maria613
8. jún 2013

@matusskaaaaa no ked bol mensi tak to bolo komplioovanejsie obcas sme museli aj prestat co je nic moc ale uvidis ked bude mat a par mesiacov viac tak sa pekne zahra aj sama 🙂 a vy budete moct nerusene pokracovat. Ale u nas ked vyrusoval ako maly zvacsa zabral dudel 😉

happy988
8. jún 2013

@maria613 jaj tak to hej 🙂

matusskaaaaa
autor
8. jún 2013

Beriem to ako prirodzenú vec, veď práve vďaka tomu malého máme 🙂 Len sa v mysli vraciam do pubertálnych čias, keď nebolo kde to robiť a hlavne bez svedkov 😀 😀 😀

el6
8. jún 2013

nasa starsia mala bola v tomto dost neohladuplna, nech sme boli v ktorejkolvek miestnosti.... zo zaciatku akoby mala na to nejaky senzor, vzdy prave 'vtedy' sa zobudila a zacala plakat...aj sme to potom normalne na chvilu vzdali....

hradnapani
8. jún 2013

@matusskaaaaa myslim, ze riesis zbytocne. Ved sa predsa nejdete zabijat, ale laskyplne milovat, nie? ak by si teda jeho podvedomie malo nieco pamatat, tak si bude pamatat, ze medzi mamou a otcom je laska... Ved take male dieta este nie je zosnurovane tym, ze sex sa povazuje za nieco neciste a pod.,myslim, ze mu je to uprimne jedno... konieckoncov, z takeho milovania aj vzniklo 😉
A skor vy budete mat "nasledky", ked vas bude vyrusovat... lebo deti maju specialnu schopnost, ze sa ozvu v najlepsom 😀 My mozme byt aj na druhom konci bytu, a ten nas poklad sa vzdy ozve...

tea333
8. jún 2013

@matusskaaaaa v mnohych kulturach sa na spanie schadza dost velka rodina a funguje sa aj tam. Myslim ze malinke babatko nebude mat ziadnu traumu. Neskusala by som to pri starsich detoch ktore si to nebudu vediet vysvetlit 😀

hrasiak
8. jún 2013

tiez si myslim, ze skor drobec bude vyrusovat vas 🙂 nasa dcera ma specialny senzor, mozeme byt kludne aj v inej izbe, v momente, ako si tato rozopne nohavice alebo ma chyti za prsia, spusti plac... a je jedno, ci spi hodinu, dve, proste ma ten specialny senzor 😀 naopak, spi s nami v posteli a ked uz nieco bolo, tak najskor v noci vedla nej 😀 to sa vobec nezobudila a pokojne si chrapkala dalej 😀

sorciera24
9. jún 2013

@matusskaaaaa my nie, skusili sme to len raz a furt som kukala na maleho...no horor.......mne to teda nevyhovuje, rozhodne sa milujemev inej izbe ako spi maly....... 🙂 (ale tak je to na vas, co vyhovuje vam...)

lucinda1711
9. jún 2013

my tiez byvame v 1izb byte a mame 5 rocneho syna,a milujeme sa az ked zaspi,ale prednedavnom ma sokol s vetou ze vie co je to sex,a ja ze co je to a on ze to co robite s ockom ked zaspim.nechapem lebo si davame pozor aby spal.

bianca2
9. jún 2013

Ahojte,pozerala som zaujimave video jednej autorky knih o vychove deti,Naomi Aldort,ona radi milovat sa napr skor cez den ked dieta zoberie stara mama vonku na prechadzku...ze je to zaujimave spestrenie,zmena.

sirinka
9. jún 2013

ano aj...

nanulik
9. jún 2013

nie! len raz sme sa milovali ked malý spal a nič moc, nemohli sme sa ani jeden uvolniť, aj ked by nič nevidel (mali sme paplon) ale príde mi to zvrátené 😝

zuzanockamt
9. jún 2013

@maria613 ale maly sa vtedy snad hra v inej miestnosti, nie? ... pride mi to uz trosku cez, ale ked vam to vyhovuje ...

smuhyta
9. jún 2013

@matusskaaaaa jedna otazka:ked si bola tehotna nerobili ste nic???lebo dieta vnima veci okolo seba aj ked je v brusku 😀 ,,takze ho nicim neprekvapite,,ked bude mat 5 rockov tak bude vediet veci ktore my nevieme a donesie si ich zo skolky,tak ziaden stres a je vela moznosti kde to mozete robit , 😉

maria613
9. jún 2013

@zuzanockamt normalne je s nami v izbe a mne to pride normalne kedze si nas vobec nevsima a aj keby si vsimol tak tomto veku to vnima len tak ze mama a tato sa lubia co je len prenho dobre nemyslis? Pride mi cez tvarit sa ze sex neexistuje, nic pri tom nevidi ani nepocuje niesme predsa niake divoke zverce...a okrem toho byvame s nasimi tak snad to nepojdem robit do kupelne nech vie cely byt ze mame sex 😉

zuzanockamt
9. jún 2013

@maria613 aspon by som pockala, kym zaspi ... ja sa netvarim, ze sex neexistuje, ani synovi nerozpravam rozpravky, ze deti nosi bocian, kedze sa uz pyta obcas nieco na tuto temu, ale no asi som teda konzervativna - a myslim, ze chvalabohu 🙂

renata5
9. jún 2013

@zuzanockamt suhlasim s tebou ani ja by som sa nevedela uvolnit keby syn sa na mna pozera a ja tam vzdycham o dusu uplne zvratene ked spi je to ine alebo ist do druhej miestnosti mam skusenost z detstva ked mam mama jednou rokou skrabkala a od zadu sexovala s frajerom dlhu dobu som mala vsetko znicene vsetko sa mi hnusila mala som 10rokov

zuzanockamt
9. jún 2013

@renata5 ono 9-mesacne dieta sa moze javit ako malinke, ale vnima ... ja by som to nedokazala ani pri novorodencovi, ktory by nespal ... no ale asi ma kazdy ine vnimanie ... podla mna je to veru chore

kacena4
9. jún 2013

@matusskaaaaa no my mame poslednych 11 rokov v spalni vzdy nejake dieta a neviem ze by mali nasledky z nasho .... 😀 😀 😀 a nasi rodicia to robili tak isto aj stary rodicia a sme normalny nie?? 😉 😉 😵 😵 ak sa ti to zda divne rozlozte si gauc v obyvacke popr. na zemi vankuse ci periny a nebudete nikym ruseny ani vy rusit babatenko 😎 😎

zuzkabeno
9. jún 2013

Deti majú dosť tvrdý spánok, veď keby mu to vadilo, tak sa zobudí. Keď mu nevadia iné zvuky ako televízor a autá zvonku, tak je to ok.

ivushka0209
9. jún 2013

my tiez mame sex pri malom aj cez den ked spinka

lujza123
10. jún 2013

Uprostred noci romantika, vsade sviecky, my na zemi na druhom konci izby a zrazu sa 1,5 r dcerka posadi na posteli a skrykne "mamaaaaaaaa, pozri, sviecka horiii, to co ma znamenat"...
odvtedy uz nikdy viac..a to ma mala taky tuhy spanok ze moze byt vo vedlajsej izbe technoparty a nezobudi sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre