Môže pôrod oslabiť imunitu?

vefi89
30. sep 2011

Ako dieťa, som bola náchylná na každú jednu chorobu, viac som bola chorá ako zdravá, pol detstva som prežila v nemocnici. V 6-tich rokoch mi dali gamaglobulín, a odvtedy som už choroby nepoznala. Ak sa na mňa niečo nalepilo, tak raz za dva roky. Avšak po pôrode, akoby som cestovala časom. Znova sa na mňa všetko lepí, a ja neviem nájsť príčinu, prečo sa mi znova imunita oslabila. Preto ma napadla táto súvislosť a budem rada, ak sa k tomu vyjadríte

vefi89
autor
3. okt 2011

@vanish1 ďakujem, dopujem sa ním, ale písala som vyššie, že keď začnem znižovať dávky a potom prestanem, tak sa na mňa okamžite niečo nalepí..a ja by som radšej niečo na prirodzené posilnenie imunity, pokiaľ by sa dalo 🙂

nuska
26. okt 2017

Áno tehotenstvo, pôrod aj následné kojenie oslabujú celý organizmus. Je potrebné doplnenie hlavne minerálov ako vápnik, magnézium, ... z toho potom môžu vznikať aj depresívne stavy, spomalený metabolizmus a ťažšie sa chudne. http://www.helou.cz/tehotenstvi-a-kojeni-da-tel...
Ak chcete poradiť napíšte.

monikaholub
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre