Nočná košeľa do pôrodnice

29. dec 2023

Ahojte, zacinam si balit tasku do porodnice. Mam viacero nocnych kosiel, ale nemaju ziadny otvor. Myslite, ze si mozem vziat aj take? Nemam penazi nazvys aby som si kupovala specialne na kojenie s otvorom, ktore potom nikdy nevyuzijem.

martul
29. dec 2023

Pozri u číňana, doma daj oprať, zober do pôrodnice a potom vyhoď. Doma budeš v hocičom

mima172
29. dec 2023

Autorka: ešte mi napadlo. Neviem odkiaľ si, no skúsim streliť. V Ilave je Lidl outlet (a možno aj inde na SR, to neviem) a vždy tam mávajú tehotenské veci a veci na dojčenie (od podprseniek, cez tričká, tielka, pyžamá atď) za pár €.

thereisabear
29. dec 2023

Darujem ti 3 ak chceš, veľkosť M-L.

2006_1211
29. dec 2023

Môžeš mať aké chceš je to úplne jedno rodila som v jednej a ešte som mala 2 náhradné lebo aj tak sa mi ďalšia od krvy zaspinila najlepšie keď sú tmavé a maj ich viac ak máš. Otvor ci neotvorí to je jedno aj tak keď sme tam boli tak dolsi sestričky ze nech si dáme von prsia ze s a pozrú ci sa nám a koľko tvorí mlieko takže všetky sme sa tam videli ci sme chceli ci nie takže tak ci tak si to budeš musieť nejak dat dole keď budeš kojiť. Keď máš otvor je to ľahšie keď nemáš tak nevadí alebo si zober keď máš dlhé tričko s výstrihom ze si cez výstrih nakojis

snowflakenel
29. dec 2023

Ja som kupila paradne v lidli. Je to nocna kosela, dlha po kolena, ako klasicka kosela. Na gombiky. Vynosis aj ako domace oblexenie.

terka224
29. dec 2023

Ja som si kúpila aj takú klasickú nočnú košeľu na gombíky (nie je konkretne na kojenie) a nosím ju doteraz na spanie. A bola super, rozopla som gombíky a mohla kojit a nosím ju aj teraz keď nekojim

canis_lupus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majlo1234
29. dec 2023

Daj si co chces. Ja som tam bola furt hola, lebo som sa nevladala ani vyzliekat a obliekat. Na druhy porod pojdem s trickom na dojcenie a normalnymi nohavicami pyzamovymi, neznasam jak aa ta kosela vyhrnie az nad rit😂

rebrambora
29. dec 2023

Ja som bola hore bez, kedze pri novorodencoch je potrebny kontakt koza na kozu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre