Pomohol niekomu bezbolestný pôrod?

milka1533
10. mar 2019

Ahojte baby minule mi ponúkol primár tento leták nech si ho prečítam.. Mate, to už niektorá odskúšané?? Lebo ja akosi tomu neverím 🙂

jamimka
10. mar 2019

Neviem ako funguje epiduralka, ci si ju davkujes sama podla potreby, alebo ti ju jednorazovo pichá doktor, sestrička... Ale sestra v anglicku tiez rodila tak, ze si sama striekala davky pri kontrakciach.

anve
10. mar 2019

@milka1533 keby som vedela čo má pri pôrode čaká...zobrala by som všetko čo by mi ponúkli🤣🤣🤣

deti95060810
10. mar 2019

ale veď to nie je zas tak hrozné...zvládla som to niekoĺkokrát bez akýchkoľvek oblbovákov... pomohlo mi to, že som si povedala že veď raz tá bolesť skončiť musí.....

janulka2811
10. mar 2019

Mam dva porody za sebou,vydrzala som ich,zijem a bolesti sa daju rozchodit a pekne vydychat.
A zamna ? Tretikrat by som isla opat do toho.
Mne skor vadili velmi ako ma zaha palila pocas celeho tehu - no je pravda,ze maly sa narodil s parochnou na hlavicke 😂

jamimka
10. mar 2019

@deti95060810 samozrejme, tiez som toho názoru. ...sestra, vsak, dva dni mala silne bolesti, bola uz bez plod vody, nebola dostatocne otvorena, tak ju nechali trapit. Az uz nevládala, dostala vysoke teploty. Tak jej dali epi.....a vyvolali pôrod uz konali rychlo. Keby nie epi, asi by to nedala

janulka2811
10. mar 2019

@deti95060810 ja som si vravela,ze este chvilocku bolesti,pohopkala na fitlopte a uz bol maly na svete 😊

milka1533
autor
10. mar 2019

@janulka2811 zaha aj mňa pali už od 5mesiaca tehotenstva tak hádam sa ne narodí s vlasmi až po prdelku :D

milka1533
autor
10. mar 2019

Ja len som chcela vedieť ze ci niekto t o ma odskúšané 🙂.. Ako neverím tomu ze pôrod bez bolesti ale fajn.. 🙂

janulka2811
10. mar 2019

@milka1533 juuuj,no poviem ti asi tolko,zaha palila pri oboch tehu a obe deti vlasate totalne tak skor pocitaj ze to bude vlasate.

nika_m
10. mar 2019

Ja som rodila prve babatko pred 4t, som velky posera co sa bolesti, lekarov a nemocnic tyka ale povedala som si ze to dam bez epi a musim povedat ze mam len dobre spomienky na porod :D sice som sa 3 dni trapila s bolestami doma kym sa to rozbehlo a v urcitej sekunde som si v duchu povedala ze bude jedinacik ale dalo sa to prezit a neutrpela som ziadnu traumu :D

anve
10. mar 2019

@milka1533 je pôrod a pôrod a vážne nevieš či budeš patriť k tým šťastným....Ja určite chcem ešte jedno dieťa,ale po mojej skúsenosti budem vybavovať čo sa bude dať.😉

conspi
10. mar 2019

@milka1533 aj mňa záha pálila a to od začiatku a syn mal vlasy len aby sa nepovedalo 😂

bobula46
10. mar 2019

Nepočula som ešte o tom a ani som nemala epidurálku. Bola som jedna z tých šťastných ktorej to išlo "samé od seba". Nechodila som ani na tie kurzy, mala som šťastie na doktora a teda pre mňa to nebola až taká hrozna bolesť. Ale zas ja mávam strašne silnú menštruáciu a pôrod bol oproti tomu malina 😁 viem že teraz veľa mamičiek dopredu nahlási epidurálku a v krajnom prípade využijú, väčšina to ale zvládne aj bez toho. Možno aj to je správna voľba 🙂
A tá bolesť podľa mňa pri pôrode patrí, keď uvidíš toho krpca aj tak na všetko zabudneš (klišé ktorému som neverila kým som nezažila)

anulienkalenka
29. mar 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

A ma tuto pumpu uz niekto odskusanu?

milka1533
autor
30. mar 2019

@anulienkalenka mne to chceli dat ale už som bola na 8 prstov otvorena tak povedali zbytočne čiže ani nwm ako to vyzerá :D

anulienkalenka
3. apr 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

:D :D to je super, ale toto sa pouziva po porode nie?

anulienkalenka
3. apr 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

@milka1533 a podla mna neexistuje nieco ako porod bez bolesti :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre