Osobné skúsenosti s dulou pri pôrode

edulkobaby
28. máj 2012

Mamičky, ktoré ste mali dulu pri pôrode, napíšte mi prosím osobnú skúsenosť. Aký to malo prínos, či by ste si ju zaplatili znova, čo robila...
Mohol by popri dule prítomný aj otecko?
Zaujíma ma hlavne BA, prípadne aj konkrétna dula, ktorá chodí k pôrodom na Kramáre... ale kľudne aj iné všeobencné skúsenosti. Ďakujem.

edulkobaby
autor
29. máj 2012

Nikto mi nenapíše?

edulkobaby
autor
29. máj 2012

@katren Ďakujem. Všetky tieto témy som si už prečítala, ale chcem VIAC reakcií, postrehov...Konkrétne mená a odporúčania.

katren
29. máj 2012

@edulkobaby no ved a preco sa nespytas tam konkretne maminiek co mali dulu pri porode?

bezaz
29. máj 2012

@edulkobaby myslim, ze v tych temach baby dost rozpisali svoje skusenosti.. ja som mala dulu aj manzela pri oboch porodoch, ale rodila som v bojniciach

edulkobaby
autor
29. máj 2012

@bezaz Ked pri oboch, tak asi preto, ze to bolo dobre. Podla coho si si ju vybrala?

anjelicek26
29. máj 2012

@edulkobaby - v tych temach je toho dost, na co to tu x-krat opakovat nechapem... ved sa tam opytaj maminy co prispela priamo.

edulkobaby
autor
29. máj 2012

@anjelicek26 Tak su tu temy, ktore mavaju aj cez 3000 stran, tieto o dulach vsetky patria skor k tym velmi kratkym -dve tri strany maximum... A ano, opytam sa aj priamo.

magdal1
29. máj 2012

v BA robia akciu
Dňa 13.júna 2012, medzi 16:00 - 18:00 hod. vás pozývame na
ďalšie stretnutie s bratislavskými dulami
"ROZHOVORY O ZÁZRAKU"
v Centre zdravého života (Na križovatkách 78/B, Bratislava-Trnávka, Poplatok 5€/osoba, 7€/pár.

http://duly.sk/

mia551
6. jún 2014

@edulkobaby ahoj, rodila si nakoniec s dulou...? ako to dopadlo...? dakujem pekne 🙂

edulkobaby
autor
7. jún 2014

@mia551 Ano, rodila som s dulou, v Trnave, mohol byt aj manzel. Bola to super pomoc, dala som to bez epi a inych lek.zasahov, obrovska psych. podpora, aj fyzicka, radila mi, co robit, aku polohu kedy, masirovala.... Urcite odporuuuucam. Len skoda, ze ine nemocnice nepovoluju dve osoby pri porode.

alien2603
11. mar 2015

@edulkobaby Ahoj, môžem sa spytat aj konkrétne na meno duly?

edulkobaby
autor
12. mar 2015

@alien2603 Renata Oravcova.

sinnovea1
6. feb 2020

@edulkobaby ahoj, mozem mi prosim napisat konkretne s ktorou dulou si bola spokojna? dakujem!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre