Overené triky ako vyvolať pôrod

ameema
3. máj 2023

Na internete sa toho píše naozaj veľa, mňa však zaujíma aj reálne to čo pomôže. Žienky či máte pocit že vám pomohlo "posúrit" miminko von?
Ďakujem ❤️

hederamonstera
3. máj 2023

Mne nic😁

martinkatinka
3. máj 2023

No mne veru nic.....

nique
3. máj 2023

Nič. Príde to samé. Obe deti som prenášala. Druhu mi skúšali vyvolať v nemocnici. 5 dni som dostavala ľahké vyvolávacky, mala som aj balónik, primar sľuboval, že do rana pôrodim. Nakoniec mi po 5tich dňoch hrozil cisársky, praskla mi voda a mala bola do hod von.

lilope
3. máj 2023

@ameema sex 😆

54tinka54
3. máj 2023

@ameema skúšala som kadečo od 38tt, nič nepomohlo, malý sa narodil 5 dní po termíne 🙈 akože tú poslednú noc sme mali s manželom sex a asi hodinu po tom sa mi rozbehli kontrakcie, ale tak to by už možno prišlo aj bez toho

lauriik
3. máj 2023

Ja som skusila prisaham vsetko a nic nepomohlo. Po 12 dni prenasania som isla na vyvolavacku 😒

bluka2
3. máj 2023

Jediný overený recept je ricinovy koktejl. U mňa zabral 2x a teda skúšala som aj všetky ostatné "triky" 😀

guiseppinka
3. máj 2023

Pri druhom tehu som tiez skusala vsetko. Posledny tyzden (teda uz prenasanie) som pila tonic... Ci to spustilo alebo nie neviem, ale dievcata som porodila obe 40+6 a prcek siel von skor... Ale za to pustil si bazen a nic, po 36 hodinach bez plodovej vody, kedy som stale nemala skoro ziadne kontrakcie ani po tabletkach a sli sme s tym, ze ako nezaberie oxytocin, tak ideme cisarak, nakoniec zabrala druha davka oxy... Aj ked som teda uz zobronila o cisarak, ale nastastie to slo bez neho...

lilope
3. máj 2023

@54tinka54 mne sa stalo to isté. O 23tej sex a od 01:00 prišli prvé kontrakcie, takže to pripisujem tomu.

martul
3. máj 2023

@ameema skúsila som asi všetko, nepomohlo vôbec nič. Dve deti narodené v 42 týždni aj to vyvolávané porody.

lucka12399
3. máj 2023

Mne nepomohlo nič, skúsila som všetko, dni predtým má chlap prevážal na traktory😃 dokonca mi robili aj hamiltonov hmat..ale nic .. neprenášala som, rodila som na termin ale mala som vyvolávačku.

diewcatqoo
3. máj 2023

Nech ta skusi niekto poriadne nasrat. My sme skusali vsetko, vsetky babske rady, dokonca aj 3x hamiltonov hmat a nic. Az ma raz niekto poriadne nasral (nahneval je slabe slovo) a spustil sa porod.

vkatush
3. máj 2023

@ameema skúšala som všetko a nič.

Potom som si naplánovala posledný produktívny tehu deň, čo všetko ešte stihnúť pred pôrodom. Ehm. Ráno o 4 praskla voda. Nestihla som nič 😂

A keď bola so mnou mama tehotná, tak umývanie okien. To som prišla dokonca skôr vďaka tomu.

lucia851
3. máj 2023

@ameema sex

laurika173
3. máj 2023

@ameema Nic... a to som skusala asi vsetko 😂😂😂

54tinka54
3. máj 2023

@lilope no my sme skončili o polnoci a o jednej ma zobudili kontrakcie 😅
Ale teda milovali sme sa často a nič sa nedialo, čiže ja si skôr myslím že zhoda náhod.

lilope
3. máj 2023

@54tinka54 jasné, mohla to byť náhoda. My sme zase po dlhom čase skúsili, že možno to bude dobrá vyvolávačka a vyšlo to.

daniela2202
3. máj 2023

@ameema a to má aký zmysel?

andrea_ff
3. máj 2023

@ameema skús chodiť po schodoch...ale veľa. A bicykel....

eternity24
3. máj 2023

@ameema nič

safina541
3. máj 2023

@ameema mne pomohol caj ostruzina malinova, z(e je na lepší porod) a mne pomohol tak vecer som si uvarila caj a rano hneď odtiekla plodova voda a potom sa spustili kontrakcie. Sice som netusila ze sa môže aj porod vyvolat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre