Podstúpili ste niekto operáciu diastázy počas sekcie?
18. aug 2011
ahojte,hladam niekoho,kto podstupil operaciu diastazy,teda rozidenych brusnych svalov pocas sekcie.nedavno som sa dozvedela,ze je to mozne.dakujem za akekolvek odpovede.
ahojte,hladam niekoho,kto podstupil operaciu diastazy,teda rozidenych brusnych svalov pocas sekcie.nedavno som sa dozvedela,ze je to mozne.dakujem za akekolvek odpovede.