Pôrod s tehotenskou cukrovkou a veľkosť bábätka

victoire
15. máj 2019
Mamičky prosím máte niektorá skúsenosti že napriek dodržiavaniu diéty v tehotenstve (tehotenská cukrovka) sa babo narodí aj tak väčšie ?😱 ide o to že sme v 30 tt a napriek dodržiavaniu diéty maly už zodpovedá 32tt . Nemáte niektorá skúsenosti že aj napriek diéte rastie viac 😞 ďakujem 🌷🌷🌷
vivien16
15. máj 2019
@victoire mne každý hovoril, že budem mat veľké dieťa, že bude mat 4 kg aj na sone... maly mal 2800 keď sa narodil, takže také sú presne tie merania
potomka
15. máj 2019
@victoire myslim si, ze to nemusis tak riesit, proste rastie trosku rychlejsie, kazdy sa vyvija inak.Tak isto to je aj o detoch este v brusku. Nemozes sa drzat tabuliek...
mirpet
15. máj 2019
@victoire ahoj. Aj ja som mala tehu cukrovku. Aj napriek diete mal syncek 3870 gramov a ja 48 kg😀. Bohuzial rastol a rastol a nedalo sa s tym nic robit
barboritta
15. máj 2019
@victoire Ja som dodrziavala dietu a dcera sa narodila v 40+3,3560g a 52 cm.vyborny porod
victoire
autor
15. máj 2019
Ja to nechápem ak to dodržiavam kde je problém 😡 teraz mame 1700g a sme v 30tt povedala že bude dobre ak nepresiahneme 4 kilá 😪 pri prvom malom som cukrovku nemala a mal 3800g
titla
15. máj 2019
@victoire Ja nemám tehotenskú cukrovku a malý tiež bude pravdepodobne veľký (v 30tt vážil niečo tesne pod 1700g). Moja sestra aj sesternice porodili všetky deti s hmotnosťou okolo 4 kg a ani jedna nemala cukrovku. Mám tiež kamošku čo porodila 5,5 kg dieťa, tiež nemala cukrovku...
Veľké deti sa rodia aj ženám, ktoré cukrovku nemajú.
rajona
15. máj 2019
Ahoj, mňa takto strasili celé tehotenstvo... Drobec na narodil v 41tt mal 3400g.. Pôrod bez komplikácií 😀 ešte 2 dní pred pôrodom mi povedali ze bude mat cez 4kg a ze je obrovský lebo tabuľkovo už vychádza mimo normy podľa usg... Nakoniec to bolo 50 cm 😁
victoire
autor
15. máj 2019
Ďakujem za upokojenie lebo človek už asi ani jesť nemôže 🤦🏽‍♀️🙄

Tu začni písať odpoveď...

Odošli