• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Maďarsku. Máte skúsenosti?

17. októbra 2009 
Ahojte.
Niekto už rodila v Maďarsku?Ja by som chcela rodiť v Maďarsku.Viete my poradiť.....? :slight_smile:
23. sep 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi :slight_smile: a ty aj byvas v madarsku? ja momentalne hej, v miskolci, ale rodit chcem na slovensku. co konkretne by si potrebovala poradit... mozem sa popytat :wink:
24. sep 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj.Som veľmi rada že si pisala :slight_smile: Ja bývám v Šturove,a chcela by som rodiť v Ostrihome.A neviem že aké papiere mám vybaviť pred aj po porode....
24. sep 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak poviem mm nech sa opyta svojej sestry, ona aj pracovala v nemocnici, tak by to mohla vediet. hned ako zistim, ti napisem :slight_smile:
24. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Si velmi zlatá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ďakujem ti velmi pekne!!!A ty kde plánuješ rodiť?
26. sep 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzara to ze v kosiciach, ale to vies, ked ti trva cesta do porodnice hodinu a pol a nemas svoje vlastne auto, tak nikdy nevies, kde nakoniec porodis :grinning: rozhodla som sa, ze sa tu najblizsie zaregistrujem u gynekologa, hoci mam svojho v kosiciach a zaroven sa ho teda popytam aj, co by som potrebovala v pripade, ze by bolo nutne odrodit tu. ja ti to potom samozrejme napisem, len najprv sa k tomu dokimu musim dostat, lebo manzel robi, ja po madarsky neviem, tak aby mi to tam poprekladal :slight_smile:
28. sep 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak asi sa budeš musieť naučiť trošku aj po maďarsky :grinning: :grinning: Inač tvoj manžel je maďar?Aj ja preto chcem rodiť v Maďarsku,lebo to mám najbližšie (asi 1 km),a potom už len Nove Zámky(50 km).a ako znášáš tehotenstvo? :slight_smile: Kedy máš termin porodu?
28. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba sa asi spytat v slovenskej poistovni, kde si poistena, napr. aktualne:
http://nitra.sme.sk/c/5065742/dovera-podpisala-zmluvu-s-nemocnicou-v-ostrihome.html
16. okt 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
poistenie mám tu..(dovera),takže poistovna my plati všetko,chvála bohu.... :slight_smile: len neviem že ake papiere treba preložit napr.sobášny list,.... vieš my poradiť?
17. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok