Porodili ste prirodzene dieťa nad 5 kg?

9. okt 2022

Je tu nejaka mamicka, ktora porodila prirodzene dieta nad 5 kg?

dendulik82
9. okt 2022

den pred porodom mi na sono povedali, ze syn bude mat nad 5 kg. Ani neuvazovali nad tym, ze by som nesla rodit prirodzene. Nakoniec mal 4030 g nastastie. Tym len chcem povedat, ze tie vypocty su uz velmi orientacne vo vyssom stadiu tehotenstva. Drzim palce

denden77
9. okt 2022

moj muz mal 5,5kg 🤣

zitaje
9. okt 2022

Moja posledná mala vyše 4,5kg. Môj najľahší pôrod (štvrtý). Za dve hodiny od prvých kontrakcií bola vonku, ledva sme stihli prísť do pôrodnice... Ale teda mala čosi pod 5kg. Mojej malej (a aj mne) každý deň brali v pôrodnici krv na cukor - tehotenskú cukrovku som nemala, cukor bol ok.

dominikamacakova
9. okt 2022

Moja "suseda" z pôrodnice. Neviem koľko mal kg, ale pýtala pre neho 62 oblečenie. Počula som celý pôrod a bolo to teda dosť rýchlo. Akurát to šitie no 😬

lenvam
9. okt 2022

Začalo to prirodzene nakoniec sekcia v úplnej anesteze. Otočila sa. 2,5 hodiny som tlačila a potom pochopili ze to prirodzene nepôjde

marcelas82
10. okt 2022

Nie 5 ale skoro🤣☝️4910g a 57 cm bez epiduralky😎💪🤣

maribell
10. okt 2022

Ja som mala po prvom pôrode na izbe ženu, ktorá porodila prirodzene syna 5,2 kg ..
Len taká pikoška: dali sme si bábätká vedľa seba a ten jej syn ani nevyzeral ako bábätko oproti môjmu trojkilovemu 😅 mne ako prvorodičike bez absolutneho odhadu pripadal ako polročný 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre