Poslíčkovia alebo rozbiehajúci sa pôrod?

ria2001
28. jún 2019

Ahojte baby,potrebujem od vás radu :/
Som prvorodička v #38tt tehotenstva..
Predvčerom na poradni zavreta,pásy dobré
Od včera mám však bolesti podobné menšruačným,biely výtok sem tam s primesou krvi..ale len málinko,také bodky maličké
Večer ma pobolieva dosť nepríjemné chrbtica v spodnej časti ako je zadok,bolesti panvy,sem tam pichnutie v konečníku či na spodku brucha..
Včera uvedené veci celý deň,no neboli silné .. skúšala som aj horúcu sprchu,neprestalo tak už si vravím že sa to asi rozbieha no po pol hod ustalo..Ďalej sa chcem opýta baby na tvrdnutie bruska na pocity,ako to presne cítiť..či stvrdne celé bruško ?
Ospravedlňujem sa ,možno su to bizardne veci pre vás ,ale bohužiaľ som prvorodička,ktorá ma obavu či to vôbec rozozna pri takýchto pocitoch.. Ďakujem vám

via88
28. jún 2019

No vacsina zien co poznam, aj co tu pisu, porod rozpoznalo, to su pravidelne bolesti, ktore nastupia ako menstruacne, taka bolest vyvrcholi a ustane a zasa. Ja skor myslim ze nie je to porod podla toho co pises, to su nirmalne bolesti tesne pred.

lelicav
28. jún 2019

Dobrý deň.Takto nejako to môže začínať 😀.Môže to trvať týždeň ale sa to moze aj dnes rozbehnúť.A nebojte sa,keď sa to rozbehne,budete vedieť.Typ bolesti ostane,ake výrazne sa zintenzivni vo vlnách.Drzim palce

candii
28. jún 2019

Áno, myslím že sa rozbieha niečo.

ukulela
28. jún 2019

@ria2001 porod to este nie je. ja som taketo bolesti mala dlhsie, nejako som sa na ne nesustredila. kontrakcie som dostala pri prvom aj druhom vzdy rano po prebudeni a hned to teda bola sleha, ktora sa nedala pomylit 🙂 ale v oboch pripadoch sme vecer pred tym boli na pre mna neobvykle dlhej prechadzke.
tvrdnutie - no take spevnenie, stiahnutie, tak nejako. a jo, akoby cele brucho spevnelo.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
28. jún 2019

pôrodné bolesti sa stupňujú a doba medzi jednotlivými kontrakciami - bolesťami sa skracuje..
pri poslednom pôrode som išla do nemocnice keď boli kontrakcie každých 4 min.
ak budeš mať kontrakcie každých 15 min., vyber sa do pôrodnice resp. si zavolaj sanitku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre