Poslíčkovia verzus kontrakcie

24. apr 2024

Baby dnes som bola u Dr a povedala ze sú to poslickovia...otvorená som na 2cm a ze pokiaľ sa mi to samé nerozbehne ráno mam prísť.... chcem sa spýtať cítim veľmi silné bolesti odvčera v podbrušku a v krizoch až do konečníka. Bolesti sú silné, kŕčovitotupe, také tahave a veľmi ma bolia. Dr m vysmiala ze ešte len bolesti prídu ako kontrakcie....prosím nie sú už toto kontrakcie lebo ja už nevládzem, odvčera som nevyspata, nemôžem ani ležať...max. sedím na fitlopte, bolest sa mi nedá predychat vždy len prestanem dýchať a snažím sa prežiť...

autor
24. apr 2024

Ešte dodám TP som mala 22.4.

domka222
24. apr 2024

A sú pravidelné? Skús si dať teplú sprchu. A uvidíš o čo ide. Ja som sa po teplej vani už nevládala z nej ani zdvihnúť

sasesoe
24. apr 2024

Sleduj si interval medzi nimi, či je pravidelný...pri kontrakcií by Ti malo i stvrdnutú bruško...
Určite ti je lepšie doma ako v pôrodnici, ale chápem, že nechceš to podceniť.... Teplá sprcha (najhorúcejšie ako vydržíš, ale neopar sa) pomôžu but k otváranie alebo ak poslickovia, tak by to malo potom prejst

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre