Používa sa Aniball s kondómom?

natalianm
22. nov 2017

Ahojte, chcem sa s Vami poradit ohladne porodnej pomocky aniball. Lekar mi tuto pomocku sam odporucil co som bola milo prekvapena kedze vacsina lekarov je proti tomuto. Ale vacsina lekarov su asi starsia generacia tak preto 🙂
Chcem sa spytat ci ste pouzivali kondom na aniball. Bojim sa ze aby mi nepraskol. Ako casto ste cvicili a malo to uspech?

larra2606
22. nov 2017

ja som pouzivala s kondomom a s lubrigacnym gelom 🙂 nepraskne urcite, ja som lne raz vecer cvicila par minutiek..pri dcerke sa bars nedalo...ale pomohlo to jeden steh co ani nebol potrebny 🙂 fakt som sa zo zacioatku bala to pouzivat aj som vela raz to odlozila, lebo mi to neslo...a cvicila som cca mesiac...

daja07
22. nov 2017

@natalianm praveze ja mam skusenost ze lekari su za. Hlavne ak mali viacere pacientky a vidia v com je rozdiel pri porode. Sucastou balenia su kondomy. Je to dobre z hygienickeho hladiska a treba pouzit aj nejaky lubrigant nech si neublizis. Ja som toho nestihla vela nacvicit, lebo som sa k nemu dostala mesiac pred porodom a maly sa narodil 2 tyzdne skor. Ale porod bol prirodzeny bez nastrihovania. Mala som len 2 take kozmeticke stehy, ktore vraj ani nemuseli byt. Za mna urcite ano. 🙂

natalianm
autor
22. nov 2017

@larra2606 a nafukla si na kolko postupne? tych 30cm?

larra2606
22. nov 2017

@natalianm mylsim ze ano...27 som mala isto...sa mi zda ze aj viac ale neviem kolko presne ...no stacilo to na to aby ma nepostrihali ... a navyse dr chcel urobit nastrih no nepodarilo samu to, povedal ze ho mala predbehla 🙂)))

natalianm
autor
22. nov 2017

@daja07 no ja som praveze tak necely mesiac pred porodom teraz som v36tt akoze uvazovala som nad tym uz dlhsie no nemala som odvahu sa na to spytat lekara, kedze som pocula ze niesu moc stotozneny s tym, az nakoniec mi to lekar sam navrhol ako keby mi cital myslienky. tak aj ked si zacala neskor pomohol.
a cvicili ste v akej polohe? v takej ako pri porode cize v takom vyvysenom lahu?

daja07
22. nov 2017

@natalianm tak nejako som sa snazila cvicit, ale treba si najst polohu ako sa pri tom citite najlepsie. Ide hlavne o tie svaly, naucit sa s nimi pracovat.

larra2606
22. nov 2017

Lekárka mi to neodporučila,no dala.som na svoj inštinkt

natalianm
autor
22. nov 2017

@larra2606 a dovod preco to neodporucila? nepovedala?

larra2606
22. nov 2017

@natalianm ze moze odtiect plodova voda, ako celkovosa s touto pomockou nestotoznila, mne pomohla, bola som opatrna, ja ju odporucam ale to na kazdej, musi si to clovek v hlave dt dokopy a skusit pomalicky...ak to chce

natalianm
autor
22. nov 2017

@larra2606 to vazne? no teraz mam obavy aj ja. zasa nechcem rodit predcasne. 😱

larra2606
22. nov 2017

no sak ja som sa najprv psychicky na to pripravovala, po par neuspesnych pokusoch som si to zaviedla a pomalicky to slo..ono treba najpr raz dva razy fuknut, a tak niekolko dni a potom ked clvoek citi ze to pojde viac tak troska pridat..nikdy som si to nevytlacala..len nafukovala a sfukovala..azu sfuknute som si to dala prec...bala som sa ist az takto do extremu ako je v navode...nelutujem ze som to tak pouzila podla seba...mohla som hned chodit, a starat sa aj o starsiu dcerku kedze mi nikto nepomaha...

motovidlo83
22. nov 2017

@natalianm nie je dôvod na obavy. Ak by to spôsobovalo problémy, tak by to nepredávali. Vôbec sa neboj aj nafuknutý balonik vytlačiť, len treba začať pomaly, každý deň, max. 1 nafuknutie, alebo ako sa cítiš. Ja som nepoužívala kondóm, iba lubrikačný gél a v pohode som postupne dala 31 cm

gumqa
16. jan 2018

mam na predaj aniball pouzity len s kondomom cca 5 krat za 30 eur

martinuska
16. jan 2018

Ja som pouzivala bez kondomu a dokonca aj bez gelu a islo to. Aj som tlacila nafuknute von. Vzdy kolko som vydrzala a na konci som len 1 prifukla a len stlacala panv.svaly a vyfuknute som vytiahla.

kristinka109
25. aug 2018

Ahojte, neviete ci to je chyba vyrobku alebo je to normalne, ze ked nafuknem aniball (mimo posvy) tak po par minutach sa sam vyfuknde? Hadicku mam natesno . Myslim, ze to nie je dobre, ved to musi predsa vydrzat nafuknute v posve ... a ani neviem kde by to mohlo unikat,
dakujem 🙂

larra2606
25. aug 2018

@kristinka109 mne sa to nestalo asi chybný výrobok. .... Mám na predaj svoj ak by si chcela..len ho nemám odfotený ..

natalianm
autor
25. aug 2018

@kristinka109 a mas dobre zatiahnuty ten srobik? ci co to je?

larra2606
27. aug 2018

@natalianm mne to problemy nerobilo mal by byt

natalianm
autor
27. aug 2018

@larra2606 jasne on nemoze byt povoleny cez to to moze vyfukovat teda ak myslime obe to iste

saty.predaj
27. aug 2018

Ja mozem len odporucit. Pouzivala som lubrigant a bez kondomu. 2 porody bez nastrihu. Lekar si pri druhom nestihol dat rukavicu uz bola hlavicka vonku 🙂. Ja som nacvicila 35cm. Len treba fakt pomaly zvacsovat obvod.

natalianm
autor
28. aug 2018

@saty.predaj ja podobne bez nastrihu, islo to lahko ale treba vediet spravne tlacit a dychat a potom je vsetko ok... ja som mala len 25 cm nacvicenych

kristinka109
28. aug 2018

Tak nakoniec to je chyba vyrobku, novu pumpicku mi poslu 🙂

waldosinka
11. okt 2018

Dobrý deň. Ake kondomy ste používali ? Ja neviem žiadne nelubrikovane zohnať. .

waldosinka
12. okt 2018

Nakoniec som objednala z netu on clinic .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre