Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo ma bolí chrbát po pôrode?

dankahc
17. jan 2012

dobri viete mi niekto odpovedat na moju otazku ?ze preco ma boli chrbat po porode a predtym ma nikdy nebolel dala som si pichnut epiduralku mozem to mat aj s toho ? alebo ju mi zle pichli? doktori mi hovorili ze to nemam z epiduralky

anjelicek26
17. jan 2012

@dankahc - isteze to moze byt z epiduralu, kolko si po porode? Mozno este neni neskoro dat si spravit krvnu zatku. Inak po bolesti chrbata prijde tazkost noh, klbov, slabost a to pekne 4-6 mesiacov 😝 Nebola by si ani prva ani posledna. Nenechaj sa odbit a porozpravaj sa s tym, co ti to pichal, nech to da do poriadku.

monasi
2. okt 2012

@dankahc ktorá časť chrbta ťa bolí? Kríže? Alebo priamo miesto, kde si mala pichnutý epidural? Koľko času prešlo od pôrodu? Pýtam sa, lebo ja som 2 mes po pôrode a kríže cítim stále, ale posledný týždeň sa mi ozýva aj miesto, kde som mala napichnutý epidural.

dankahc
autor
2. okt 2012

no mna boleli krize a aj potom kde mi pichali epiduralku ale musim si zaklopat uz ma to neboli 🙂 bolelo ma to asi necely rok . ale som sa stale stazovala mojej doktorke ze pred tym ma to nebolelo.... a asi som jej uz liezla na nervy 🙂 tak ma poslala nervovej a ta ma poslala na rehabilitaciu a tam mi davali taku lampu na zohriatie masaze cviky to mi liezlo na nervy lebo ma to viacej bolelo a na koniec mi dali leiser a ten mi pomohol tak si musim zaklopat tak uz ma chrbatik neboli 🙂))ň konecne lebo to bolo strasne ☹

vianocnystromcek
2. okt 2012

ja som to mala asi 2 tyzdne - stahoval sa mi trup, boli to take chvilkove silne bolesti akoby kontrakcie ale do chrbata.
ked to nebude prechadzat alebo bude prilis zle, chod radsej k doktorovi. ja som brala mexalen 1000 g takze to tiez kur.. bolelo 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli