Prečo ma bolí chrbát po pôrode?

dankahc
17. jan 2012

dobri viete mi niekto odpovedat na moju otazku ?ze preco ma boli chrbat po porode a predtym ma nikdy nebolel dala som si pichnut epiduralku mozem to mat aj s toho ? alebo ju mi zle pichli? doktori mi hovorili ze to nemam z epiduralky

anjelicek26
17. jan 2012

@dankahc - isteze to moze byt z epiduralu, kolko si po porode? Mozno este neni neskoro dat si spravit krvnu zatku. Inak po bolesti chrbata prijde tazkost noh, klbov, slabost a to pekne 4-6 mesiacov 😝 Nebola by si ani prva ani posledna. Nenechaj sa odbit a porozpravaj sa s tym, co ti to pichal, nech to da do poriadku.

monasi
2. okt 2012

@dankahc ktorá časť chrbta ťa bolí? Kríže? Alebo priamo miesto, kde si mala pichnutý epidural? Koľko času prešlo od pôrodu? Pýtam sa, lebo ja som 2 mes po pôrode a kríže cítim stále, ale posledný týždeň sa mi ozýva aj miesto, kde som mala napichnutý epidural.

dankahc
autor
2. okt 2012

no mna boleli krize a aj potom kde mi pichali epiduralku ale musim si zaklopat uz ma to neboli 🙂 bolelo ma to asi necely rok . ale som sa stale stazovala mojej doktorke ze pred tym ma to nebolelo.... a asi som jej uz liezla na nervy 🙂 tak ma poslala nervovej a ta ma poslala na rehabilitaciu a tam mi davali taku lampu na zohriatie masaze cviky to mi liezlo na nervy lebo ma to viacej bolelo a na koniec mi dali leiser a ten mi pomohol tak si musim zaklopat tak uz ma chrbatik neboli 🙂))ň konecne lebo to bolo strasne ☹

vianocnystromcek
2. okt 2012

ja som to mala asi 2 tyzdne - stahoval sa mi trup, boli to take chvilkove silne bolesti akoby kontrakcie ale do chrbata.
ked to nebude prechadzat alebo bude prilis zle, chod radsej k doktorovi. ja som brala mexalen 1000 g takze to tiez kur.. bolelo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre