Prečo som začala krvácať?

monikaaa89
7. nov 2013

ahojte zienky, mam na vas jednu otazku,, som 2 a pol mesiaca po porode, s manzelom sme sa po 2 mesiacoch milovali 2krat, vsetko bolo v poriadku ani bolest ani krvacanie,ale ked sme to skusili treti krat , hned na zaciatku ma to zacalo boliet tak sme dalej nepokracovali, ale zacala som riadne krvacat, uplne silne je to a boli ma aj podbrusko, velmi sa bojim co sa mohlo stat, ...
zajtra idem k dr, som zvedava ze co mi poviem ,ale budem rada ak aj vy date svoj nazor ,ze preco to az na treti krat zacalo krvacat...? mohlo sa nieco potrhat alebo cooo? ☹

zuzka1008
7. nov 2013

určite sa nic nemohlo potrhať 😉 možno sa ti prebudila menštruacia, po porode prvu možes dostat hned alebo aj po roku... ja som bola z tých šťastnejšich žien, až po roku, ale zasa pri sexe som sa necitila dobre aj 8mes. každa sme ina 😉

ivuska027
7. nov 2013

podla mna si dostala menstruaciu, ja som po oboch mala tyzden po sestonedeli 😝

akiram
7. nov 2013

tiež si myslím, že si dostala menštruaciu, ale ak by sa ti to nepozdavalo, tak si pre istotu zbehni hned k dr. budes aspon vedieť, nebudeš mať plnu hlavu z čakania na zajtra..

nicky07
7. nov 2013

Je dosť možné že si dostala menštruáciu. ja som teraz po pôrode 6 týždnov krvácala akože šestonedelie potom bol týžden pokoj a potom zas som začala neskutočne silno krvácať aj bolesti som mala riadne myslela som si že tam naisto nechali nejaký kusok placenty lebo bolesti neskutočné, no nikdy som nemala taku bolestivú menštruáciu.. a nakoniec to bolo naozaj len MS. Niektoré majú šťastie že nedostanú ani rok po pôrode, ja dojčím drobca doteraz ( má už 14 mesiacov) a ms mám pravidelnú od 7 týždna po pôrode...

veronicka1901
7. nov 2013

Ja som tiez dostala MS hned po sestonedeli a bolestivu teda riadne. Ono niektore maminy aj napriek dojceniu MS dostanu, ja som bola tiez ten pripad.

syrik
7. nov 2013

Ja som tiež dva a pol mesiaca krvacala, chodila som každý týždeň na kontrolu, lebo doktorka nevedela, či je to menej a nakoniec som bola na kyretazi - zvyšky placenty. /

barboritta
7. nov 2013

ja striedavo krvácam,špiním a potom mám tak týždeň pokoj.ja som 5 mesiacov po pôrode,mne gynekolog povedal že to je z dojčenia.normálny menzes som tiež nemala. 😒 ty si ho asi už dostala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre