Prenášanie

katarinocka1989
30. sep 2013

Zienky, chcela by som sa spytat, ako dlho vas lekari nechali prenasat kym vam dali vyvolavacku? mozu ma tak nechat aj tie dva tyzdne? Teda ak je vsetko v poriadku...

lenocka22
30. sep 2013

myslim, ze nie. Mne davali vyvolavacku presne po tyzdni prenasania.

xlucia
30. sep 2013
simonkazga
30. sep 2013

baba čo som nou kedysi ležala na šestonedelí rodila 41+6 SC, keďže vyvolávačka neúčinkovala

katarinocka1989
autor
30. sep 2013

@simonkazga
To vazne? uf, no tak idem upratovat nech sa to rozbehne, aj ked po dnesnej kontrole tomu neverim :/

simonkazga
30. sep 2013

nezúfaj, v piatok mi lekár povedal, že budem prenášať lebo sa neotváram, dieťa je vysoko blablabla a v pondelok sa mi rozbehol pôrod 😀

nikil
30. sep 2013

@katarinocka1989 ahoj.ja som prenasala so synom 10dni.a s dcerou som bola vypisana na 7.6 a rodila som som 23.6.hovorili,ze asi som mala zle vypocitany termin ale na vsetky tyzdne mi sedeli mieri na usg tak neviem.a lekarka mi hovorila,ze asi to mam tak geneticky ,ze ja rodim na 42.tyzden.

sandrika1986
1. okt 2013

Ja som prenášala prvú dcérku 9 dní po termíne a druhú dcérku 7 dní. Mne vyvolávačku nedali, mne spravili Hamiltona na poradni v pôrodnici a v noci som už išla rodiť do pôrodnice a po prijatí na príjem som do 30 min porodila. Mala som šťastie na 2 veľmi rýchle pôrody. 🙂

zonula
2. okt 2013

chcela by som sa podelit so svojou skusenostou, den po termine v nedelu som si zacala masirovat akupresurne body nad clenkom a medzi ukazovakom a palcom- pozri youtube : how to induce labor, lekarka tam ukazuje, ktore body si masirovat. v nedelu som mala len taky pocit ako uz tyzden, nevyzeralo,ze sa bude nieco diat, do rana mi po trochach odtekala nejaka tekutina, isli sme do nemocnice,ziadne bolesti neboli,len ten odtok tekutiny. sestricka spravila test na vlozke,ale nebola to plodova voda. nechali si ma,ze sa uvidi,ci sa nieco rozbehne. akupresurne body som si masirovala...o 17.30 zacali bolesti,hlienova zatka odisla cca 20. 00, 00.25 bol maly na svete..par minut a sihli by sme to este v pondelok. 🙂 neviem, ale asi mi ta akupresura pomohla rozbehnut resp. uryclit porod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre