Príchod menštruácie po pôrode

majuskakirnicova
10. máj 2014

Ahojte porodila som na konci decembra...kojila som malého len mesiac do konca januára a ešte dva týždne po šestonedelí som krvácala a odvtedy nič...je to skoro dva a pol mesiaca a ja stále nemám menštruáciu... je to normálne??a niekedy mám takú malú mokrú škrvnku na podprsenke...môže sa mi stále tvoriť mlieko?prosím poraďte 😒

dobromila1111
10. máj 2014

@majuskakirnicova
Ahoj, ja som kojila asi dva týždne. Po pôrode som sa čistila vyše 6 týždňov. Krásy mi prišli po vyvolávačke ked mal malý skoro 5 mesiacov...pokiaľ máš všetko ok po pôrode, tak je to ok..🙂

mima89
10. máj 2014

@majuskakirnicova kojila som rok a pol, menzes po porode prisiel asi po roku od porodu 🙂 cize uuplne normalne

0silvia0
10. máj 2014

@mima89 ale ona už nekojí od konca januára, takže to je iný prípad...

majuskakirnicova
autor
10. máj 2014

@0silvia0 no presne tak ja nekojím už vyše troch mesiacov

majuskakirnicova
autor
10. máj 2014

@dobromila1111 takže mám ísť na gyndu aby mi ju vyvolali?

ivikuska28
10. máj 2014

ja som nekojila vôbec a menzes som dostala až po 4 mesiacoch po pôrode

0silvia0
10. máj 2014

@majuskakirnicova no ja by som na tvojom mieste minimálne 1-2 mesiace počkala a až potom to riešila, pokiaľ sa cítiš ok a nemáš iné problémy. Každé telo je iné a asi každé telo aj inak reaguje a keď píšeš, že na podprsenke vidíš škvrny, tak o to viac by som počkala... ja som mala škvrny dlho po odstavení

dobromila1111
10. máj 2014

@majuskakimicova
ano,kludne chod na gyndu.Mne dr spravil sono,no ja som mala aj bolesti brucha.Vraj tam su este od porodu nejake smeti,ktore mozu sposobovat bolest.Videl podla sliznice maternice,ze je hrubsia a kramy by mi prisli,no ja som chcela uz brat hk a takto sa nedalo..tak sa ma opytal,ci chcem vyvolavacku,do 4 dni mi prisli.Trvali ale neskutocnych dalsich 6 tyzdnov..odvtedy ale ok🙂
Nech ta pozrie a budes aj ty spokojna🙂

seahorse27
11. máj 2014

Ked mas flaky na podprde, znamena to, ze mas este zvyseny prolaktin (hormon, ktory je zodpovedny za tvorbu mlieka) a to ti brzdi cyklus. Ja by som asi zasla k dr., nech to nejak hormonalne poriesi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre