Problém so sexom po pôrode

adell77
5. apr 2015

ahojte chcem sa opytat par veci a poziadat zaroven o radu .... som 7m po porode a neviem dosiahnut orgazmus pri sexe o tom ani nesnivam to sa mi nikdy nepodarilo iba pocas tehotenstva cca prvé 2 mesiace .... ale neviem si to spravit ani sama ... zacina ma to trapit pretoze potom sa mi do sexu moc nechce ked z toho nic nemam .... mali ste niektorá podobný problém? no a samozrejme pocas sexu viete sa spravit? skusala som to uz asi fakt seliak a nemala som len 1 parttnera a neviem sa k tomu dopraacovat .... ziadnym sposobom .... som z toho uz zufala

maria1989
5. apr 2015

@adell77 vo fotoblogu máš, že s mužom máš problémy, nemáš poriadnu antikoncepciu, a podobne. kto by už v tvojom prípade mal orgazmus...

adell77
autor
5. apr 2015

@maria1989 myslis ze to je kvôli psychike ?

maria1989
5. apr 2015

@adell77 neviem, len ja osobne nemám chuť na styk s partnerom, keď sme pohádaní, a už vôbec sa neviem uvoľniť, keď nemám vhodnú antikoncepciu, zvlášť, ak si písala, že ďalšie bábo chcete až v budúcnosti. skúsila by som aspoň tú antiku poriešiť, možno ti to pomôže 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre