Prvý pôrod sekcia a druhý normálny
15. okt 2012
Ahojte mate baby nejake skusenosti s porodom na sekciu akooprvy a potom prirodzene v Michalovskej nemocnici.
Ahojte mate baby nejake skusenosti s porodom na sekciu akooprvy a potom prirodzene v Michalovskej nemocnici.
@1stefi121 opytaj sa tu
https://www.modrykonik.sk/forum/porod/mozem-mat-druhy-porod-prirodzeny-2/