Sex po pôrode

denisqaa
28. nov 2014

caute kocky . Som mesiac po porode a uz ani vobec nekrvacam ,len neviem od coho zavisi kedy mozem mat sex 🙂 .Ako je to s tym sitim tam dole ?? mam v tom zmätok 😕 .

althejka
28. nov 2014

ja som pockala po skoncenie 6tonedelia, mala som koopec stehov, dva poporodne kyrety a psychika nepustila. 🙂 ale doktorka mi hovorila moja gyndosska,ze ked zeny nemaju uz krvacanie, neboli ich to a menej sitia, zacinaju s tymito vecami skor.

denisqaa
autor
28. nov 2014

@althejka a ako zistim ,ci mam este tie stehy???

xevulax
28. nov 2014

Po sestonedeli treba ist na kontrolu ku gynekologovi a on povie ci uz mozes alebo nie. Uz tie dva tyzdne vydrz, za pripadnu infekciu a komplikacie ti to isto nestoji.

althejka
28. nov 2014

@denisqaa No,vonkajsie vidis a vnutorne ti povie lekarka,ci uz su vstrebane. Oni siju uz materialom,ktory sa casom z rany hojenim rozpadne sam. Vacsinou sa uvolnuju postupne, mne vypadli behom troch tyzdnov.

ukulela
28. nov 2014

@denisqaa no mna pocas sestonedelia ani nenapadlo ze sex ... vnutri dotrhana, vonka nastrihnuta, mala som pocit, ze mi tam hadam hodinu vysivali vysivku hodnu svadobneho kroja dievky z podpolania ... ak bol nutny poporode nejaky zasah, asi je vhodne pockat to sestonedelie naozaj.

pupavka123
28. nov 2014

@denisqaa Naco sa nahlis?to ti za to nestoji,aj ked sa mozes citit v poriadku,nevies ako to je zahojene zvnutra,netreba to riskovat

zaraaa
28. nov 2014

@denisqaa my sme na 4 týžden po pôrode mali sex a bolo to krasne 🙂 samozrejme že len pomaličky a opatrne,aby sa niečo neroztrhlo,keby niečo 😀

eva_evicka
1. dec 2014

my sme mali sex asi na 8 týžden po pôrode lebo som mala stehy

shmoulinka1
10. feb 2015

mna to bolelo este 4mes. po porode...

katka253111
29. mar 2015

my sme mali asi 6tyzdnov po 😀 a bolo to v pohodke 🙂

barca1983
20. apr 2015

Je to o tom ako sa citis. My sme na to isli necele 3 tyzdne po porode a bolo to krasne. Je to iba o tom ako sa citis.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre