Skúsenosti s predčasným pôrodom v 30. týždni

rutkalejova
9. sep 2021

Ahojte mamičky mal niekoto skúsenosti z precasnim pôrodom v 30 tizni majú šancu na život alebo ako to je mozu zit normálni život ako zdravé deti ne budu choré veľmi sa bojim ako to bude

sssss123
9. sep 2021

poznám jednu babu, obe deti sa narodili v 30 týždni, obe sú OK, staršia práve začala chodiť do školy

andreagartnerova
9. sep 2021

Švagrinej v 29tt, bábätko nemalo ani kilo, teraz šikovná kocka 3rocna

riderka1
9. sep 2021

šance na prežitie sú nasledovné:

marrria1
9. sep 2021

@rutkalejova aj detičky narodené v skorsom týždni majú šancu na život, nikto však nevie dopredu povedať ako to s daným dieťatkom dopadne, záleží od mnohých faktorov a každý prípad je iný. Taktiež je dôležité aby sa dostala dieťatku co najskôr po narodení kvalitná odborná starostlivosť, prvé hodiny a dni sú na dôležitejšie. Tieto detičky však majú jedno spoločné, sú to obrovski bojovníci, ktorí chcú žiť a od začiatku sa pasujú s každým problémom. Viem o com hovorím lebo mam jedného takého bojovníka doma. Dcérka sa narodila v 25tt s váhou 820g, aktuálne ma 15 mesiacov takmer 11 kg a je úplne dokonalá ❤️. Prajem aby aj u vás všetko dobre dopadlo 🙏❤️

martinka13
9. sep 2021

V dnešnej dobe je šanca veľmi vysoká, že dieťatko bude úplne ok.

barborapavlikova
10. sep 2021

Ahojte, ja mam dcérku v 31tt narodenu.je bez akýchkoľvek problémov, následkov. Dokonca by som povedala ze ešte aj predbieha rovesníkov terminovych 😉

rutkalejova
autor
11. sep 2021

@marrria1 ďakujem vám potešili ste ma Ties dúfam že to dopadne dobre

rutkalejova
autor
11. sep 2021

@barborapavlikova tak to je super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre