Som v nemocnici a mám len skrátený krčok

akona33
6. sep 2014

Baby od včera od 9 v noci som vnemocke cítila som bolesti radsej som isla,a ja sa dozviem ze nie som otvorena ,mam len skratene hrdlo o 1,5,2cm takze asi sa dobre dlho nic nebude diat,ja som tak nervozna na seba az mi je doplacu,bez nejakých rečí si tady ležím ako kačena nevím nič či mi vyvolaju porod nic,asi tadybudem len tak lezat!

akona33
autor
7. sep 2014

@kaktusik007 nepochopila si to spolubyvajuca akorat porodila

radulikkatulik
7. sep 2014

@akona33 za normalne sa považuje 38 až 42 týždňov,neboj bude to OK všetko zvládneš ako malinu 😉

akona33
autor
7. sep 2014

@radulikkatulik jak povis zajtra sa pojede na vyvolavacku

radulikkatulik
7. sep 2014

už si rodila niekedy?

tova
7. sep 2014

@akona33 tlacila by som na sekciu, neskore deti uz mozu kakat do plodovej vody, a to sa moze nadychnut pri klasickom. Ja som prvy krat zacala citit kontrakcie v noci, o 2 poobede som isla na pasy, tam boli stale slabe, nechali ma pasoch o 17hod. prisla dr. to uz boli pravidelne a bola som na 5cm, domov ma uz nechcela pustit ze do par hodin aj tak porodim, sme mali dohodnutu sekciu tak sme isli na to o 20hod. spolubyvajuna ma mozno ineho lekara dohodnuteho? Cuco ked nechcel ta odrodit cez vikend, mal ti kazat prist v piatok rano a dat vyvolavacku.

akona33
autor
7. sep 2014

@radulikkatulik ne prve zajtra o 1 rano mi daju tabletku

akona33
autor
7. sep 2014

@tova zajtra o 1rano mi daju tabletku,uvidime nech hlavne vsetko v poriadku

lenja01
7. sep 2014

@akona33 drzim palce, aby si mala rychly porod a zdravunke babo ;)

akona33
autor
7. sep 2014

@lenja01 dakujem moc

radulikkatulik
7. sep 2014

držte sa

radulikkatulik
7. sep 2014

@akona33 nechcem mudrovať,ale snáď ti to bude osožné,neviem či si si čítala čo som ti pred tým písala,čo môžeš robiť aby si lepšie zvládla pôrod,mne toto velmi pomohlo a mám za sebou už dávno ten pocit veľkého neznáma keď som bola prvorodička.Teraz mám 40rokov dospelé deti a o chvíľu budem rodiť 🙂 nesmierne sa na to všetko teším a veľmi všetko prežívam.Okrem toho mám za sebou aj veľa rokov v zdravotníctve takže som tak troška od fachu....snáď ti to troška pri pôrode pomôže.Držím palce a daj vedieť ako sa máte

akona33
autor
7. sep 2014

@radulikkatulik diki moc ja ani nezaspim porodu sa nebojim ale tych bolesti nehorazne

radulikkatulik
8. sep 2014

@akona33 neboj práve toto ti pomôže ich zvládnuť,neboj sa ich,držím palce

akona33
autor
8. sep 2014

@radulikkatulik tak vidis stale som sa neotvarala krcek mam stale vysoko tak sekcia ,nevadikonecne pokoj

radulikkatulik
8. sep 2014

aj to je riešenie,vidíš,dočkala si sa....držte sa

akona33
autor
8. sep 2014

Díki babule hlavne tebe
@radulikkatulik

milagrosss20
8. sep 2014

@radulikkatulik chcem byt aj ja takto naladena na porod...no jamam len zatial nocne mori z neho...

milagrosss20
8. sep 2014

@akona33 ako??? Uz mas malu vonku?

akona33
autor
8. sep 2014

@milagrosss20 uz ano 19.07 sa nam narodila Hanička 4550g 54cm moje jedine

tova
8. sep 2014

@akona33 wow blahozela, velka baba, aj dobre ze nebol prirodzeny.

radulikkatulik
8. sep 2014

aaaaaa tak to gratulujeeem,tak klobúk dolu,krása,veľká dievčinka.želáme veľa zdravia lásky,šťastia a božieho požehnania,teším sa veľmi z celého <3

akona33
autor
8. sep 2014

@tova
@radulikkatulik diki babulky:-*

milagrosss20
9. sep 2014

@akona33 a nie 17.9? A bola sekcia?a blahozelaaaaame poriadna babika 😉 chiiii

akona33
autor
9. sep 2014

@milagrosss20 Mala som termín 30.09 a od 5,09 v noci som ostala vnemocnici a 3dni som cakala a nic tak nakoniec som mala sekciu vcera

milagrosss20
9. sep 2014

@akona33 cize si skor porodila ako si mala..neako skoro uz 8.9 a 30.9 termin...fuuu este je mala v poriadku..

tova
9. sep 2014

@milagrosss20 19:07 je zrejme cas. 🙂

milagrosss20
9. sep 2014

@tova a ako boli cisarak? Ja neviem ci nepojdem na cisarsky... :-/

junova
9. sep 2014

@milagrosss20 asi mala termín 30.8. lebo v úvode píše, že prenáša.

milagrosss20
9. sep 2014

@junova 🙂 neviem asi..
Lebo sa mi to nezda 🙂

tova
10. sep 2014

@milagrosss20 bola vyse tyzdna po termine, dali jej vyvolavacku, neotvarala sa, tak isla na cisarsky. 19:07 hod. je cas kedy porodila. 🙂 cisarsky neboli vobec, pichnu epidural injekcia ako kazda ina, trva par sekund, to uz sedis na posteli na sale len si Rovno lahnes a do par min. nic necitis. Skontroluju ci injekcia zabrala, daju cievku, rodia, siju. Ides na pooperacne , ja hodinu a odtial Rovno na svoju izbu na posteli. non stop idu nejake lieky do infuzie takze neboli nic ked lezis, lebo ani na wc netreba ist, a potom boli prvy krat ked vstavas, ked sa organy pohnu a rez, zalezi kolko liekov od bolesti prave mas, ked malo tak to boli viac a mozes pytat viac, a skusit znova o pol hodinu sa postavit, po prvom raze uz vyberu cievku, ides na wc, motas sa kolo postele keby sa ti zatocilo ako mne, ze som si hned sadla a bolo ok. Gate kup take velke az po pupok lebo ked budes mat bikini (ako ja) budu sa ti zarezavat do rezu a drazdit, bude cervene a treba potierat mastou. Stehy mi dali take, co sa same vstrebali, nterebalo vyberat , pytaj take. na 4 den som isla domov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre