Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Špinenie pred pôrodom

peta1991
10. sep 2012

Ahoj.Potrebovala by som poradit.Vcera som isla na prijem s kontrakciamy po 7 min.doobeda prestali a dnes ma o 3 pustili domov.O pol 12 mi odtiekla zatka.Potom som uz nespinila.A teraz od piatej mam jemne spinenie (vytok je trocha zafarbeny).Je to dovod na to aby som sla spat ?bolesti mam obcas,tak raz dva krat za hodku.tak ako ked som sla domov.a som v termine.ale lekar mi pri vysetreni pred 3 tlacil na krcok ze sa to rozbehne alebo nie.moze to byt aj kvoli tomu ?
Dakujem za pomoc

stastnamamulka
10. sep 2012

@peta1991 po vysetreni zo spodu je spinenie normalne 😉 si uz aj otvorena?na kolko cm?ak nemas ine tazkosti,neodtiekla ti voda,babo v pohode citis,ostala by som este zatial doma.

gubcikova
10. sep 2012

@peta1991 spravil ti hamiltonov hmat-pri nom je špinenie bežné a o chvíľku by sa mal pôrod rozbehnúť.

katren
10. sep 2012

@peta1991 teda ja by som necakala na pomoc tu, ale uz v porodnici 😅 ......co ti my tu pomozeme? radsej sa tam znova ukazat ako prist neskoro

gubcikova
10. sep 2012

@katren ale myslím fakt že jej spravil hamiltona(tam aj varujú že môže krvácať) podľa toho čo píše,a to špinenie kľudne môže byť ešte zátka.mne po hamiltone odchádzala celý deň

katren
10. sep 2012

@gubcikova moze byt....ale ja by som uz davno zo strachu bola v porodnici.... 😅

lusita
11. sep 2012

ja by som v klude cakala doma.ak mas bolesti len 1-2 krat do hodiny,je zbytocne byt v nemocke..pockaj kym zacnu pravidelne bolesti a potom chod.alebo v pripade ak by si zacala silno krvacat..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli