Stehy po pôrode

karin69
4. júl 2017

Ahojte chcem sa spýtať som mesiac po pôrode a zašívali má aj zvnútra aj zvonku a že kedy mi stehy odpadnú stále čakám že mi to odpadne a nič bolesti už nemám :/ďakujem za odpoveď 🙂

ukulela
4. júl 2017

urcite ichtam este mas? ja ani netusim, kedy mi vysli ... nesledovala som si to. kebybol problem, pri kontrole po sestonedeli doktor povie ....

cocogogo
4. júl 2017

@karin69 ja som mala len vonkajsie a tie mi odpadli do tyzdna😕

ajsha123
4. júl 2017

Na sitie nie su pozite nite, ktore treba dat prec chirurgicky (odstrihnutim) - ako ked je rana sita na povrchu, ale su to take, co sa "rozpustia". Tym, ze su vo vlhkom prostredi, same sa rozpadnu - niekedy ich vidno, inokedy zasa nie. Ak uz nemas bolesti a nic ta nestipe, pravdepodobne su vonku.

karin69
autor
4. júl 2017

No už má nič nebolí a zvnútra ?takže sa to rozpustí tie vonkajšie?či aj vnútorné?

ajsha123
4. júl 2017

@karin69 rozpustia sa oboje. Mam pocit, ze tie vnutorne "na drobnejsie"

kissiska
21. aug 2017

Nie všetky sa rozpustia...mne sa teda nerozpustili, pár mi vyšlo a zvyšok mi vybral môj gyn a na chirurgii...a keď som videla, čo za motuz to je....😨 mala som dosť

sofia.si
1. feb 2024

Mne po pôrode nevypadol ani jeden, a to ma ubezpečovali že s tým netreba nič robiť, že vypadne samé.... čakala som príliš dlho, po mesiaci mi ich musela gynekologička chirurgicky odstrániť. A poviem vám, boli riadne zarastené,...

zuzi0911
1. feb 2024

Mne vyšli cca na 5 t..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre