Sú to už kontrakcie?

dominika69
7. aug 2012

ahojte kocky termin mam 10.8.2012 ale dnes v noci som vobec nespala pre silnu bolest v krizoch, boa to tak normalna bolest znesitelna .... neviem ci to boli kontrakcie alebo poslickovia no boli a stale su nepravidelne zacalo ma uz pobolievat aj v podbrusku ale tiez je to nepravidelne brucho mi tvrdne cely den od 9 rana do 14:00 som necitila pohyby teraz je to uz ok..... volala som do porodnice a povedali mi ze mam prist zajtra rano.... co mam robit podla vas? dakujem

naty1987
7. aug 2012

@dominika69 ja som den pred porom mala bolesti v krizoch a aj v podrusku no nic strasne dalo sa to vydrzata boli nepravidelne ale silnejsie ako poslickovia chcela som ist do porodky ale tak ked ziadna pravidelnost nebola a neskor to vsetko ustupilo tak som si vylozila nohy a cakala dalej dalsi den mi praskla voda a uz som isla do pol hodky som bola v porodnici a za 3hodiny bol maly na svete
neboj sa bude to ok a blizi sa to najkrajsie konecne uvidis drobceka 🙂

evippa
7. aug 2012

@dominika69 obdivujem ta že popri kontrakciam vladzes ešte aj konikovat 🙂 ja som umierala 😀 😀 😀 😀 mna trapili skor mdloby ako samotne kontrakcie....

dominika69
autor
7. aug 2012

@evippa ved prave tomu nechapem ze nie su az take silne cakala som nieco uplne ine

gabrielapatrik
7. aug 2012

@dominika69 Myslím, že budú, hlavne detičky, ale nič si s toho nerob... V dospelosti sa to hádam zmení :D...

dominika69
autor
7. aug 2012

@gabrielapatrik tak to dufam ale ked sa ma niekto opyta ze ako sa bude volat a ja poviem deana a oni ze diana? dana?

vonicka
7. aug 2012

a kam ides rodit?

dominika69
autor
7. aug 2012

@vonicka do presovskeho monobloku

gabrielapatrik
7. aug 2012

@dominika69 Chi, chi, chi... Tak hádam to pochopia :D a Deana, je kráásne....
Ako si sa rozhodla pre takéto meno???

dominika69
autor
7. aug 2012

@gabrielapatrik pozerala som si kalendar a natrafila som na to meno zapacilo sa mi a manzel ho schvalil takze sa paci aj jemu take nezvycajne

evippa
7. aug 2012

@dominika69 oni potom este len teda pridu ;))) tak vela stastia nech drobcek ide rychlo a netrapi moc maminku, a obidvom hlavne vela zdravicka

gabrielapatrik
8. aug 2012

No čo Dominika, ako Vám to dopadlo??? 😉

luciannka83
8. aug 2012

@dominika69 ja so- -ala také bolesti 2tyždne pred pôrodo-. Telo sa pripravuje. -ne odtikla voda a poto- prišli také bolesti, že tá bolesť krížov bola len jahoda. A -ala so- ich od začiatku každé 5-in.

loriana
10. aug 2012

@dominika69 Ahoj Dominika, ja mám tiež dnes termín, som z BB, ako si na tom? Ja tiež neviem rozoznať, či mám kontrakcie, posledných pár dní ma každý večer trošku chytia poslíčkovia, stane sa to asi iba 3-5 krát po 20 minút, naisto to nie sú pravé kontrakcie, to cítim, kríže ma vôbec nebolia a viem ísť ešte aj na záchod, ty si na tom teda ako?

gabrielapatrik
11. aug 2012

@loriana Ja si myslím, že Dominiky je už dávno v pôrodnici 🙂

dominika69
autor
22. aug 2012

ahojte kocky takze nakoniec to boli tie kontrakcie na druhy den rano o piatej mi odtiekla voda mala sa narodila o 8:15 3320g a 52cm.... nie je uplne v poriadku bolo to tazke tahali ju so zvonom bola na infuziach antibiotikach pichalli jej fraxiparin bola v inkubatore.... teraz papame vitaminy a zelezo lebo je chudokrvna.....

gabrielapatrik
23. aug 2012

@dominika69 Ahoj Dominika, dosť často som na Teba/Vás myslela, som rada, že si napísala...
to s tým ťažkým pôrodom ma mrzí, čo sa vlastne stalo? Prečo to takto dopadlo??? ☹ ☹ ☹
Malinká je v poriadku, alebo ako teraz to je/bude, už je v poriadku, len vitamíny berie???
Držím palce, a prajem veľa zdravíčka...
A v neposlednom rade gratulujem... 🙂

loriana
25. aug 2012

@dominika69 Drž sa, nech ste silní, želám veľa zdravia, aj mne sa už narodilo bábo, sme v poriadku, naozaj Ti veľmi držím palce!!!

dominika69
autor
25. aug 2012

@gabrielapatrik ja ani sama neviem co sa vlastne stalo ale chvala bohu uz to mam za sebou.... uz to preslo zabudla som na to malinka je v poriadku akurat ze uz ju neojcim lebo odieta prsnik davam jej sunar.... stale bola hladna a nevedela som preco....dakujem pekne ze si na mna- nas myslela.... 😉 😉

dominika69
autor
25. aug 2012

@loriana dakujem a blahozelam

gabrielapatrik
27. aug 2012

@dominika69 Ani môj malý sa nechcel prisať, som si odsávala mliečko a dávala mu cez flašku, prvé dni to bola útrapa, len kŕmiť - odsať, kŕmiť - odsať... Stále dookola, ma to unavovalo a po dvoch týždňoch stáleho skúšania, sa to podarilo - prisal sa... Kojila som vyše roka a kojila by som naďalej, len to už viac nešlo...

loriana
27. aug 2012

ahojte, celkom rada by som si v profile zmenila, že už nečakám bábo, už sa mi narodilo a určite nie som v 43.tt 🙂)) Ale v profile mi to ponúka iba zmenu tehotenstva, neviem to zrušiť, viete mi niekto poradiť? Ďakujem 🙂

michalag
27. aug 2012

@loriana v prvom rade gratulujem 🙂 a co sa tyka nastavenia - tehotenstvo a rodina a Stav "neplanujeme v blizkej buducnosti"

loriana
28. aug 2012

@michalag Ďakujem aj za gratuláciu, aj za radu, no predstav si, išlo to 🙂))

loriana
28. aug 2012

@michalag ...len teraz vidím, že to tam ešte stále je, idem skúsiť znova, potvrdím, odhlásim sa a prihlásim, no hádam to už pôjde 🙂

loriana
28. aug 2012

už to máám 🙂

pura
15. nov 2012

ahojte maminy som prvorodicka a nemam moc skusenosti s kontrakciamy uz vyse 2 hodiny mam bolesti nie az take uplne ale su.tvrdne mi brusko aj pod bruskom a picha ma v posve ako keby neco chcelo ist von a termin mam teraz v sobotu.co mam robit??mam pockat alebo mam ist do nemocnice dakujem

alyze
18. nov 2012

@pura ahoj, už sa vám narodilo, alebo ešte čakáte ? 😉

pura
20. nov 2012

ahojte maminy chcem sa spitat ked mi krvaca bradavka aj tak mam kojit dalej z nej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre