Tretí cisársky

mirkami7
1. sep 2012

Ahojte maminky,sú tu neaké maminky,ktoré čaká,alebo nedávno absolvovali tretí cisarák?Aké ste mali tehotenstvo,mali ste neaké komplikácie? Ja som len na začiatku,rodiť budem až v apríly,a mám troška z toho všetkého obavy.Ďakujem za odpovede.

yvkay
1. sep 2012

Ahoj.ja cakam tretie babo,mam za sebou dve sekcie,ale uz mam starsie deti,17 a 14 a komplikacie zatial ziadne nemam,som v 30t.t a termin mam v polovici novembra..

muska21
2. sep 2012

@mirkami7 ahojky, mna caka tretia sekcia asi tento tyzden a na zaciatku boli mensie problemy, no spravilo sa to a potom uz nic mimoriadne, vsetko islo dobre. Posledna sekcia pred 5 r. 🙂
Drzim palce. 😉

mirkami7
autor
2. sep 2012

Ja budem mať medzi deťmi rozdiel,ked sa to narodí 3roky aj 3 mesiace.A aké to boli problémy,až sa môžem spýtať?

ella_joy
5. sep 2012

@muska21 ahoj, vidim, ze mas maly vekovy rozdiel medzi prvymi dvoma detmi, tu druhu sekciu si mala tiez planovanu? Aj ti odporucali nejaky cas si dat pauzu? Ja by som chcela po prvej sekciiist teraz normalne, a este aj by som chcela aspon jedno babo, aj kedby bola sekcia...preto som zvedva, dik

marika3678
10. sep 2012

Mám za sebou tri sekcie. Druhý pôrod bol po troch rokoch a treti pôrod po desiatich rokoch. Mala som počas tretieho tehotenstva také ïné" bolesti, čo som pri prvých dvoch nemala. Boli to také pichľavé bolesti v spodnej časti brucha a aj " od spodu". Gynekologička mi vysvetlila, že je to normálne po predchádzajúcich dvoch sekciách, že tam môžu byť rôzne zrasty, ktoré môžu pri zväčšovaní sa maternice bolieť. Bolo to nepríjemné, ale dalo sa to vydržať!

muska21
11. sep 2012

@ella_joy ahoj, su to necele dva roky rozdiel medzi prvym a druhym, vtedy mi odporucili asi rok pockat........ prve muselo ist sekciou lebo som sa neotvarala a druhy bol uz planovany pre zlu polohu no a teraz tretia bola tiez planovana kvoli predoslim dvom.

neznakaramelka
2. apr 2013

@muska21 ahoj. tebe sa najmladsie babatko narodilo ked ti isiel najstarsi do prvej?? ako ste to zvladali?

muska21
2. apr 2013

@neznakaramelka presne tak, ja v porodnici a najstarsy do skoly...... malinky mi vtedy len papkal a spinkal tak sa dalo, no teraz je to tazsie,ale snazim sa to zvladat, je to tazke lebo sme mali dost velke problemy v skole, museli sme k psychologicke, k specialnemu pedagogovi lebo musime mat nejake ulavy kedze moj prvacik je dost tvrdy oriesok

neznakaramelka
2. apr 2013

@muska21 preco je to teraz tazsie? ja som myslela ze prave prveho pol roka je to zaberak a potom hadam aspon trosku lahsie.
preco ma syncek problemy? ake?
alebo ak ti to vadi takto, kludne aj IP. velmi ma toto zaujima, cakam co sa tyka najstasieho tiez problemy v skole, do toho vzpurny prostredny a novorodenec. zacinam chytat paniku

muska21
2. apr 2013

@neznakaramelka vsetko slo zo zaciatku velmi dobre, kym netrebalo spajat slabiky do slov a teraz ked maju coraz viac pismen tak to niekedy ide dost tazko. a mame problemi s diktovanym textom, boli sme aj na neurologii Ci je vsetko ok, on je totiz dost nesustredeny ale od kedy berie aj lieky tak sa to pomaly upravuje. mame problemy aj s komunikaciou, chodili sme aj k logopedicke, ale to velmi nepomohlo kedze bol tak nesustredeny tak to islo tazko, neviem este vyslovit pismeno r. ako maly zacal dost neskoro rozpravat, aj nam povedali ze je ako keby rok pozadu, ale zase matematika, anglictina mu ide suprovo aj to citanie uz mu ide celkom dobre, uz len tie diktovane. maly sme podozrenie aj na autizmus, ale ten sa chvalabohu vylucil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre