Uvoľnenie hlienovej zátky

ada510
24. júl 2013

Ahoj dnes som bola na poradni som 37tt krcok mám mierne skrátený a otvorená som na spic prsta pani doktorka sa tak vo mne porsturala bolestivo že ked som prišla domov začal zo mňa po troche odchádzat krvavý hlien to bude asi tá hlienova zátka no ale nieje to skoro ked termín mám 16.augusta čo myslíte??? 🙂

doliva
24. júl 2013

@ada510 a nemohlo to byť z vyšetrenia?

erickam
24. júl 2013

ahoj ak je to len krvavé tak to bude asi len z vyšetrenia, keby to bolo také hnedo zeleno krvavé tak to možno bude tá zátka ale ani to ešte neznamená že sa to rozbehne, veľa zdravíčka prajem a nech všetko dobre dopadne

ada510
autor
24. júl 2013

Baby je to hlien s prinesou krvy husté take kúsky po vyšetrení som bola dvakrát na Wc v nákupnom centre este a netieklo nič až potom má pri chôdzi zacalo pichať v podbrusku tak sme šli domov a doma som to zistila...takže z vyšetrenia to asi nebude...:/
@erickam
@doliva

majmik
24. júl 2013

@ada510 mne sa tak hlien. zatka zacala tiez uvolnovat po vysetreni na poradni v porodnici. Uz som sa aj zacala otvarat, tak si ma tak nechali, lebo si mysleli, ze v ten den porodim (40tt). Dopadlo to tak, ze porod nie a nie, zostala som otvorena asi na 2-3cm a tyzden zo mna ta zatka vychadzala (cim dalej tym viac krv. tuheho hlienu) - az potom ma natvrdo vyvolali. Tak ja len, ze ked sa ti uvolni zatka, nemusi to hned nic znamenat.. mozno len to, ze coskoro.. na tvojom mieste by som sa viac setrila, aspon do uk. 38tt 😉

doliva
24. júl 2013

@ada510 oj ale to skoro ne? zavolaj pre istotu zajtra lekarke a jej povec: sebe nabudúce špirtajce do nosa!!! Ja mám kôli Vám teraz stres!!! 😀 Ne normalne zavolaj jej a jej povec aka situlacia

canama
24. júl 2013

@ada510 mne odisiel ten hlien naraz ale bolo ho naozaj vela, take riadne velke slepacie vajce. cize ak ti len trosku odislo asi je to ok, ale urcite radsej zavolaj lekarke. po odteceni hlienovej zatky vraj moze trvat aj 2 tyzdne kym dojde k porodu, ale obycajne je to o dost skor. u mna 2 dni.

ada510
autor
24. júl 2013

@doliva
@canama ale na antolskej ani poriadna doktorka neni teraz setci majú dovolenky tá čo tam bola neska este ani nebola zatestovana čiže bola len lekár a nie gynekológ porodnik teraz sú tam len taký a aj to je problém sa k ním dostať som tam presedela celý deň neska nateraz to prestalo takže uvidíme ale inak mi povedala že mám chodiť a niečo robiť lebo že aby som neprenasala...

canama
24. júl 2013

@ada510 nuz ale ved mas gynekologa ambulantneho ku ktoremu si chodila cele tehu, ja by som volala jemu. ale ako hovorim, ak je to jednorazovo troska hlienu a krvi, tak to bude len z vysetrenia.

katren
24. júl 2013

@ada510 to, ze odide hlienova zatka neznamena, ze rodis.....to moze prist oooooooooovela neskor 😉
nestresuj pokym nekrvacas, ak je to len hlien s primesou krvi, je to ok 😉
@doliva skoro ani nie, ved je 37tt a od 36 tt je dieta donosene a moze ist von

babul83
24. júl 2013

@ada510 mne odišla zátka na večer a na druhý deň na obed bol šprnt na svete. ja som vláčila svojho 2apol ročného na rukách, lebo sme sa s kamoškou zdržali a už bol unavený a o dva dni mal brášku bola som 37+4 tt.

ada510
autor
25. júl 2013

@canama
@katren
@babul83 asi to bolo len z vyšetrenia lebo teraz už sa nič nedeje ale mám pocit že mi tam niečo naschvál akokeby uvolnovala tá lekárka lebo nikdy predtým to takto nebolelo ani netrvalo tak dlho...:/ no a moja ambulantna má dovolenku ako vsetci...ale aj by som bola rada keby sa už vypýtal von ale až ked skočí toto teplo hrozné bo rodiť v tomto pekle nezelam nikomu...:/

katren
25. júl 2013

@ada510 ja som rodila v 35 stupnoch...sála bola v tme, mali zatiahnute rolety, a na slabucko pustena klima...bolo tam celkom prijemne....a večer bola riadna burka, tak sme vetrali vsade 😉

canama
25. júl 2013

@ada510 ono teraz uz to vysetrenie bude bolestive, je to tym ze babo uz hodne tlaci na krcok maternice a tiez lekarka musi dokladne prehmatat krcok aby vedela posudit v akom je stave. cize nie je to naschval, a pocas porodu je to este o dost neprijemnejsie.

saska.t
25. júl 2013

@katren dieta je oficialne donosene v 38 tt, nie v 36 tt 😉

katren
25. júl 2013

@saska.t jo, máš pravdu 😉 to bolo tym casom asi
@ada510 pardon za mylnu info

ada510
autor
25. júl 2013

@katren
@saska.t
@canama no predsalen je to zatka už sa to pekné robehlo ale kontrakcie nemam pravidelné ani voda neodchádza tak uvidíme...už končím 37tt tak už je to jedno...

canama
25. júl 2013

@ada510 voda vacsinou neodide sama, lekari jej pomozu. 🙂 tak vela stastia. 😉

katren
25. júl 2013

@ada510 tak drzim palce 😉
ani ja som nemala pravidelne kontrakcie a do 2 hodin boli vonku vsetci traja 😉

doliva
25. júl 2013

@katren do dvoch hodin?to dufam ze aj moja tak pojde 🙂

@ada510 no tak len sa šetri a oddychuj 😀

katren
25. júl 2013

@doliva hej 😉pri Dominicke a Miskovi mi o jednej pichli vodu /obidvoch som rodila v cca tom istom case/ a Dominicka bola vonku o 15.25 a Misko o 14.35 😉
Laura bola este rychlejsia, o stvrtej som mala prijem a 17,25 bola vonku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre