Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Včera som mala termín a stále čakáme

lexilaracroft
15. máj 2016

Vcera som mala termin a babo este nikde. Da sa tomu nejako dopomoct?

janinah
15. máj 2016

čakať....a chodiť po schodoch vraj a sexovať vraj......neboj,do decembra v bruchu nebude 😉 držím prsty

lexilaracroft
autor
15. máj 2016

@janinah len aby tam nechcela byt do osemnastky hehe

stellasss
15. máj 2016

Ja som obe dievčatá prenášala jednu 6 dní a jednu 9 dní. Všetky detičky zo skupiny už boli na Svete len ja som si musela počkať na moje zlatíčka. Ale ako sa hovorí, na dobré si treba počkať, tak aj obe boli ako bábätká veľmi dobručké. Teraz už majú 8 a 5 rokov a už sa to nedá tak povedať 😀

rheuska
15. máj 2016

a jest chilli vraj, ten sex a schody. Vraj aj skakanie (jemne) na fit lopte. Skusit mozes, ale zaruka tam nie je. Daj vediet ci nieco pomohlo :D

lexilaracroft
autor
16. máj 2016

Na lopte skacem vcera som mala cilli subway mnamka... chodim na dlhe prechadzky vcera sme isli pesi do centra co je vyse hodiny. Citala som o masirovani bradaviek aj to skusam. Este vyskusam schody... drzte palce

henikav
16. máj 2016

@lexilaracroft nemusis nic robit, kazdu chvilku to uz aj tak pride. Radsej si este raz prekontroluj tasky do porodnice, izbicku pre babatko, postielku, vecicky pohladkaj a lahni si spat, dobre sa vyspi a oddychni, aby si mala na co spominat najblizsich par mesiacov, co uz spat nebudes 😉

ervenka
16. máj 2016

@lexilaracroft nerada by som ta sklamala, ale ja som robila VSETKO vyssie spomenute, este aj tonic som si kupila, a nic... Az vyvolavanie porodu v nemocnici pomohlo. 😉

lexilaracroft
autor
16. máj 2016

@ervenka uz som objednana 25. Na vyvolavanie porodu. Asi vedeli preco mi to dali...

henikav
16. máj 2016

@lexilaracroft moj syn prisiel na svet takmer 2 tyzdne po termine, 2 dni pred terminom na vyvolanie porodu, takze sa vobec nespoliehaj na to ze 25teho ides na vyvolanie porodu, lebo to pride v jednej sekunde ze bolesti zacnu a do par hodin porodis, mozno este aj dnes 😉

lexilaracroft
autor
17. máj 2016

@henikav moja prva dcerka prisla o den skor tak ma to teraz prekvapilo. Dufam ze je vsetko v poriadku

pufa
4. jún 2016

@lexilaracroft ahoj 🙂 kedy si nakoniec porodila?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli