Vypadávali z vás po pôrode kúsky zrazenej krvi?

lumarque
23. sep 2012

Ahojte. Som 7 dni po porode a vypadol zo mna kusok zrazenej krvi ( asi 2x1x4 cm). Zlakla som sa, lebo pri prvom porode som s tym mala komplikacie- tej zrazenej krvi bolo ovela viac asi ako lopta, museli zo mna vytahovat obaly, cistit a bolo to dost neprijemne. Tento kusok je ovela mensia bol len jeden, tak neviem, ci treba riesit( zajtra volam doktorovi)...nechcela by som tie procedury podstupit aj teraz 😒
ako je to s tou zrazenou krvou, trosku jej je aj normalne?

anjelik2509
23. sep 2012

No u mňa ešte v pôrodnici po pôrode áno, ale doma už nie, krvácanie ustalo do špinenia a to prešlo po pár týždňoch...Neviem, asi by som zavolala lekárovi, že čo by na to povedal, aby sa nezanedbala nejaké infekcia....

ela2710
23. sep 2012

@lumarque mne aj v nemocnici raz, a doma este asi dvakrat, ale potom to prestalo, neskor aj krvacanie, aj ja som sa najskor v nemocke zlakla, ale sestricka povedala, ze je to normalne 😉

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambina1009
23. sep 2012

🙂 ahojte, mne sa to stalo po prvom pôrode, už sme boli doma, aj ma to vyľakalo, mala som 20 rokov a sama s dieťaťom,a boli to riadne kusy, ale je to vraj normálne, a po druhom pôrode nič, tak držím palce, nech si v poriadku a veľa radosti s detičkami 🙂

lumarque
autor
23. sep 2012

@anjelik2509 ved zajtra rano urcite volam alebo ak by jej bolo viac..pamatam, ze vtedy v nemocnici zacali tu krv riesit, az ked jej bolo tak vela. Najprv sa na mna pozerali ako na hypochondra, tak asi trosku zrazenin je normalne.

lumarque
autor
23. sep 2012

@bambina1009 dakujem🙂

hoogy
23. sep 2012

@lumarque mne taky kus vypadol este v porodnici po tomto druhom porode, po prvom si nepamatam.

magdal1
23. sep 2012

@lumarque telo sa este cisti, par klusov krvi zrazenej sa este moze objavit, mojej sestre sa stalo,ze riaden kusisko vypadol, tiez sa zlakla...

cerez
23. sep 2012

Áno, po mesiaci zo mňa kus vypadlo. Dva týždne od pôrodu ma bolelo zospodu a mala aj kŕče. Nemohla som sedieť, niekedy bol problém chodiť. Keď ten kus zo mňa vypadol, už som sa vôbec nečudovala, prečo som mala také bolesti.

titkovamiriam
23. sep 2012

ano ale este v porodnici,a strasne ma to vystrasilo 😲 no sestrička mi povedala že to je normalne,no v tej chvili to bol des

anjelik2509
23. sep 2012

@lumarque super, daj potom vedieť 😉

irriss
23. sep 2012

@lumarque
Ahoj.. 😉 🙂
Rodila jsem poprve v 18ti letech...(pred 22ma lety) 😉
To se jeste nesmely nosit kalhotky po porodu a jen pevne se musela svirat vlozka... 😖 😠
Na chodbe se mi stalo to, co Tobe..
Zacala jsem histericky kricet ...
"Sestricko, mne vypadly jatra!!!" 😅 😔 😔 😔 😔 😔

katren
23. sep 2012

@irriss 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si expert 😀

titkovamiriam
23. sep 2012

@irriss ja som si myslela že nedajbože idem zasa rodit mala som19 😀 😀 😀

irriss
23. sep 2012

@titkovamiriam
Jsme rocnik expertu..jak rika @katren

@katren a vubec...uz mas kufry sbalene? 😝 Mas to zpar... 😀 😀 Tesim se!! 😉

katren
23. sep 2012

@irriss 😉 jasne, vsetko zbalene, nachystane, ked sa dame uraci, tak kludne moze prist 😉
a neboj, ja budem "konikovat" aj z porodnice 😀 takze dam infosky hned 😉

irriss
23. sep 2012

@katren
😀 😀 😀 😀 😀 O tom jsem nepochybovala... 😲 😲 😲
Kdybych byla Tvuj muz..nenabila bych Ti kredit... 😎 😝

katren
23. sep 2012

@irriss 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ja mam pausal 😎

irriss
23. sep 2012

@katren
chybaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😝 😝 😝 😝

p.s. "manzelska"

katren
23. sep 2012

@irriss horsie je, ze pri Miskovi mi pri odchode do porodnice sam pchal notebook do tasky este aj s modemom na internet 😀 😀 😀 😀

lumarque
autor
26. sep 2012

@anjelik2509 ahoj no je to v pohode, uz nevypadavalo nic. Len som sa zlakla po predchadzajucej zlej skusenosti.
@irriss ja som si zase vtedy "diagnostikovala" vyliaceny mocovy mechur, nieco ako pruh, lebo to zaciatku malo taky gulaty tvar, aj velkost, bolo to obalene v tych obaloch...no sestricky si asi vselico vypocuju 😀

anjelik2509
26. sep 2012

@lumarque no fajn, takže nič vážne, super 🙂

irriss
26. sep 2012

@lumarque
Ahoj
Co tu jeste delas?Nemela bys uz rodit??

lumarque
autor
27. sep 2012

@irriss jaj no my uz sme aj doma 😀

irriss
27. sep 2012

@lumarque
😀 😀 😀 a v pase budes tehotna jako slonice do 22.mesice????? 😀 😀 😀

Blahoprejeme...

lumarque
autor
2. okt 2012

@irriss to by sa mi aj pacilo- ked by sa narodilo,dieta by uz chodilo, malo zuby...ziadne koliky 🙂

irriss
2. okt 2012

@lumarque
Jsi frajerka 43.tyden 😀 😀 😀 😀 😝 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre