Vyvolávali vám druhý pôrod?

jessiepu
2. aug 2009

Ahojky maminy a tehulky 🙂
Chcem sa opytat, vyvolavali Vam druhy porod, ked prvy bol spontanny? Zda sa mi to neuveritelne, ale obavam sa, ze ma vyvolavacka neminie. Prvy porod pred troma rokmi v 40+4 spontanny, teraz som "este len" 40+2, ale uz mesiac mi vsetci doktori na poradni tvrdia, ze uz sa to zacne, lebo nalez na to vyzera, podmienky su idealne, vsetko je pripravene, otvorena na 2 prsty, v piatok mi urobil dr. hamiltona a povedal, ze v pondelok uz na kontrolu urcite nepridem a stale sa nic nedeje. Najprv ma strasili s predcasnym porodom a uz som po termine a nic... som z toho uz dost deprimovana, vsetci sa ma neustale pytaju, ci uz, uz nemam ani chut dvihat telefon ☹
Vdaka za vsetky odpovede.

kvietocek7
4. aug 2009

tinusa no to ma teda podrz 😠 take plane poplachyyyy!!! ja som tiez mala take leharo po cely den a poobede ma tiez nejako zaseklo cestou na wc a tam vidim jasna krv 😨 oj joooj tak som volala do nemocnice aj sme boli aby ma pozreli ale tiez nic iba som sa o centimetrik posunula teda som otvorena na 2cm no a vraj porod bude uz skoro 😕 ze vraj este tuto noc. No ale kto vieeee??? 😒

danka_ba
4. aug 2009

Idem rodit na antolsku ... tak uvidime.
Inak takyto plany poplach som mala aj ja a nic. Mne kontrakcie zacali o 8, okolo 11 zosilneli a od 1 som ich mala kazdych 5 minut - cakala som ci mi odtecie voda alebo kym zosilneju a o pol 4 utalo - a nic.. dokonca som sa ani o milimeter neotvorila - proste nic. Len kontrakcie ☹

danka_ba
6. aug 2009

Ked vam vyvolavali druhy porod - islo to rychlejsie?

kvietocek7
10. aug 2009

no vidim ze sa pokec zastavil na 6.uguste tak predpokladam ze lady sa pohli 🙂 🙂

mozeme sa pochvalit lebo u nas sa porod dal do pohybu uz v stredu v noci a skoncil o 3.11 popoludni
narodil sa nam chlapisko (co sa mu tak nechcelo von 😕 ani pocas porodu) Steven vazil 3.596 a meral 53 cm
🙂 sme zdravi bez vyvolavaciek 🙂

danka_ba
19. aug 2009

Co sa tyka druheho porodu, islo to naozaj rychlejsie ... museli mi ho sice vyvolat, ale nevadi 🙂
Rano mi dali vyvolavacku - okolo 8, pred 12 som bola na monitore, len som sa neotvarala - bola som na tri cm, tak ma poslali na porodne do pripravky. Ked bolo vsetko hotove tak mi o 2 poobede prepichli plodovu vodu a mala bola o 3.03 vonku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre