3D/4D ultrazvuk v Leviciach

kayenaaa
28. mar 2019

Ahojte baby, boli ste niektorá u MUDr. Jána Neubauera v Leviciach na 4D ultrazvuku? Smiem sa spýtať ako dlho ste čakali na termín, ako dlho trvalo vyšetrenie a koľko ste platili? Ďakujem za všetky odpovede 🙂

nikanikusa
30. júl 2019

@kayenaaa Ahoj akurát včera som bola u Pána doktora Neubauera keďže Pán Grochala ma odmietol stým ze ma strašne veľa naobjrdnavanych žien. A moja osobná skúsenosť čakala som týždeň objednaná som bola na 17:00 prišla som skôr tak ma zobral o pol hodinu viac venoval sa nám hodinu a pól všetko vysvetlil pozrel orgány kostičky pomeral všetko. Hneď na začiatku nás upozornil že dieťatko má cez tvár pupočník a ručičky a že mám málo plodovej vody že nevie či budú pekné fotky že bude zbytočne aby sme platili 80 e keď stoho nič poriadne nebude. Napokon sme platili 60 plus 4 fotky dve farebné dve čiernobiele a DVD kvalitné video +snímky samozrejme. Spokojnosť doktor bol milý výrečný. Len pozitívna skúsenosť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre