• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

2. novembra 2016 
17. sep 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 aj mna by zaujimalo, co s nim je.
17. sep 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majamat pocula som, ze cakaju, kedy odide..
17. sep 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majamat tak, ze uz zomrel :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:
26. sep 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 kto, hudec??? :astonished: a co mu bolo?
26. sep 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ze mal infarkt a lezal bud v kome alebo v umelom spanku..
26. sep 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 fiha, taky relativne mlady clovek :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je mi luto, mne robil utz, ked ma hospitalizovali v 8tt este s dcerkou, inak som moc s nim neprisla do styku
26. sep 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ja som s nim vobec neprisla do styku, no sudim podla reci.. ze bol dobry.
26. sep 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 je to smutne, ale lepsie ako zit v kome. co by to bol za zivot pre neho a aj jeho rodinu.
26. sep 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@21 ozaj, odkial mas info?
26. sep 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
postarka, ze nepamatam, niekto znamy sa poznal ci co.. je to info na 99%
26. sep 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pán doktor ešte žije.. Stále je v kóme po prekonanej mozgovej príhode. Bol dlho bez kyslíka, preto mu nedávajú veľké nádeje.. No stále žije, aj keď ho už mnohí pochovali.. Dostal zápal pľúc, čo skomplikovalo jeho stav. Je mi to veľmi ľúto, mám ho rada. Je to môj lekár, ktorému vďačím za to, že prišiel na príčinu mojich opakovaných potratov a spravil všetko pre to, aby som mohla mať bábo.. Veľmi som si ho želala mať aj pri pôrode, no teraz si viac želám, aby prežil a žil pre svoju rodinu.. Nabral si chudák toho na seba veľa.:(
2. okt 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@andrea_l ejha, tak zas niekto siril reci. ja to nechapem. o co tym ludom ide.
2. okt 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majamat naozaj zomrel... :cry:
18. okt 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba ja uz netusim co je pravda.
18. okt 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba kedy? zasa neoverena info? ci?
19. okt 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este koncom septembra.
20. okt 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba tak neviem, odkial mas tu info, ale este 11.10. som bola za nasou dulou, ktora robi na novorodeneckom a bol este zivy, teda ak sa bdela koma da nazvat zivotom :sweat_smile: ci medzi tym zomrel neviem, ale uz sa nikdy nepreberie :frowning2:
20. okt 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak som sa pýtala našej danusky sestričky v nemocke a tá potvrdila že este zije...:(
26. okt 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi niekto povedať ako je to s epidurálkou v tejto pôrodnici?
27. okt 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 neviem lebo mi ju nechceli dať...ani počuť ... A pôrod do vody?? Už duplom nie.
28. okt 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba To mi ani nehovor! A kedy si tam rodila? Porod do vody nechcem a na epi som sa pytala pred týždňom a povedali, že neni problém! Lenze co sa pýtam mamiciek, tak mi potvrdzujú to, co ty! Že nechcú dávať :angry: Ani mne pri prvom nechceli! Preco sú proti tomu??? :confounded:
28. okt 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 jasne oni ti povedia že epi nie je problem,ale ked pride na lamanie chleba,tak si najdu milion dovodov preco nepichnut..napr uz je neskoro,alebo je to zbytocne,alebo blablabla...proste si to nevydupkas... pred 6 rokmi som tam rodila
28. okt 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba Veď to je svinstvo od nich! Človek tam ide s nadejou, že si aspoň trošku ulaví od bolesti a potom takéto sklamanie!!! Ja mám fobiu z pôrodu, preto som to chcela vyskúšať z epiduralom a nie sa zase stretnúť s neochotou personálu :angry: :angry: :angry:
28. okt 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 - zial musim potvrdit co @bubba, rodila som 2 roky aj nieco dozadu, informovala som sa na Epi, tak tiez nedali, ale mne to bolo povedane slusne, doktorka mi povedala, ze by bola rada, keby som to zvladla bez toho a kedze som uz mala 16 hodin kontrakcii doma za sebou a otvarala som sa, tak som neriesila a po 3 hodkach v porodnici som porodila ... nerob si kvoli tomu stresy, zvladli to mnohe, zvladnes aj Ty :slight_smile:. Ak ale tu EPI potrebujes pre svoj pokoj, aby sa rodilo lepsie, tak si ju skus vydupat ... mysli na babatko, ze vsetko pren dokazes vydrzat a pojde sa Ti lepsie rodit, hlavne sa netrachuj, s pozitivnou energiu sa rodi lepsie :dizzy_face: . Drzim palce, nech to vyjde podla predstav a coskoro drzis maline v naruci :dizzy_face:
28. okt 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bubba nechcu davat lebo je zvysene riziko kliestoveho porodu, ktory oni nevedia, resp. nevykonavaju, vaakum, asi robia, a nebudu si predsa kazit statistiku cisarakmi...tot moj postreh z predporodnej pripravy zhruba spred dvoch rokov, ak sa nieco zmenilo, ospravedlnujem sa...ale ako citam, asi nic :confounded:
29. okt 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte.viete mi tu niekto poradiť či sa dá niekde v bojniciach abo v okolí chodiť plávať s babatkom do bazéna.dakujem
11. nov 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
18. nov 2012 o 10:51 • monulik0209
dakujem
25. nov 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@penelope1 - ahoj. Vidim, ze uz mas Tobiaska so sebou. Tak aky bol porod? Ako si bola spokojna s porodnicou?
12. dec 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok