Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

zuz02
29. aug 2016

Ja som tam rodila pred 3 rokmi, takze cerstve info nemam. Ale sestra rodila v aprili a mam pocit, ze sa vela nezmenilo. Porodnicku mala zazmluvnenu vopred, takze s porodom problem nemala a na sestonedeli klasika. Babo musi priberat, lebo ak nie, tak sestricky vedia pekne vystresovat maminku, ze ju nepustia a pod. Ale to robili aj mne, ked som tam bola. Inak v pohode. Nestazovala sa.

jessiejess
29. aug 2016

@kaattkka urcite je porodnica fantasticka a tak isto aj porodnici perfektny do jedneho.Ja som si poziadala primara Durcenku a som maximalne spokojna.Bol to moj prvy porod a planujem druhe babo,takze urcite si dam zase jeho.Ja som k nemu chodila aj do poradne od 30tt.A rodila som 30.6.2016 takze cerstve info🙂Ozaj je to tam super,od doktorov az po sestricky...Bolo to nad moje ocakavania.

wiki2105
30. aug 2016

Ahojte, trošku sa zapojím do diskusie. Je tu dosť negatívnych príspevkov na Bojnickú nemocnicu a hlavne na primára Ďurčenku. Musím hneď podotknúť že väčšinou maminy ktoré majú v úvodzovkách zlé skúsenosti tak sú to prvorodičky. Nechcem nikoho uraziť ale každá sme si to pri prvom pôrode predstavovali inak, žiaľ kontrakcie, bolesti a celkovo všetko pred pôrodom je rýchle alebo skôr pri bolestiach moc pomalé a potom sme z toho trošku tak sklamané. Poznám tie reči keď som bola tehotná a každá ktorá už porodila tak mala inú historku ohľadom pôrodu a nemocnice. Také zveličovanie ako to otrasne bolí, ako budú po vás kričať a starostlivosť atď... samé somariny. Ja som v Bojniciach rodila 2 krát. Prvý raz som rodila cisárskym druhý prirodzene. Pred pôrodom aj počas neho boli ku mne milý a veľmi starostlivý. Tiež ma rodil primár Ďurčenka a som spokojná. Také bu bu bu robia maminy ktoré majú o pôrode iné predstavy. Po pôrode až do prepustenia sa o mňa starali akoby sme boli rodina. Sestričky sú super, usmiate a milé. A ak aj sa zdajú niekomu mrzuté tak mi to prepáčte ale aj oni sú len ľudia so svojimi dennodennými starosťami.
Pre kaattkku: ničoho sa neboj, pokiaľ budeš spolupracovať a robiť čo ti povedia všetko bude super. Mysli hlavne na bábatko a teš sa z toho keď ho konečne uvidíš. Prirodzený pôrod je to najkrajšie čo som ja mohla v živote zažiť. Bolestivý ale nádherný pocit. Držím palce a nech ste v poriadku. Nič iné nerob len sa teš 😉
A znovu pre vás ostatné. Tretie dieťa som rodila v TRENČÍNE. Ak niekto nadáva na Bojnice tak nech ide do Trenčína. Tam uvidíte ten prístup sestier ku vám pred aj po pôrode. Drzé, neochotné, neurobia prstom pre vás navyše nakoľko to nemajú platené. Ja som si vypočula na moju adresu že keby beriem ich plat tak by chceli vidieť ako sa budem usmievať. Rodila som cisárskym, postele vysoké-čiže schodíky pri posteli. Chcela som ísť na záchod, zazvonila som na sestru a keď prišla a povedala som jej aby mi poposunula schody spod postele tak sa mi zaškerila do očí a povedala že od toho tam ona nieje. Nech si skočí žena po cisárskom z postele či sa to dá. Žiadne dobré ráno, dverami tam trieskali ako na maštali, a dali vám pocítiť že ste im doslova na obtiaž. To by som mohla napísať knihu aký hnusný prístup je tam. Ja som v TN ležala s malou mesiac a poviem vám že ZLATÉ BOJNICE. Sto a jedno. Neprajem žiadnej taký prístup k maminám aký sa dostáva v TN. Takže budúce mamičky, žiadne strachy pred Bojnickou nemocnicou ani primárom Ďurčenkom. Všetci sú super aj sestričky. Držím palce nech máte zdravučké babatka.

kaattkka
30. aug 2016

@wiki2105 ďakujem 😉

lenaxi
22. okt 2016

Baby je mozne rodit v Bojniciach s epiduralkou?Pocula som vraj nie tak potrebujem info

nikolnovaky
22. okt 2016

ja som mala epiduralku ale mala som cisársky neviem či aj normalne na žiadosť ale necitila som nic vobec vobec až na druhy den ...

mucuinka
22. okt 2016

Urcite Áno, ja som tak rodila. Bolo to na vlastnú žiadosť, musela som mať ale všetky predoperacne vyšetrenia. NiKto s tym nemal problém, skôr naopak, počas pôrodu mi už ani neprišla veľmi nutná a aj tak mi ju dali

nikolnovaky
22. okt 2016

@wiki2105 presne tak !!§

lenaxi
22. okt 2016

@mucuinka Mozem vediet kedy si rodila?

mucuinka
2. nov 2016

@lenaxi rodila som v januari 2015 🙂

bubba
3. mar 2017

@wiki2105 sa zaregistrovala aby dala jeden príspevok a zneaktivnela? To je jasne fake-ový profil. Takže...Bojnická porodnica aj s ich prístupom bude zachvilu pase... Pána veľké Ďé si pochvaľujú len tie, čo si ho zaplatia, tie ktoré mu vyjdú automaticky počas služby si to odskacu..

jessiejess
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mucuinka
10. júl 2017

Maminky, prosím vás, ako dlho ste zostávali v pôrodnici v Bojniciach po druhom pôrode, ak bolo všetko v poriadku? Boli ste tam 5 dní ako pri prvom alebo vás prepustili skôr?

lenaxi
11. júl 2017

@mucuinka porodila som v nedelu a vo stvrtok nas pustili domov bolo to pred 2 tyzdnami a tiez 2 porod

jessiejess
11. júl 2017

Podla mna je jedno kolky mas porod.4-5dni sa tam byva.Lebo komplikacie nemusis mat dva dni,a na treti ano.Takze tak.Nevidim rozdiel v prvom a druhom porode.Taka ista zataz to je pre organizmus.

mucuinka
11. júl 2017

@lenaxi
@jessiejess Ďakujem vám. Ja som si to presne takto myslela, lebo veď aj bábätka treba skontrolovať a odbery sa robia c priebehu 4-5 dní, len všetci okolo sa tvárili, že čo by sme tam tak dlho robili, keď je to už druhé bábo.

evulik6
7. aug 2017

Ahojte...ja som bola pri prvom syncekovi 4dni, piaty den rano nas pustili domov. Pri druhom.som bola 8dni, lebo malinky mal po narodeni silnu infekciu, pustili nas az na deviaty den domov.
Teraz dufam, ze sa nic nepredvidane nestane a bude to aspon tak ako pri prvom.

sasha82
27. okt 2017

Ahoj ja som rodila v Bojniciach a som nad mieru spokojna.Tiez som sa bala nakolko som len malo dobreho pocula ale asi sto ludi,sto chuti.Pri porode som mala doktorku Mifkovu a primara som zazila len na vizite,ale pristup mal dobry.Nedavno niekde vychvalovali Trenciansku porodnicu a kamaratky co tam rodili veru dobre skusenosti nemali.Takze za mna Bojnice urcite aj nabuduce.

wiki2105
16. dec 2017

pre všetky ktoré rozrušil môj príspevok...som aktívna stále BUBBA...

miskaamelanka
22. dec 2017

Ahojte, dobrý deň.
Ja som rodila 3.decembra 2017 a stala som sa šťastnou maminkou krásneho a zdravého chlapčeka😀 a to vďaka pánovi primárovi Ďurčenkovi. 🤔Nechápem, prečo je na ňho toľko sťažností, je to smutné...určite neverím na negatívne vyjadrenia na jeho osobu...či je to zlá závisť alebo mu chce niekto uškodiť? Je to úžasný lekár, odborník, predovšetkým človek, ktorý pohotovo reaguje a určite sa pri ňom žiadna rodička nemusí ničoho obávať.
Keď som bola hospitalizovaná, zaujímal sa o všetky pacientky, chodil na vizity a bol ochotný poradiť a pomôcť so všetkým. Vždy mal poruke nejakú radu 😉. A podotýkam, že je moc milý a vtipný. Musím pochváliť aj všetky sestričky, ktoré boli veľmi milé...👏👏👏Ďakujem všetkým, čo sa podieľali na mojom pôrode a vďaka ktorým som teraz maminkou úžasnèho anjelika Miška ❤❤❤.

nikaob
9. jan 2018

Rada by som sa aj ja podelila so skusenostou s bojnickou porodnicou. Rodila som ako prvorodicka v decembri. Podla mojho nazoru  praca, komunikacia, ochota a pristup personalu  je na tomto oddeleni na vysokej urovni.  Moj porod prebehol pod vedenim p. primara Mudr. Durcenku a tak profesionalny a rychly pristup ma utvrdil o tom, ze je to pan odbornik!  Vedel hned reagovat na situaciu, ktora vznikla a musela som rodit sekciou. Pacil sa mi jeho ludsky pristup, podpora a  komunikacia so mnou, vsetko mi vysvetlil a  do max 5 min od jeho rozhodnutia uz boli okolo mna dalsi lekari a sestry, ktori ma zacali pripravovat na sekciu.
 Osobne som bola spokojna s uzasnym pristupom celeho timu, ktory bol pri mojom porode. Ak budem opat rodit, urcite to bude v Bojniciach a dufam, ze tam bude opat p.  primar.
Starostlivost na oddeleni sestonedelia mi tiez potvrdil nazor, ze bojnicka porodnica na urcity standard. Sestricky boli velmi mile, starostlive,  usmiate a urcite mi ich pristupom len sprijemnovali cas po porode.
Sestricky na novorodeneckom oddeleni su taktisto uzasne a profesionalne. Milo ma prekvapil ich priatelsky a napomocny pristup k pacientkam. Snazili sa ma podporovat pri zacinajucom kojeni a co je naozaj dolezite- s usmevom vzdy poradili a zodpovedali na kazdu jednu otazku. Takze pre mna jednoznacne bojnicka porodnica splnila ocakavania na 100% a vobec nelutujem rozhodnutie rodit v Bojniciach.

tatinka
20. mar 2018

Ahojte,caka ma porod,moj prvy,chcem sa spytat kedze nemamcas citat celu diskusiu.....ci ste mali zazmluvneneho porodnika alebo nie....mam dost obavu rodit v tejto nemocke orqve kvoly primarovi,uz som s nim mala tu cest aj ked teda nie pri porode a spraval sa otrasne...kvoly nemu sa bojim ist rodit do Bojnic....keby tam on nie je tak ani nevaham.....

lenaxi
21. mar 2018

@tatinka primara som sa bsla sj ja pretoze som ho zazila pred 8rokmi pri prvom porode to bola katastrofa teraz som tam rodila znovu a normalne som nechapala bol uplne super.Rodila ma dr.Mifkova za mna fajn.Nemala som zazmluvneneho porodnika ale myslim ze vsetci doktory su tam suprovy a odbornici aj tie mlade doktorky boli fajn a mile sestricky taktiez a na novorodeneckom to snad sni komentar nepotrebuje 100%

tatinka
21. mar 2018

@lenaxi mifkova tam este robi?som myslela ze tam uz nie je......ale teda primar ti pri porode nebol,iba mifkova asi ....ved to ze ja sa toho primara obavam....skor som dumala ist do martina ale je to daleko a po porode sa natriasat hodinu v aute z martina to tiez nic moc....nevahala by som ist do bojnic,len z Durcenku mam dost bobky preto takto sondujem uzien co uz maju skusenosti😀

lenaxi
22. mar 2018

@tatinka ano robi ona ma rodilaprimar mal sluzbu na gynde vtedy ale prisiel potom k porodu ale v pohode.Aj ked ma prijali mal on sluzbu vysetril vysvetlil az som nechapala 😁 Ja som tiez chcela ist so Partizanskeho koli nemu ale som rada ze nakoniec som tu odrodila nelutujem

tatinka
22. mar 2018

@lenaxi do Partizanskeho by som nesla ,tam je Nidal on je sice akoze mily ale inac......sesternica kvoly nemu skoro prisla o malu a este aj pol roka po porode mala kvoly tomu chujovi problemi zdravotne.....mna lakal Martin ale je to daleko,tak zvazujem tie Bojnice,predsa len je to najblizsie,aj po porode prevoz domov je kusok,z Martina sa hodinu v aute natriasat nic moc...

tatinka
22. mar 2018

@lenaxi este ked robil v Partizanskom Majercik,ten bol super,ale uz nerobi porodnika,uz sa venuje len svojej gynek.ambulacii v meste...

lenaxi
22. mar 2018

@tatinka ano aj na Nidala som pocula vselico.Je to teda len vec rozhodnutia za mna bojnice odporucam starostlivost pocas porodu aj po bola uplne v poriadku

tatinka
22. mar 2018

@lenaxi eate sa ta spytam,manzel moze byt pri porode?a na tvoju ziadost hned po porode ti prilozia miminko?lebo tak by som to chcea len nie vsade je ochota v tomto.....dakujem ti za info

popilka
22. mar 2018

@lenaxi medzi skupinami je aj skupina pôrodnica Bojnice. Sú tam aj čerstvé skúsenosti báb, čo tam rodili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre