• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

3. marca 2017 
Ja som tam rodila pred 3 rokmi, takze cerstve info nemam. Ale sestra rodila v aprili a mam pocit, ze sa vela nezmenilo. Porodnicku mala zazmluvnenu vopred, takze s porodom problem nemala a na sestonedeli klasika. Babo musi priberat, lebo ak nie, tak sestricky vedia pekne vystresovat maminku, ze ju nepustia a pod. Ale to robili aj mne, ked som tam bola. Inak v pohode. Nestazovala sa.
29. aug 2016 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaattkka urcite je porodnica fantasticka a tak isto aj porodnici perfektny do jedneho.Ja som si poziadala primara Durcenku a som maximalne spokojna.Bol to moj prvy porod a planujem druhe babo,takze urcite si dam zase jeho.Ja som k nemu chodila aj do poradne od 30tt.A rodila som 30.6.2016 takze cerstve info:slight_smile:Ozaj je to tam super,od doktorov az po sestricky...Bolo to nad moje ocakavania.
30. aug 2016 o 00:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, trošku sa zapojím do diskusie. Je tu dosť negatívnych príspevkov na Bojnickú nemocnicu a hlavne na primára Ďurčenku. Musím hneď podotknúť že väčšinou maminy ktoré majú v úvodzovkách zlé skúsenosti tak sú to prvorodičky. Nechcem nikoho uraziť ale každá sme si to pri prvom pôrode predstavovali inak, žiaľ kontrakcie, bolesti a celkovo všetko pred pôrodom je rýchle alebo skôr pri bolestiach moc pomalé a potom sme z toho trošku tak sklamané. Poznám tie reči keď som bola tehotná a každá ktorá už porodila tak mala inú historku ohľadom pôrodu a nemocnice. Také zveličovanie ako to otrasne bolí, ako budú po vás kričať a starostlivosť atď... samé somariny. Ja som v Bojniciach rodila 2 krát. Prvý raz som rodila cisárskym druhý prirodzene. Pred pôrodom aj počas neho boli ku mne milý a veľmi starostlivý. Tiež ma rodil primár Ďurčenka a som spokojná. Také bu bu bu robia maminy ktoré majú o pôrode iné predstavy. Po pôrode až do prepustenia sa o mňa starali akoby sme boli rodina. Sestričky sú super, usmiate a milé. A ak aj sa zdajú niekomu mrzuté tak mi to prepáčte ale aj oni sú len ľudia so svojimi dennodennými starosťami.
Pre kaattkku: ničoho sa neboj, pokiaľ budeš spolupracovať a robiť čo ti povedia všetko bude super. Mysli hlavne na bábatko a teš sa z toho keď ho konečne uvidíš. Prirodzený pôrod je to najkrajšie čo som ja mohla v živote zažiť. Bolestivý ale nádherný pocit. Držím palce a nech ste v poriadku. Nič iné nerob len sa teš :wink:
A znovu pre vás ostatné. Tretie dieťa som rodila v TRENČÍNE. Ak niekto nadáva na Bojnice tak nech ide do Trenčína. Tam uvidíte ten prístup sestier ku vám pred aj po pôrode. Drzé, neochotné, neurobia prstom pre vás navyše nakoľko to nemajú platené. Ja som si vypočula na moju adresu že keby beriem ich plat tak by chceli vidieť ako sa budem usmievať. Rodila som cisárskym, postele vysoké-čiže schodíky pri posteli. Chcela som ísť na záchod, zazvonila som na sestru a keď prišla a povedala som jej aby mi poposunula schody spod postele tak sa mi zaškerila do očí a povedala že od toho tam ona nieje. Nech si skočí žena po cisárskom z postele či sa to dá. Žiadne dobré ráno, dverami tam trieskali ako na maštali, a dali vám pocítiť že ste im doslova na obtiaž. To by som mohla napísať knihu aký hnusný prístup je tam. Ja som v TN ležala s malou mesiac a poviem vám že ZLATÉ BOJNICE. Sto a jedno. Neprajem žiadnej taký prístup k maminám aký sa dostáva v TN. Takže budúce mamičky, žiadne strachy pred Bojnickou nemocnicou ani primárom Ďurčenkom. Všetci sú super aj sestričky. Držím palce nech máte zdravučké babatka.
30. aug 2016 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@wiki2105 ďakujem :wink:
30. aug 2016 o 19:29  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby je mozne rodit v Bojniciach s epiduralkou?Pocula som vraj nie tak potrebujem info
22. okt 2016 o 14:31  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala epiduralku ale mala som cisársky neviem či aj normalne na žiadosť ale necitila som nic vobec vobec až na druhy den ...
22. okt 2016 o 14:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite Áno, ja som tak rodila. Bolo to na vlastnú žiadosť, musela som mať ale všetky predoperacne vyšetrenia. NiKto s tym nemal problém, skôr naopak, počas pôrodu mi už ani neprišla veľmi nutná a aj tak mi ju dali
22. okt 2016 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wiki2105 presne tak !!§
22. okt 2016 o 14:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mucuinka Mozem vediet kedy si rodila?
22. okt 2016 o 18:00  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v júni 2017 (37. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenaxi rodila som v januari 2015 :slight_smile:
2. nov 2016 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wiki2105 sa zaregistrovala aby dala jeden príspevok a zneaktivnela? To je jasne fake-ový profil. Takže...Bojnická porodnica aj s ich prístupom bude zachvilu pase... Pána veľké Ďé si pochvaľujú len tie, čo si ho zaplatia, tie ktoré mu vyjdú automaticky počas služby si to odskacu..
3. mar o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
9. mar o 23:23 • jessiejess
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok