Aké máte skúsenosti s pôrodnicou Bojnice?

minina16
28. apr 2008

ahojte rodila som v Bojnickej porodnici aj som sa trochu bala ,,lebo vela ludi ma od tejto nemocnice odhovaralo ale predsa som isla rodit tam a nestazujem si lekari boli vyborny sestricky tiez,nemala som ani najmensiu zlu skusenost ,aj ked som mala trosku zdrav.problemy po porode ale pri tom uzasnom pristupe som to zvladla. 🙂 chcem sa opytat ake mate vy skusenosti s porodnicou v Bojniciach?

bezaz
29. mar 2010

monika, co myslis pod tym ako to "chodi"? 😉 na porod to, co je vsade pisane, nic specialne netreba

bejbypd
29. mar 2010

Ja som rodila U Blanky teda u doktorky Mifkovej a bola som s nou dohodnuta prist v nedelu rano na vyvolavacku,bola som tri dni pred terminom no nepohynalo sa mi to tak som jej povedala ze chcem ist rodit a ona povedala ze to bude lepsie..tak nech teda pridem v tu nedelu ze budeme rodit 😀 tak som sa rano vycesala,namalovala a isla rodit 😉 ona je uzasna a velmi mi tam pomahala

monikapd1
30. mar 2010

bezaz napr. ze ci sa tam chodi v posledny mesiac kazdy tyzden na kontrolu a tak.

bejby tak to si mala teda fajn 🙂 mne keby povedali, ze mam ist uz teraz rodit tak bez vahania by som hadam aj sla, bo mala je KP a hlavickou mi tlaci straasne na rebra

nyc
30. mar 2010

Monika, nie nemusis chodit posledny mesiac na kontroly do Bojnic, staci ist ked to na Teba pride 🙂

monikapd1
30. mar 2010

aha bo niekde sa musi chodit kazdy tyzden na kontrolu, napr. keby som chcela ist do NR co mam blizsie, ale nevyhovuje mi to tam az tak

bezaz
31. mar 2010

monika netreba, ako pise nyc, ale ked chces mat dohodnuteho lekara, tak aspon raz pred porodom sa treba u neho ukazat 😉 napr. ja som bola pred porodom 2x u profesora

monikapd1
31. mar 2010

takze budem stale chodit svojej a az ked to na mna pride abo si dohodnem termin sekcie tak az vtedy pridem? no to je fajn teda 🙂 🙂 a sekciu zatial preto bo mala je este KP a mifkova mi povedala, ze ak sa neotoci tak ako prvprodicke mi spravia SC

bezaz
31. mar 2010

monika tak tak, ked uz mas dohodnutu mifkovu, tak asi mesiac pred terminom sa chod ukazat a ona ti povie dalsi postup 😉 pripadne teda rovno, ked to na teba pride 🙂

monikapd1
31. mar 2010

nie ja ju nemam dohodnutu, ja k nej patrim

zzz
15. apr 2010

ahoj, monika ja sa chystam..a mame veeelmi podobny termin, tak sa mozno aj stretneme

monikapd1
16. apr 2010

zzz noo tak sa potom mozno stretneme 🙂

zzz
16. apr 2010

citala som chodis k mifkovej, ja chodim k hudecovi...este uvidim ci nebudem mat CS, lebo prvy bol CS, tak uvidim ako sa to bude vyvijat....prvy porod bol tiez v bojniciach, nemozem sa na nic stazovat...aj ked som si to tam riadne dlho odsedela vo vzdycharni (2dni)...ale po CS, to uz bolo fajn...aj cely personal..

monikapd1
17. apr 2010

noo ja budem nakoniec asi normalne, mala sa nam nakoniec pekne otocila hlavickou dolu, tak by to mohlo byt ok, len dufam, ze donosim a nebudem musiet predcasne, ale vcera som bola na poradni a mala by som vydrzat. 🙂 udec s mifkovou su velmi fajn, som s nimi spokojna 😉

zzz
3. máj 2010

no ja zatial tiez " drzim" chystaju ma aj na CS, ale po poslednej poradni uz aj na prirodzeny....ze babo nie je taky extrem ako prve, tak mozno uvidime... inak kolko malo tvoje baby na poslednej poradni? nas krpcek ma "iba" 2700g...

monikapd1
4. máj 2010

noo tak ta nasa mala uz cca 3200g 😀

gloria78
4. máj 2010

Ahoj tehulky, ja mam na túto pôrodnicu veľmi dobré spomienky. Rodila som tam len Karolínku lebo bola KP, a bolo to už pred pár rôčkami, ale chápavý a ochotný personál, aky tam bol vtedy, aj vám prajem zažiť! Držkajte sa!

monikapd1
5. máj 2010

gloria som rada, ze mas dobre skusenosti s touto nemocnicou a hadam budem mat i ja, ved potom sem pridam 😉

weirdo
6. máj 2010

Ahojte baby,
nemate prosim zoznam, co si treba do porodnice Bojnice doniest pre seba a pre babo?
Dakujem 🙂

mija777
15. máj 2010

Ahojte,ja by som tiez Bojnice len odporucila.Mam dobre skusenosti,rodila som tam v januari.Personal a starostlivost boli super,takze ak by som tam mala ist rodit druhykrat,nemam s tym ziadny problem 🙂 A co sa tyka zoznamu veci,ktore som tam potrebovala-vzala som si tasku velku ako keby sa tam stahujem na mesiac a asi polovicu z toho som vobec nevyuzila.Pre babo som potrebovala len jednorazove plienocky a vlhciace obrusky (pripadne cumlik) a oblecko az na cestu domov...no a pre seba zakladne veci ako uteraky,hyg.potreby,vlozky,podlozky pod pacienta,nocne kosele,prezuvky...a tak 🙂 a precitala som tam kopec casopisov 😀 Jedine co mi chybalo,bola odsavacka,ale maju tam asi dve na oddeleni,takze v takom pripade pozicaju.Ale kazda zas nepotrebuje,takze tak...

zzz
17. máj 2010

monika ako to s tebou vyzera? ak sa to u mna nerozbehne do buduceho pondelku tak nastupujem .... ty ako?

monikapd1
26. máj 2010

zzz ja uz som rodila 19.5. cisarskym, mala sa mi otocila KP a musei mi ho urobit. a ty ako??

kvetinacik
8. jún 2010

Ahojte, obnovujem trochu temu.
Najdu sa tehulky alebo maminy s aktualnymi skusenostami z Bojnic????

kvetinacik
8. jún 2010

Teda, chcela by som vediet, ako to tam teraz vyzera, ci je tam iba jedna nadstandartna izba.......
Ja mam termin az 4.novembra, ale kedze pridem domov az dva mesiace pred tym, chcela by som sa uz teraz poriadne rozkukat. Vybavenu mam doktorku Mifkovu, zatial som s nou velmi spokojna.

marcelkatt
8. jún 2010

Ahoj kvetinácik, aj ja by som rada vedela o Bojnickej pôrodnici viac. Termín mám v decembri. No keďže zrušili Handlovú, tak som sa nakoniec rozhodla pre Bojnice. Nadštandartná izba tam myslím je. Tiež mám v pláne rodiť u MUDR Mifkovej, nepoznám ju, no švagrinka ju chváli. Ja som z Trnavy.

monikapd1
8. jún 2010

ahojte baby, no tak nadstandardka je tam len jedna, ked som tam ja lezala min. mesiac bola akurat obsadena. celkovo je tam osem izieb teda aj s nadstandardkou. 6 ich je s postielkami, jedna je pre tie co este len cakaju na porod a potom nadstand., su tam 2 sprchy, 2 WC, navstevna miestnost kam mozete ist aj s babatkom, ak este treba nieco spytajte sa

marcelkatt
8. jún 2010

Monikapd - blahoželám k dcérke.

marcelkatt
8. jún 2010

Monikapd - zaujímajú ma návštevy, či sú kedykoľvek a či len v tej návštevnej miestnosti, aký bol prístup lekárov hlavne. Ďakujem.

tibinka22
8. jún 2010

Aj ja musim pridat najnovsiu skusenost s Bojnicami, rodila som tam minuly tyzden, 3.6. dcerku> bolo tam naozaj dobre, pristup lekarov a sestriciek aj z gynekologie aj z novorodeneckeho bol super... Ja som rodila u Mifkovej-perfektna zena, a takisto aj lekarka pre novorodencov dr. Pillarova...
no a primar bol tiez fajn.... ;)

marcelkatt
8. jún 2010

TIBINKA - aj tebe zo srdca blahoželám k narodeniu Mišky a prajem veľa zdravíčka. Ďakujem za info.

tibinka22
8. jún 2010

@marcelkatt
Dakujem ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre