Aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Trenčíne?

nikolaap
19. jan 2017

Ahojte 🙂 viem, že sa tu táto téma už riešila, ale tá, ktorú som našla bola z roku 2007 a kedže som prvo rodička, chcem sa spýtať na pôrodnicu v Trenčíne. Lebo sa rozhodujem medzi PN a TN a neviem sa rozhodnúť 🙂 A ešte taká malá otázočka, počula som, že niektoré pôrodnice dávajú rodný list bábätka tam a mamička nemusí ísť na úrad, či to aj táto tak robí 🙂
Za všetky odpovede ďakujem ;)

zabka1000
31. júl 2017

@prhlavka ahoj,môžem sa spýtať, či ten tvoj gestačný diabetes mal vplyv na prenášanie? lebo ja som mala tehotenskú cukrkovku a v pohode ma nechali prenášať 11 dní... ☹

nikolaap
autor
31. júl 2017

@katushkaf ako v TN mi malú nechali počas čistenia pri sebe neviem, či by som si vedela predstaviť keby mi ju hneď vzali preč... porodila som 21:50 a ráno o 5.00 mi malú hneď priniesli a už bola so mnou. Hovorím, v tomto akože veľké plus, ale tie sestričky otras !!!! teda česť výnimkám a to vám vlastne celý čas v pôrodnici znepríjemňuje, keby som tam len tie 4 dni čo po pôrode tam byť musím, ale ja som išla 3 dni pred pôrodom..
Ale chvalabohu sme to zvládli malá je zdravá 🙂

prhlavka
31. júl 2017

@zabka1000 ahoj, na koniec to prišlo na mňa skôr, ale v PN nechávajú prenášať pokiaľ sú iné veci v poriadku, prietok, dostatok plodovej vody a podobne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre