Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

lienka55
9. feb 2009

Dievcence tak sa drzte,nech to ma hladky priebeh. 😉

sue13
9. feb 2009

Lienka veru aj ja si to zelam 🙂

sloto
9. feb 2009

sue fajn ale ake

miriam8
10. feb 2009

Ahojte, akosi sa to tu zastavilo.
Sue 13 uz to mas len za par, teda, ak ste sa nepoponahlali.

sue13
10. feb 2009

Sloto ja neviem ake 🙂 Spoznas ma tak ze mam velke brusko, kruhy pod ocami a biely zupan s modrymi somarikmi 😀 😀 😀
Veru mam to za par. Uz by to mohlo prist. Neviem sa dockat kedy malinku uvidim 😵

lienka55
10. feb 2009

sue na prvorodicku mas naozaj malo strachu,ja som sa teda neskutocne bala,ale len nech ti to ostane to je dobre. 😉

lenca13
10. feb 2009

ahojte sue tak nech sa to narodi v piatok to je velmi pekny datum my sme tiez so sestrou obidve trinasteho a ja este k tomu v piatok 🙂 drz sa 😉

amatula
11. feb 2009

sue co este robííís doma 😀 nased na nete,trochu sa ponatahuj s muzikom 😵 a pojdes 😀

ja kazdy den pozeram ci tu nieje novinka...mala Karinka 🙂 .......drzim palce...aj na nohach 😉

sue13
11. feb 2009

😀 Baby dakujem ale ked mne je tu s Vami tak dobre 😀 😀 😀
Karinke sa asi nechce, zajtra mame oficialny termina uz budem denne chodit na kontroly do porodncice. 🙂
Chodila ste tak niektora? To mam ist normalne na prijem? A to je jedno kedy? 😅

Amatula rada by som muzika ponatahovala ale uz mam problem vojst aj do vane 😀 😀 😀

lenca13
11. feb 2009

Sue tak ja som chodila kazdy druhy den ked som uz mala po termine a na tretikrat si ma tam nechali 🙂 ja som chodila na osmu a na prijem 😉

sloto
12. feb 2009

ahoj sue, uz si porodila? ci este nie? ja este furt nic, takze zajtra idem znovu k doktorke na kontrolu a ze este do nemocky mam ist na sledovanie malej ci co....ako si na tom?

clarissa
12. feb 2009

BABULE TAK SUE UZ LEZKA NA ZLTEJ SALE OTVORENA NA 3 PRSTY KONTRA KAZDYCH 5 MINUT TAK JA DUFAM ZE COSKORO BUDE DRZAT MALU BAMBULKU V NARUCII 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
BUDEM VAS INFORMOVAT

katulka2709
12. feb 2009

Jeeej, super, drzime palceky 😵
Clarissa nepis velkymi pismenami, porusujes pravidla fora 😉

kala12
12. feb 2009

Sue drzim palce, nech mas uz malicku pri sebe. 🙂 Zeby ti to vyslo na piatok 13.teho? 😀 Krasny datum, aj, moja Teri je 13.piatok, aj v marci bude jeden, to by bola sranda, keby sa aj maly vtedy rozhodol prist na svet. 😉

clarissa
12. feb 2009

katulka aj adminka emjee uz ma miminko tak hadam mi to prepaci 😉
podla mna sue este dne porodi sak uvidime...napisem

kala12
12. feb 2009

vlastne v marci nie je, uz mi asi sibe. 😀 😀 😀 Uz aby som aj ja bola rozdvojena. 😀

lienka55
12. feb 2009

Tak konecne sa Karinka rozhodla ze uz nechce byt v brusku. 😀 .Drzime palce.

clarissa popis podrobnosti,odkedy tam je,co jej odtiekla voda alebo mala doma kntrakcie,...... 😉
a odkial vies ze emjee ma uz mimi?

amatula
13. feb 2009

no co clarissa 🙂 je to mala karinka????daj info 😉

clarissa
13. feb 2009

babule teraz rano som pisala sue ale zatial neodpisuje..ja dufam ze uz to ma za sebou a coskoro sa ozve 🙂
o emjee nas informovala nasa kolegynka vo februarovkach 😉

clarissa
13. feb 2009

Takze uz je tu 😵 😵 😵 😵
Nasej Sue sa narodila Karinka s mierami 3,7kg a 52cm
tesime sa s nou a obrovska gratulacia 😵 😵

katulka2709
13. feb 2009

Jeeej, akurat som sem nakukla a aka krasna sprava 😵 😵 😵 Gratulujem 🙂

Clarissa uz sa tesim na teba kedy ty neaku spravu krasnu posles 😉

clarissa
13. feb 2009

katulka,aj sa uz moc tesimm,neviem sa dockat 😵

lienka55
13. feb 2009

clarissa a kedy sa narodila vcera alebo dnes?Gratulujeme. 🙂

amatula
13. feb 2009

supeer 😵 Sue gratulujem 😵 Karinka má krasne miery 😉 prajem veeelaa zdravicka a stasticka 😉

clarissa teraz uz je to len na tebe 🙂 .......................................

meggietn
13. feb 2009

sue gratulujem ku Karinke, hlavne nech ste zdravé 😀

clarissa
13. feb 2009

no veru...dufam ze sa to uz rozbehne 😉
lienka,sms mi poslala rano ale datum nenapisala ja si myslim ze sa narodila k dnesnemu datumu 😵

clarissa
13. feb 2009

akurat som volala zo sue,malicku ma pri sebe,porod ze sa dal..ze kontrakcie bolei,ale dalo sa a samotne tlacenie uz ani nevnimala ale startila dost krvi takze je slabucka ale inak vsetko ok ze malinka ma nostek po nej,inac rodil ju walenfels a ze spokojnost aj sestricky na sale ze super...ked pridu domov tak sa nam ozve..a vsetky vas pozdravuje

dannynka
13. feb 2009

sue gratulujeme mooc ku Karinke 😵 😵 😵

clarissa
13. feb 2009

a narodila sa dnes rano tusim 7.10 mi vravela 😉 ...

lienka55
13. feb 2009

clarissa vies ze sme sa so sue rozpravali o tom Walenfalensovi,no a vidis zrovna ju rodil on.Mala z neho zmiesane pocity. 😉 Ja mam s nim len dobre skusenosti. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre