Aké máte skúsenosti s porodnicou v Trenčíne?

trixi
22. máj 2007

Ahojte, rodili ste niektora v porodnici v Trencine? Mate skusenosti? Citala som, ze porodne oddelenie je po rekonstrukcii. Ako je to tam so starostlivostou? Rozhodujeme sa pre tuto porodnicu, tak zhanam informacie.

jajuska81
23. jún 2009

ivella: no tak skús hladkať manžela Ty 😀 😉 zo srandy to myslim 🙂
veru Ti nezávidím a ešte takto v lete,......
ja by som takých ľudí poslala vieš kam, čo ti majú dať pokoj aby si mala pohodu pred pôrodom ,tak Ti ešte "sprjíemňujú" to čakanie natvrdlými smskami..........si to vôbec nevšímaj vypni mobil a hotovo 🙂

ivella
23. jún 2009

pinky,kludne posli aj dve 😅 😅
joooj dievcence,ja som myslela ze porodim uz v maji,kazdy mi to tak nejak predpovedal..potom som sa tesila ze ma aspon nenechaju prenasat(ako tvrdil moj gyn.)a som tam kde pred tromi rokmi... ☹
kazdu chvilu beham do sprchy,nech sa to zacne,dnes ako naschval nic,male sa sice buri riadne...dokonca jedna znama spominala,ze ona si celu dobu myslela ze to kope babo a zistili ze to su kontrakcie--nechapem,ved je v tom taaaaaaky rozdiel 🙂 🙂
najlepsie mi je ked zaspim,takze dobru nocku,verim ze sa tu zase zajtra vsetky stretneme--jedine zeby mimi prekvapila 😉 😉 😉

sivka
23. jún 2009

sa strasne tesim so solmi, tak uz to ma za sebou
hlavne nech su zdravucke a nech su frisko domka
baby ja vam napisem viac zajtra, som uplne grogy, tak pa zatial

ivella
23. jún 2009

ok,cakame,papa,nech maly buvka co najdlhsie 😉 😉

minkak
23. jún 2009

Ahojte kocky 🙂

Solmi srdecneeee gratulujem,prajem vele,vela zdravicka Tebe aj Tvojej Emuske 😵 😵 😵 😵

Teeeeda ,ale kraaaasne miery 😵

Sivka vitajte domenka 😵 chce to vsetko cas,zachvilocku budete zohrata partia,len pekne a vela odpocivaj ,kolko sa Ti len da 😉 jedna dobra rada ked spi Matko spinkaj a oddychuj aj Ty,vsetko ostatne pocka 😵
Tesim sa na vseeeeetky podrobnosti,dufam,ze si najdes trolinku cas a vsetko popises 😉

Ivell drzkaj sa,myslim na Teba 😵 tie sms,neber vazne,ja si na to tiez dobre pamatam resp.mi to pripominas 😅
vsetci s napatim cakaju s Tebou a myslia na Teba 😉 😉 😉

julianka99
24. jún 2009

Ahojte kočky.... mamičky.. aj tehušky...
Gratulujem Vám 🙂)))) aj Sivku vítam doma a tiež novopečenej mamičke a bábätku 🙂
Ivella a Ty sa nenechaj zahanbiť a šup do nemocnice.. aj ked to teda asi nieje len tak.. 🙂))

Ozik babulky, tvrdlo Vám niektorej bruško v tehotenstve? 😒
Mne to včera na poradni povedala doktorka... :(( tak stresujem...
Pekný dník 😀

pink_lady
24. jún 2009

Dobre ranko 😉

ivella hned ako som to odoslala ma napadlo ze mala by som este jednu do zasoby na zabitie 🤐 😀 ale uz ta asi vrazdiaca nalada presla takze nic z toho ☹ 🤐 😀

julianka mne tiez niekedy tvrdne a riadne. sr. v nemocnici povedala ze pokial je to tak 10x za den je to v pohode 😎

ja som vecer mala take brutus bolesti ze som myslela ze vas baby predbehnem 😕 o 22 som sa bola prechadzat okolo domu ze nech to nejako rozchodim rozdycham, potom som ledva zalahla ale nastastie som zaspala a nad ranom to uz bolo lepsie 😕 Mozno to bolo len z unavy, vcera som totiz 3 hodiny stepovala na stanici lebo sa mi vybila baterka na aute a cakala som na startovacie kable 😒 /keby som bola vedela ze ta polhodina dokedy mala "pomoc" prist bude trvat 3 hodiny tak urcite tam necakam a idem zatial domov 😒

julianka99
24. jún 2009

Jéééj Ďakujem pinky... ukludnila si ma 🙂)))) ozaj ideš cvičiť? 🙂 Ja dnes nemôžem, nemám aufto....
Včera som inak išla cez stanicu, čo si nezakričala 🙂)))) 😉

pink_lady
24. jún 2009

kebych bola vedela ze ides tak mavam bielou satkou aby som ta zastavila ... 😅 😉 😀 ale akurat isli okolo mna asi 10 krat ti istý policajti a uz sa tak pozerali ze .... 😝

nejdem cvicit tento mesiac mi to este nevychadza, buduci tyzden bude posledny krat, to mozno by som isla aj ked neviem ci sa to raz oplati a potom v auguste ak budem schopna pohybu budem kazdy tyzden naklusana 😀

julianka99
24. jún 2009

No ja budúci týžden tiež pôjde 🙂)) už teraz sa teším... uvidíš že aj Tebe sa to zapáči 🙂))
A v auguste ak sa veru bude dať... tak sme tam obe 🙂) len dúfam že kyslíka budeme mať dostatočne 😀

pink_lady
24. jún 2009

a chodi tam vela manzelov? :D lebo ja sa pred chlapcami hanbim cvicit 😀 😀 😀
no o tom kysliku trosku pochybujem 😀 ale sak zvladli ine, zvladneme aj my, nie? 😉

mimi100
24. jún 2009

ahojte, tak mi ideme do nemocky mam kontrakcie po 5 min. tak sa tam idem ukazať.pa

lulu723
24. jún 2009

jeee dalsie babetko na ceste 😀 mumi drzim palceky a ak tam pojde aj tato tak vela sil mu zelam,aby to zvladol 😀

pink_lady
24. jún 2009

mimi no teda 😵 drzim palce... 😉

ivella
24. jún 2009

no mimi,to je srandistka,mne tu dieta uz prerasta cez hlavu a to som bola najviac otvorena 😢
ale neva,drzim palceky,hlavne nech je vsetko ok ,ja rodim zajtra 😝

ivella
24. jún 2009

pink,to fakt s tym autom...rychlejsie by si ho domov aj odtlacila 😀 😀

ivella
24. jún 2009

AHOJ,VOLAM SA JULIANA PODKOVICOVA(4300g,52cm)
NARODILA SOM SA DNES O 11.30 A MAMINKA AJ JA SA MAME DOBRE 🙂
-sms od mimi 100

CONGRATULATIONS 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

ivella
24. jún 2009

baby ale uz mam toho fakt dost!!!!!ziadna mi uz laskavo neposielajte svoje cislo--myslim tym tehule---lebo potom si pokladam za povinnost tu ostat az kym neodrodite vsetky,nech mozem informovat kona 😠 😠 😀 😀 😀

julianka99
24. jún 2009

Gratulujem ďalšej maminke aj bábenku... ale sa nám to pekne rozbehlo.... 🙂)) Inak pekné meno vybrala mimi
😉
Ivella svoje Ti radčšej nepošlem, to by si tu bola ešte dllllllho 🙂)

lulu723
24. jún 2009

no teda mimi nejako rychlo si to odrodila 😀 tesime sa a nech ste zdrave 😵

pink_lady
24. jún 2009

julianka je to stratene, Ivella tu bude az do septembra lebo ma moje cislo 🤐 😀 😀 😀 😀

ale nieee...Mimi gratulujem velmi a vitam malu Julinku 😵 😵 😵 /ale ta si nejak veru pohla 😅 /

pink_lady
24. jún 2009

ty brdo az vcul mi zapli miery 😕 riandy kus je ta julinka 😝

pink_lady
24. jún 2009

inak ivell ...uz len ty si zostala takze sa neboj 😉

minkak
24. jún 2009

fiiiiiiha no teeeeeeeda 😕 😵

Mimi GRATULKO!!!!!!!!!!Prajem Vam vele,vela zdravicka 😵 😵 😵
Teeda to bola rychlost a tie miery no waaaaauuuuu-velka kocka 😵

no Ivell,tak si na rade,potom to tu trosku vyzera,ze tu bude na chvilocku uuutlm,kde su dalsie kocky co to maju za par?😅

julianka99
24. jún 2009

Pinky no to všetky Julky sú asi také baculky..... ja som mala 4,5kg a 55cm 🙂)) takže už sa teším ako to bude dedičné 🙂 🙂
No áno potom tu bude utlum, a na kohože asi príde rada najskôr 🙂)) ????

pink_lady
24. jún 2009

noooo pomoc julianka take velke babo by som veru nechcela 🤐 😅 Ale tiez sa obavam dedicnosti v tomto, moj brat mal 4900 g ... 😨
juli a potom ja idem v septembri prva, jasne? 😀 😀 😀 nie ze ma predbehnes 😠 😀

minkak
24. jún 2009

No kocky este mate cas este momo a babulka 😉
a ja dufam,ze potiahnem aspon do oktobra 😵

ivell dovolila som si tu spravu od mimi prekopsnut do temy TN---aby aj tam baby vedeli,ked si to tam nedala 😉 😵

ivella
24. jún 2009

minka,v poho,zajtra budes kpirovat moju 😀 😀
zdravi vas somli,dari sa im dobre,malu mala pri sebe uz aj v noci 😅 😅 a balhozelaaaaaa mimike 😉

amatula
24. jún 2009

jeje mimi gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to bola rychlovka 😵 😵 🙂 aj ja som mala tak druhe 😉

vas tu mrkam len uz neprispievam...ivella no co to......stale nic

🙂

ivella
24. jún 2009

tak ja som uz odrodila vsetky junovky z trencina,mozem veselo ist na to 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre