• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiline?

2. februára 2017 
kocky ono je to tak ze za predporodnu pripravu zaplatite 20€ ... potom ked ide otecko ku porodu tak uz doplatite len ten zvysok 15€ ... takze ta suma je rovnaka :wink: ci ste chodili na pripravu alebo nie pokial mate manzela pri sebe :wink:
17. feb 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tak, takze na pripravu sa oplati ist (je to vcene)
17. feb 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lunnka
@mimi
ja som na PNke druhy mesiac a tiez tu zatial nikto nebol, mozno tie tehotne fakt tak neprenasleduju, ale ci sa na to da spolahnut, to teda naviem. lunnka a mas vychadzky? lebo ak ano a mas ich len v inom case, tak to by ti ta peciatka mohla pomoct...a myslim, ze by ti pomohla aj ked vychadzky nemas, ale to len tak uvazujem - skus sa na to opytat gynekologicky.
17. feb 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adlani ahoj, ja chodím na ten kurz s dulou do pilates centra. a som fakt rada, že som sa preň rozhodla. dozvedela som sa tam veľa nových vecí o ktorých som nemala ani šajn a pritom rozprava o viacerých nemocniciach, z viacerých pohľadov a o množstve skúseností.
17. feb 2012 o 10:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adlani pravdu povedat, mne sa tie vychydzky nedaju moc dodrziavat, kedze chodim maleho odniest rano do MS, poobede ho vyzdvihnut a este medzi tym chodime na rehabiltacie. Niekedy sa to proste neda, hlavne, ked uz ma clovek jedno dieta doma..
17. feb 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. feb 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 tak to som fakt rada, ze je to zaujimave...ja sa podla toho kurzu chcem rozhodnut aj ci budem mat dulu pri porode, tak uvidim ako mi padne do oka :slight_smile:
17. feb 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi no ak mas vychadzky tak by som sa s tym kurzom az tak netrapila a sla by som...aj ked je to v inom case. V najhorsom pripade ti daju razitko, ze si bola na kurze a napr. gynekolog ti moze potvrdit, ze ti odporucil posunut si na ten den vychadzku...
17. feb 2012 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adlani to lunnka by chcela ist na ten kurz. Ja budem rodit cisarskym, takze mne je zybtocne chodit na ten kurz :unamused:
Ale ja by som sa tiez netrapila nad vychadzkami, ja si myslim, ze to by sa dalo dajako poriesit :slight_smile:
17. feb 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, tak mimo temu, vy uz chystane vecicky pre babo? Vidim, ze mame podobne terminy, tak som chcela vediet.
17. feb 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi jááj prepac :slight_smile: som to nejak poplietla
17. feb 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adlani nic sa nestalo :slight_smile:
17. feb 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi no vecicky este moc nemam pochystane, ale uz by som asi mala zacat - najprv pobeham znamych,co poslubovali ze mi nejake veci daju a potom zacnem nakupovat... Jedine co mam uz ako-tak poriesene su plienky - ja sa totiz chystam latkovat :slight_smile: Ale tasku to porodnice by som si chcela uz pomaly nachystat, keby nahodou...
17. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adlani ja som uz nieco pokupila a este mi treba kupit do porodnice dajake veci. Pomaly chcem uz chystat aj postielku, aby som nebola nepripravena ako pri prvom :sweat_smile:
17. feb 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adlani no jasne, keby som si mala vybrať našu prenášajúcu, tak ju hned beriem. lenže ja chcem manžela.
17. feb 2012 o 11:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka666 a prednasajucu mas Zuzku Ondrusekovu?
17. feb 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adlani vychadzky mam, len nie v tom case..a gyn. som sa pytala, povedal ze ee, samozrejme ze nemozte ist ;)
17. feb 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lunnka fuuuha...no tak to som necakala, to je blbé. No tak bud to risknes, alebo posles manzela, alebo sa prehlasis na dalsi kurz...
17. feb 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adlani presne take mam moznosti ;)) jedno lepsie ako druhe, na dalsi kurz ist nechcem, bojim sa ze nedochodim ako moja kamoska, akurat na tie dychacie cvicenia nestihla..
17. feb 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@solinkarka ja len som chcela vediet ci to pojde, lebo niekde male len ukazu a nechcu prikladat :frowning2:
17. feb 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adlani aha, ja som si myslela ze hovorime o tom nemocnicnom :slight_smile: som zvedava ake info potom posunies dalej :slight_smile:
17. feb 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adlani ano ano , zuzku. je uplne super
18. feb 2012 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@6mia6 tak to gratulujem :slight_smile: a máte už aj meno?
20. feb 2012 o 10:14  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzlik_12 už je aj na svete. Jakub. Zajtra ideme domov.
20. feb 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@6mia6 Tak to srdečne gratulujem. drobčekovi želám veľa veľa zdravíčka a nech robí radosť rodičom :slight_smile:
20. feb 2012 o 11:15  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzlik_12 ďakujeme
20. feb 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@6mia6 u koho si rodila?
26. feb 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vajanika27 ahoj, no ja človeče ani neviem, mladý doktor, má okuliare ale meno fakt neviem.
26. feb 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diavcatka, ja som rodila v ZA dve deti (syn ma3,5 r., dcerka 4 mesiace) a nebol ziaden problem. Bolest bola - tu si vytrpime vsetky, ale zle skusenosti ani s doktormi ani so sestrickami nemam. Pri porodoch bol aj manzel a po porode som bola na nadstandarte. Pri druhom porode som zvazovala MT alebo CA¨- chcela som epidural, ale nakoniec som sa rozhodla bez v Ziline a dopadlo to dobre. Ako pisete - co sama stat, to sa stane. Len ked Vam nebude nieco jasne, nebojte sa spytat, sa ozvat. Ak nebudete protuvne vy, nebude ani personal. Kamoska rodila v MT - mala vybavene - nedopadlo to dobre. Druhe rodila v ZA, "bez protekcie" a vsetko OK. DRZIM VAM PALCE.
26. feb 2012 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@6mia6
@vajanika27 asi dr. Tomsa. 30, tmave vlasy, okuliare :slight_smile:
28. feb 2012 o 09:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok