Aké skúsenosti máte s pôrodnicou v Humennom?

janeette
4. feb 2007

Ak ste niektorá babenka rodila v Humennom,môžte mi Napísať,či je tam zhovievavý a milý personál,či sa to tam dá vydržať a aký majú prístup k mamičkám a ich bábetkám?Ďakujem moc 😵 😵 😵

map0007
25. mar 2020

@elliie Myslím že tu nieje už z čoho vyberať .Počula som ,že sa o všetko stará sam primár. Ja som rodila v He v roku 2017- vtedy to bolo fajn a dokonca som malá fajn pôrodnú asistentku a odrodila ma moja gynekologicka pani Buhajova. Len škoda, že už nerobi v nemocnici. Teraz mám Termín 15.4.2020 a mám trochu strach aké to bude.Ale snažím sa myslieť pozitívne. Dnes som ostala trocha zaskočená,čo som tam bola ba poradni. Ale tak nečudo, každý sa bojím korona. A s tými ruškami to nie je boh vie čo. Ale aspoň som sa upokojila jed povedal primár,že pri pôrode nemusia mať ženy ruško na tvári.

elliie
26. mar 2020

@map0007 švagriná rodila v KE a musela mať rusko čo mi príde na hlavu keďže žena sa musí poriadne nadýchnuť... Je dobré, že aspoň v HE rozmýšľajú normálne 🙏 je skvelé že rodis teraz nie keď prepukne epidémia.. Sme naozaj iba na začiatku... Bude to dobré ❤️

anne_mary2
1. aug 2021

Ahojte, nie je tu niekto kto rodil v 2021? 🙂)

otiliaaa
16. dec 2022

Ahojte, ja som rodila v decembri 2022 a humenskú nemocnicu môžem len pochváliť. Prvýkrát som tu rodila pred 8 rokmi a je to neporovnateľne lepšie. Od priestorov, cez vybavenie a samozrejme aj prístupu lekárov a personálu. Nestretla som sa s nepríjemnou sestričkou, naopak boli veľmi milé a ochotné pomôcť alebo poradiť. Určite odporúčam nadštandard izbu, v ktorej máte komfort vy aj bábätko. Môžete si už tam žiť “vlastný režim” a neprispôsobovať sa niekomu inému. Veľmi chválim prístup pani doktorky Bindasovej, ktorá robila všetko tak prirodzene a nenútene. Počkala si za každou kontrakciou, žiadne tlčenie nasilu. Pôrod trval ani nie 30 min. a pár kozmetických vonkajších stehov. Takže ešte v ten večer som behala ako srna. Za mňa spokojnost 👌

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre