• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako hodnotíte prácu sanitárov?

20. novembra 2009 
ahojte mamicky uvodom mojej temy vam chcem zazelat vela zdravia pre vas a pre vase male zlaticka.chcem naviazat na temu vasich nazorov na personal pri vasom porode,ale ani v jedom som sa este nedocital vas nazor na sanitarov a sanitarky na jednotlivych oddeleniach.doktorov jak na jednej strane chvalite na druhej kritizujete,ale nasu pracu nikto nesudi co sa tyka spravania pri prevozoch,prekladoch na postele a pri postupoch pri cisarskych porodov.prosil by som vase nazory,ktore by ste zmenili v jednotlivich situaciach co sa tyka postupu pri nich.prajem vam vsetkym peknu dobru noc a sladke snicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2009 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa s prvym sanitarom stretla pri prevoze z boxu na izbu sestonedelia, bol mily a cesta bola kratka :grinning: . Na oddeleni sestonedelia som sa stretla iba so sanitarkami, boli tiez fajn. Mala na personal stastie (Antolska), vsetci sa spravali profesionalne, takze vam dakujem :sunglasses:
20. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V porodnici v Leviciach som sa stretla len so sanitarkami a tie boli velmi mile. Nemam na nich nic negativne.
20. nov 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v presove som sa stretla pri prevoze na izbu po porode a mala som to aj z donaskou na postel ,nemam si co stazovat a taktiez sanitarki boli velmi mile .takze spokojnost na 100 percent
20. nov 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Nitre sú sanitári velmi fajn. hlavne chlapi, naozaj ludskí.
ženy - sanitarky sú tiež v pohode, hoci niektoré sú premúdrelé a hrajú sa na sestričky, ale chlapi sú naozak okej :wink:
20. nov 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v GA sanitkarky su v pohode :slight_smile:
20. nov 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sanitari, poprosim ta nabuduce ked budes zakladat temu daj jej vystiznejsi nazov nez Hmm :wink:
20. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v Martine som stretla len sanitarky, boli super, vo vsetkych smeroch.
20. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som rodila v nz a bola som s pracou sanitara spokojna pomohol si z porodneho stola a bol prijemny :wink:
20. nov 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok