• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako postupovať so sťažnosťou na nemocnicu na UDZS?

4. decembra 2013 
Dobrý deň mamičky, ockovia, babičky a dedkovia. Nemá niekto z vás skúsenosti s riešením a písaním sťažnosti na Úrad pre dohľad na zdravotnou starostlivosťou? Chcela by som vedieť ako to celé prebieha (teda po odoslaní sťažnosti). Veľmi pekne vám vopred ďakujem.
13. júl 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A z akého dôvodu sa chceš sťažovať?
1. aug 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pretože máme také podozrenie, že zdravotný personál zanedbal starostlivosť a podcenil zdravotný stav nášho synčeka.
5. aug 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinik, možná by nebylo špatný nechat si vypracovat znalecký posudek a potom si stěžovat na základě toho :wink:
5. aug 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale znalecký posudok si nemôžem dať urobiť len tak. Najprv sa podá sťažnosť na nemocnicu a oni to prešetria. Len neviem ako je to potom. Ak nemocnica urobila chybu, či sa potom dáva trestrné oznámenie alebo ako to vôbec je.
6. aug 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinikmet: normalne posli svoju staznost na tebe najblizsiu pobocku uradu pre dohlad. oni s tvojou staznostou oslovia konkretnu nemocnicu a daju jej par dni na vyjadrenie vsetkych zainteresovanych. väcsinou si urad ziada aj kompletnu zdravotnu dokumentaciu a davaju to prehodnotit odbornikovi v danom odbore a komunikuju s nemocnicou. a bud zistia, ze nemocnica pochybila alebo bola poskytnuta zdravotna starostlivost korektne a budes o tom vyrozumena.
7. aug 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinikmet riešila si tú sťažnosť nakoniec, či nie? naša malá mala ísť na úplne jednoduchý zákrok, vraj brnkačka, a teraz leží na are...
9. feb 2013 o 11:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinikmet zdravim, viem ze je ta tema stara ale zaujimalo by ma ci ste tu staznost podali a ako to dopadlo ja chcem tiez podat staznost pretoze mi zanedbali zdravotny stav a neviem ako postupovat dakujem
4. dec 2013 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok