Ako sa zbaliť do pôrodnice?

ni13
13. jún 2015

Ahojte baby ako mama balit do porodnicu na Antolskej budem rodit na izbu aj na porod treba zvlast balit? alebo ako mam ? inac mam vela veci 😀 mam ist s kufrom ??? :D

lilimoni
13. jún 2015

@ni13 a teba nebude chodit nikto navstevovat? 😀 si zober nieco na prvych 24 hodin a vzdy si len poslil sms, co ti maju priniest 🙂

pribinak
13. jún 2015

Pozerám, ze si z Petržalky, tak to netahaj vela veci, postupne ti ich muz poprinasa a co uz nebudeš potrebovať zoberie domov

didulienka11
13. jún 2015

Najpotrebnejsie minimum ;) niet si to tam kam dat ;)potrebujes hyg. potreby, uteraky, nocne kosele (ja som mala aj 4-5 na vymenu a to som rodila v zime a nepotila sa...), vlozky, poporodne gatky, slapky, zupan, podlozky. Pre babo som az do odchodu potrebovala iba vlhcene a plienky. Presne ako pisu dievcata: kazdy den som manzelovi zavolala co mi ma doniest a nabalila nepotrebne domov. Este som mala vela vody a pomocky na spustenie mlieka (homeopatika a bylinky). Mozes este cumel, ak chces davat aj ked to na Antolskej neradi vidia. Mna vzdy velmi trapili bradavky, tak nejaky lanolin alebo iny krem na bradavky. Vsetko ostatne uvidis podla situacie...vela stastia!

ni13
autor
14. jún 2015

@didulienka11
@pribinak
@lilimoni Dakujem velmi pekne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ross13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre